Какви жалки хора съществуват!
Здравейте!
Преди три дни се разделихме с приятеля ми и днес ми показват как си е направил тиндър. Стана ми супер тъпо в началото, но след това се замислих и не съжалявам, че се разделихме. Чудно ми е как твърдеше, че ме обича много, показвал го е многократно. Винаги всичко премисляше и беше паника за всичко - интроверт. Аз го обичам истински и не мога да си позволя да правя такива неща още поне един месец... камо ли на третия ден. Може би така се опитва да ме забрави? Не знам, но не му ли липсвам, толкова ли станаха бездушни хората, просто не е за вярване, а с това момче бяхме година и половина заедно...

Коментари

1.   Иска да опъва. Да си докаже, че е желан. Да ти натрие носа.
Дай си време да забравяш хората. Връзка от почти две години не се изтрива като месец след това хукнеш по срещи. Ще лъжеш себе си и другата страна. Дори и да правиш секс, ще правиш сравнения и ще ти е още по-тъпо. И някой да те хареса, няма да си готова и вашата евентуална връзка ще издиша бързо.
Просто остани малко сама, никой не е умрял от това. Само крехките и емоционално нестабилни хора не могат да седят сами. Само те се мятат на други веднага.
Хората са жалки и захвърлят хора ей така. Не правят усилия, не говорят истински, а просто скачат на други. Всяка следваща връзка, дори и еднократен секс, граби от теб емоционално.

2.   добре а защо се разделихте?
в смисъл, ако ти си го зарязала какво очакваш? той да страда а ти да си живееш живота?

3.   Разделили сте се и си търси друга, какъв е проблемът?
Въпросът е, че шансът да намери някоя в тиндър за каквото и да е е нищожен, а ти за секунди можеш стотици мъже да привлечеш там, така че не го съди, че се опитва да те замени, защото едва ли ще стане в близкото бъдеще.

4.   Усещам ярост и непримиримост в тона ти и написаното. Разбирам те, но не гледаш правилната гледна точка. Ти искаш ли да си с мъж, който може на третия ден да си го вее наляво надясно след раздялата? За какво ти е такъв повърхностен тинейджър?

Мъж съм и имах подобна госпожица до себе си. Заряза ме и веднага се метна на следващия, след него на следващия и така до ден днешен. Най-вероятно като се е прехвърлила след мен не е показала никакво страдание, а бяхме заедно 4 години. Отначало не разбирах как може да е толкова жестока, казвайки от раз край, после не разбирах как може толкова лесно да преглътне нечия липса без да и пука. Куче да имаш толкова време най-малкото ще ти липсва.
После погледнах философски, че се е случило нещо хубаво и не аз, а сегашния или бъдещите и трябва да в мислят и да се оправят с глупостта и, не аз.
Смирението и разбирането на ситуацията ще те направят по-добър човек, не озлобяването и ината.
Не си задавай въпроси, просто продължи без да се обръщаш.

5.   Никой не ти е длъжен, разделили сте си и всеки е поел по своя си път, не може да му забраниш да общува с други жени след като сте скъсали.
Някои като се разделят им трябват дни, други месеци, може пък и години, но тва че ти не си го преодоляла още, не значи че той не е.
Жалка си ти, където на необвързан човек държиш сметка и лепиш етикет, само щото го обичаш все още.

6.   Поздравления че си разкарала този говньо.

8.   Нормално, не обръщаи внимание, гледаи си твоето щастие, поне знаеш как са нещата, което е добре, запиши се на рисуване, спорт или частваи във фестивал, там ще има среда, за общуване.

9.   Уаууу още един месец няма да се сваляш с никой!? Каква любов, какво нещо!?

10.   Каквато и да е причината, той вече е бивш и не би трябвало да те интересува какво прави. В твой интерес е да не се занимаваш с него и да продължиш на чисто.

11.   Аз контактувам със страшно много хора от години, такава ми е професията. Може би това е и причината да съм още сам, макар да приближавам 40.
Винаги съм бил положителен и търся добрите неща в живота. Само че от това което виждам нещата не са добри. Познавам толкова много хора, а се сещам за не повече от 2-3 добри брака и още може би толкова дългосрочни връзки. Всичко друго е леш, някакъв интерес и най-вече мъка на хора, които бе се обичат.
За рова не ме изненадва авторке твоята история, не знам и какъв съвет да ти дам.

12.   Това е една от най-разспространените и банални реакции на мъжете след раздяла. Хич да не те учудва, просто наранено его и гледа да компенсира по този начин, за да го преодолее. Ти гледай напред и не обръщай внимание. Разбира се, че никой нормален човек не му минава на втория ден след раздяла, нито пък може да превключи толкова бързо, просто си е избрал този начин за справяне с промяната.

13.   Е, нали си се разделила с него, защо смяташ, че ти е собственост?

14.   И какво, като се е регистрирал там?
Имаш ли идея колко време ще мине, преди въобще да си пише с някоя жена от това приложение? Дори не да се видят, а само да си напишат по едно "Здравей"?
Месеци!
Може и никога да не се случи.

