Обсесия
Здравейте! Омъжена от близо 10 години с две деца. Като цяло съм с ниско либидо. Може да е рядко ама, искам да е качествено. Покрай децата сексуалните контакти се разредиха, но на мен не ми е проблем. Нямам желание просто. Чувствам се преуморена и изтощена психически.
Най-страното в ситуацията е, че на едно от фирмените партита с един колега имахме някви вербални закачки. При което на мен ми трепна нещо. Говорихме си някви тъпотии. После се приготвих да си ходя и получих съобщение от него: Искам да те целуна. При което аз му казах, че е пил повече и явно не мисли трезво. Държеше да се видим. Говорих с него и го отрязах. Но от тогава не спирам да го мисля.
Писах му даже неблежно по общи теми. Писахме си, но изключително дистанцирано и студено се държа.
Не искам да си развалям семейството, по скоро имам нужда от флирта с въпросния човек. Изключително съм объркана.
Не желая да му пиша повече, но все го мисля.

Коментари

1.   Здравей! Недей, не го прави! Умолявам те! Изтрий тези мисли, тези съобщения, тези глупави неща! Погледни децата си, би направила нещо подобно, за да угодиш на себе си с флирт, който ще прерастне в повече и после в повече и накрая мъжът ти ще разбере, ще се разделите, всички ще страдат и т. н. Предотврати тези неща, преди да е късно!!!

2.   Трепна ти викаш, ама си се държала като ледена кралица. Ей по това сега ще разбереш той колко е мъж. Ако ти се навира още, значи е някакъв палячо. На такова поведение мъж няма да те поглердне повече.
Каква ти е драмата в крайна сметка?

3.   Който не мисли трезво от двамата ви това си ТИ, защото си го отрязала. Имаш нужда не само от флирт с него, , а май ти се иска да се изчукате. Признай си.

4.   Не искам да те обидя, а да те критикувам. Глупава и наивна си.
За една целувка бързо се размекна. Нали си с ниско либидо, уж
Ако го целунеш, после хубаво си измий устата.
Горкия ти съпруг.

6.   Колегата ти омъжен ли е или само ти си със семейство? Помисли за семейството си, твоето със сигурност ще разбиваш, не разбивай две семейства.

7.   Въобще не знаеш от какво имаш нужда.

9.   Каквото и да направиш, проблемите в семейството ти ще си останат. Очевидно е че с мъжът ти вече сте си чужди или поне ти към него си меко казано ледена и надали нещата ще се оправят, просто никога не се, животът го доказва. За мен това е драмата реално.
Другия е ясен, обикновено жените не мислят за някой случаен, не е като да видиш някой на улицата и да не можеш да спреш да мислиш за него. Друг е въпроса как представят нещата и как се държат. Според мен ти предстои доста тежко бъдеще във всички обозрими варианти, просто е тъпо да имаш партньор, към който не изпитваш нищо. Натам вариации много, но нито една не изглежда добре, с любовник, без него, какво от това като си празна отвътре, а очевидно ти се иска да живееш и да усещаш, да обичаш, ама тези емоции ги няма там, където би трябвало са ги има.
Въпрос на приоритети.

12.   Знам, че ще предизвикам негативни коментари, но понякога жената има нужда да й обърнат внимание, да се чувства харесвана.
До авторката: Дано това между вас остане само флирт и закачка! При задълбочаване на отношенията, ще пострадат много хора.
Използвай тръпката, която изпитваш, за да подобриш отношенията със съпруга си.

Ж 46

13.   До 12: Жената имала нужда да и обърнат внимание, имала нужда от стабилност, имала нужда да не е объркана, имала нужди... всякакви..
А мъжа и какво е виновен за това? Той няма нужда от нищо, та даже заслужава подобно отношение, тя да си мисли за друг.
Колко лесно и елементарно нали?
Ей за това към по-неориентираните мъже давам простият съвет да си гледат живота и да не се връзват на простотиите на никоя жена, ако ще да е неговата собствена. Човек започне да ви влиза в положение и вие му изядете главата.
Ей така един приятел, неговата постоянно го кара да я "черпи" екскурзии, почивки, дрешки, подаръци, за да може на сън да споменава друго име и после да му каже, че вече не било същото, не знаела защо, ама знае да иска още и още.

14.   Към 13. Много сте крайни. Понякога при дълга връзка влизате в рутината.
Има и привличане на сексуално, хормонално ниво. Не значи, че авторката ще напусне семейството си. НЕ разбирам хора който виждат нещата само в черно и бяло. Просто на вас не ви се е случвало. Човек трябва да е разумен да се спре. Но явно тръпката я държи.