Защо изчезна
Здравейте,
Жена съм на 32 години. От 2 месеца излизам с мъж, с който се запознахме онлайн. Той също е на 32 години. Аз много го харесах и мога да кажа, че се влюбих в него много бързо. Гледах да не ми личи и може той да го е усетил като студенина от моя страна, обаче според мен колкото и добра актриса да съм не бих могла да го заблудя. случката - Прекарахме си един стахотен ден и имахме уговорка да ида в тях на вечеря вечерта. Накрая вечерта просто ми писа, че отпада и не му било ден. Аз казах окей и той не продължи комуникацията. Обикновено всяка сутрин ми пишеше за добро утро, защото става преди мен, не и този път. Просто изчезна. Смятам, че съм средноинтелигентен човек и бих разбрала ако просто не ме харесва, щеше да се държи студено през деня, а за следващата среща да говори в бъдеще неопределено време. По всичко личеше, че и той има отношение към мен и ме харесва. Въпроса ми е към мъжете, какво подявлите ви се върти в главата и защо на такава зряла възраст някой би постъпил толкова детински?

Коментари

1.   Детински? Детински постъпваш ти и всички жени, които правите същото. Тя била влюбена, ама гледала да не и личи и сакън да не напише 2 думи повече на човека.
Чакате всичко наготово, да ви се свалят звезди, да ви издигат на пиедестал, а накрая да му кажете, че не ств готови.
В същото време харесватв някой, влюебени сте и отговарятв с по една дума... евала на пича, дано не ти пише.
Никой не е длъжен да ти чете мислите, щото си решила да се правиш на интересна и да си ледената кралица.

2.   Надушил е червено флагче в теб и ти е ударил чертата. Да, детски го е направил вместо да застане и да ти го каже като мъж в очите какво го точно притеснява.
Другият вариант има и друга и ти си била втора цигулка.

3.   Зряла възраст, ама друг път. Познавам такъв. Гледа си комфорта и не му пука за теб. Ще те потърси когато е на кеф за теб.

5.   Друга, толкова е просто. Не е сметнал за нужно да ти обяснява, че е лек, върти няколко и тем подобни. Просто повечето мъже гледат да имат хареми и която върже. Друга е вързала. Ти се радваай, защото можеше при връзка да ти върти ей такива разпасани номера.

6.   Още не е спал с жена и се е притеснил като е опряло до секс.

8.   А ти не си ли се държала детински, харесвала го много, ама гледала да не и личи и се държала студено, на тези години такива игрички са именно детински, като харесвам някоя жена директно и го казвам и показвам, и очаквам същото, а не да ме харесва ама да се държи студено за да не и личи (поради его ли, нещо друго ли не знам) и после като я блокирам, ама що така. За следващия път да знаеш като харесваш един мъж му го кажи и покажи, ако той не ти отвърне да ще ти бъде кофти, но ще си наясно, че каквото е зависело от теб си го направила, а не сега заради егото си да си пропуснала качествен човек дори нещо повече.

9.   Не бих казал, че е детинско. Просто не те е харесал и на живо не е искал да те обиди. Повечето жени биха се обидили пък, ако беше искрен на живо и затова повечето мъже предпочитат да си спестят панаирите и обясненията и да бъдат привидно заинтересовани.

10.   Сетил се е за бившата, слоред мен.

11.   От авторката - Естествено, че не съм се държала като ледена кралица. Аз не можех да се наситя да го гледам нежно. Просто да вярвам влинията, в която аз съм пратила грешен сигнал и е въпрос на време да го уочним беше по-безболезнена за мен. Но очевидно фактите са факти и аз вече като повечето от вас смятам, че има друга/бивша и т. н

12.   Какво не ти е ясно? Видели сте се, от твоя гледна точка било страхотно, от негова - спрял е да те търси. Очевидно не те е харесал.

"Въпроса ми е към мъжете"

Не момиче, въпросът ти трябва да е към тоя в който си се флюбила от една среща... Вместо да се правиш на недостъпна, отвори си устата и го питай директо - какво в мен не ти хареса. Но и на теб ти изнася повече да се дръжиш детински нали?

13.   До 8. Напъваш се излишно, няма да те разбере. Отделно като и идва от вътре и като не мисли, няма кой да и помогне, в случая единствения печаливш е въпросния образ, на който няма да се налага да има каквото и да било с такава като авторката, нека някой друг да се мъчи с подобно недоразумение.
Извода е ясен, далеч от жени които мислят едно, правят второ, говорят трето, тяхната обърканост рано или късно ще стане твой проблем, а тогава вече никой не може да ти помогне.