15.   Колкото и тъпо да звучи, всеки различно преживява разделите. Не е вярно, че ако тръгне да се занимава с някого, скоро след раздялата, значи не е имал чувства към теб. Едни ще излязат да пият, други ще ходят по срещи, трети ще си обърнат цялото внимание към себе си, други пък ще излизат доста с приятели, пети ще се затворят в себе си, в дома си. Това е. Всеки сам преценява. И спрях да съдя хората, дори и да са ми били партньори - защото с времето разбрах, че аз също различно преживявам нещата. Някои раздели от яд и нужда от човек до себе си съм излизала с момчета, други съм се затваряла със седмици, не общувах с никого.

16.   От авторката: Разделихме се, защото е свръх емоционален и не е много добре, вчера се доказа още повече. Уж си е направил приложението, дори си е писал с една приятелка снощи и отделно я е излъгал за сумати неща (къде живее и тем подобни), говорил е гадно зад гърба ми, час след това ми звъня и рева по телефона-, , Не мога да те забравя каквото и да направя, кажи ми какво да направя да те забравя... ". Сега вече ще си изясните картинката и номер 1 е напълно прав - вече знам как емоционалнално нестабилните постъпват. И в същото време по телефона вчера ми крещи през сълзи, че не иска да вижда и да общува с никого откакто сме се разделили, а час преди това ми пращаха чатовете как си пише с това момиче и се прави на забавен. Вече не изпитвам нищо, само мога да съм благодарна, че Бог ми показа всичко!

17.   Не разбирам какъв ти е проблемът? а) Чати и излиза с други б) Искаш цял живот да не може да те забрави в) След раздялата ви не искаш да бъде с никоя друга.

Ако той е емоционално нестабилен, ти също спадаш към тази категория.
Скъсала си с него и му държиш сметка, пишеш му, говорите си, или се разбирайте като циливизовани хора да си останете приятели, или блокирай всякакъв контакт с него.

18.   Да търсии нещо в приложение е загуба на време и почти невъзможно, но като цяло е добре ориентиран с това, че се опитва да не мисли за теб. Няма да има ползва от това да реве. Мъжете правят грешка да се обясняват на жени в любов.

19.   Не смятам, че това е проява на неуважение към теб и чувствата, които сте имали. Понякога хората искаме да избягаме от болката и вярваме че ако срещнем друг, които да ни звладее вниманието ще е по-леко. не се пиай защо е в тиндър и не мисли че не те обича и е лош човек. Замисли се защо те боли от това негово поведение - ключъ е в теб. Ако все още имаш чувства към човека загърби егото си и постъпи зряло като заявиш позицията си. потърси конакт и се опитай да изгладиш недоразуменията.

20.   19, естествено, че има все още чувства, минали са се 3 дни! И донякъде е неуважение и показва на другия колко реално си значил.
Авторке, не се занимавай. Не го забавлявай. Прекъсвай контакт и толкова.

21.   До 19. Уникални глупости. Ще избягаш от болката, като хванеш да пускаш на поредния, към който ще се държиш уж нормално, с ще страдаш за бившия. Е каква сметка ще си дадеш за тази връзка, какво време ще си дадеш да ти мине или то ще стане от самосебе си? Ще лъжеш настоящия, ще лъжеш себе си, докато ти е вътре обаче с високо вдигнати крака, с поредния.
Чак даваш съвет да го потърсела и да заемела позиция. Ще падна от смях, той си е показал позицията, скача му се, точно като глупостите в твоята глава. За какво и е на тази мома човек, който при всяко скарване ще хуква да си търси мастии в тиндър, за да не го боляло.
Не разбирам как може да има толкова нагли хора, не е възможно това.

22.   Аз имам приятелка, омъжена любовница и отделно си вършея в тиндър. Като цяло нищо не става в тиндър, но съм активен. Може и да се получи нещо.

23.   Не го мисли.

Изживей си болката и продължи напред. И мен ме е боляло от много неща, но такъв е животът. Явно не е било писано, или не е точният момент за вас като двойка. Което е за теб няма да те подмине.

Само ще си навредиш, ако ровиш, търсиш сметка, вдигаш скандали и прочие.

Обърни внимание на себе си - личностно развитие, професионална реализация, хобита и веднага ще се почувстваш по-добре.

24.   Според мен е още по жалко, че авторката има изисквания към хората колко дни с точност да "жалеят" за нея самата. Не можело три дни, трябвало да жалее за нея поне 30 дни. Ако си бе направил тиндър на тридесетия ден, тя щеше да иска той да жалее за нея поне три месеца.
Но хората авторке им е нужно различно време за да изтрезнеят, и създаването на акаунт съвсем не означава че той те е забравил, създаването на акаунт може просто да е действие по съвет на приятел и нищо да не означава.

25.   Здравей разбирам те напълно. Гадно е , най вероятно някой приятел го е посъветвал за приложението което е още по тъпо. Съветвам те да си премислиш и да не отхвърляш връзката ви руло така. Относно случилото се искам да ти кажа че бившата ми приятелка след голяма любов 6 години се разделихме за да се хване с разведен с дете. Наговори една камара глупости по мой адрес след като бях направил всичко за нея въобще грозна работа. Вярвам че както ме е лъгала и е била с този зад гърба ми е въпрос на време да се сблъска с същото предателство.

26.   Че кво му е жалкото? Нали сте скъсали вече?
Сега някоя друга ще го утеши. И той е човек- нека топне чушката.