14.   Мъж на 25. И аз излизах с една като теб, въртеше ми подобни номера и директно я отебах. Имай предвид, че повечето като мен които имат варианти не могат да търпят някоя да им се прави на интересена. Ако си се правила на недостъпна, момчето има възможности, умен е, самостоятелен и успешен, 100% те е отсвирил заради друго момиче, което не му е въртяло номера и се е държало подобаващо.

16.   Ми пича отива на следващата жертва! Явно не си много интелигентна Ж.!

17.   Това са мъжете. Искат от първа среща да им се мяташ на врата, да им въртиш порно изпълнения, да им лазиш в краката, да ги уверяваш всяка минута, че ги харесваш. Това приемат за интерес. Точно това.
Просто е лек. Някой, ако те харесва, не върти още 2-3, не си разпилява вниманието между 100 жени и да чака къде ще стане. Това е несериозно и лъжа.

18.   Да има такива лигльовци. Момичето ясно го е написала """ От 2 месеца излизам с мъж, с който се запознахме онлайн. Той също е на 32 години. Аз много го харесах и мога да кажа, че се влюбих в него много бързо. """ Под излизане се разбира, заедно ръка до ръка, а защо не и хванати за ръка. Българският мъж, особено, ако е по-затворен и стеснителен се страхува да хване за ръка момичето /жената/, за да не изглежда смешен, /той така си мисли/, да не изглежда мекушав и т. н. Момичето, също може да е стеснително и така да се разминат. Предполагам, че и на други са се случвали подобни срещи. Жалко е, че момичето се чувства наранено. Така не се постъпва с тях, не е достойно, говоря за стойностните момичета, не става въпрос за онези, които са за обща консумация. Поне аз така го разбирам. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

19.   не е било една среща. Излизахме 2 месеца...

20.   Ами питай го.
Защо питаш нас? Питай него - има ли интерес, няма ли. Кажи му. че се чудиш какво става.
Или пък не - пази си егото, за да е баланса на твоя страна и да не се прецакаш.

21.   Авторке, не го търси. Винаги се връщат. Като се върне, го отрежи стабилно. Това е несериозен човек, ако паралелно е излизал и с други. Никога няма да разбера това желание да имаш няколко едновременно и където стане.

22.   На мъжете хич не ни е приятно, когато жените излъчват смесени сигнали.
Това, че се правиш на студена и безразлична е още по-лошо от това наистина да си такава.
Усеща се, когато някой срещу теб не се държи естествено и човек почва да предполага защо е така. Обикновено предположенията в такъв случай са за най-лошото възможно - например, че си имаш и друг и се колебаеш нежду 2-мата, или че имаш ментални проблеми.

Следващия път като харесаш някого - покажи му го по всички възможни начини!

23.   Разбирам желанието ти да разбереш какво е станало. Че искаш край, където знаеш какво реално се е объркало. Да знаеш свои грешки.
Но някои хора просто не могат и не искат да дадат край. Признак на незрялост и огромен страх. нищо друго. Затова предпочитат да се изпарят, а другата страна да остане да се чуди. Държането спрямо теб показва как този гледа на връзките и най-вече на себе си-без уважение. И най-лошата да си, заслужаваш някой да седне и да ти каже всичко, да получиш яснота. Но много нямат смелостта да те гледат в очите.
Не го търси.

24.   Може да е бил свободен когато сте излизали, гаджето му да е било някъде, сега да се е прибрала и да са заедно, не ти го е казал, защото е нямало да му вържеш, получил е каквото е искал от теб, да не ти пука.

25.   Щом изчезва бвз обяснение е ясно, да не очакваш сериозност от него. Остави го да си търси която си иска.

27.   Не си си отворила краката навреме и славеят е отлетял към друг кафез.

28.   Явно на днешно време трябва още от първо виждане да се държиш като влюбена от 30 години в него. Да му се мазниш, театралничиш. Това е интерес.

29.   Жъне пича, докато ти блееш и се подмокряш само от него.

30.   "онлайн" - това ти е грешката, повечето връзки, започнали по Интернет се разпадат. Познавам и женени от нета и днес не могат да се понасят.

31.   Незряло и детински е да питаш в споделито и да чакаш отговор на така чакания въпрос, щеше да е зряло ако го беше питала директно.
2 месеца са достатъчни някой да си промени мнението, но и тогава можеше да ти каже, че нещата с теб не вървят, или че вече не те харесва като в началото.
Предпочел е нищо да не казва, както правят почти всички, да избегнат скандали и нападки.

32.   30, казваш го на неподходящото място в неподходящото време!
Връзките идват от "онлайн", супер рядко някой да се запознае на живо с някой, че и връзка да зароди.
С моята жена се запознахме "онлайн" и сме щастливи, и влюбени.