Аз съм на 15, той на 19
Наситина разликата е голяма в годините, но това момче ме кара да се чувствам така както никой до сега не ме е карал, отношение и всичко. Трепври над мен яла ли съм, добре ли съм, как съм! Много пъти ми е доказал че е момчето за мен! Другия плюс в тази връзка е че той нито пуши нито пие нито се дрогира нищо, защото вече е осъзнат и живота го р ***кал много! Искам да чуя вашите мнения по въпроса, благодаря предварително.

Коментари

1.   Разликата е нищожна, просто ти си дете все още...
Въпросът е защо се занимава с теб, какво иска, ти какво искаш.
Много рядко нещо излиза от ранни връзки (обикновено хората си омръзват или разстоянията ги разделят - примерно ти отиваш да учиш другаде), така че не се въодушевлявай много.

2.   Супер ви е разликата, не това е проблема.
На 15 си още малка за сериозна връзка. 19 годишния младеж вижда в теб само слакто парче за секс. Ще изкарате така още 1-2 години, така че наслаждавай се максимално докато продължава, но не разчитай че ще продължи вечно.

3.   Е какво те притеснява не разбрах аз?

По принцип чисто законово той не може да е с теб, защото си 'непълнолетна'..

В действителност обаче момичетата на 15-16 години са развити колкото момчетата на по 19-20, даже и отгоре.

Просто момичетата се развиват по-бързо, така че все едно сте на една възраст. Просто законът е писан колкото да се отбие номера.

Т. Т.

4.   До 3, Той може да бъде с нея, закона гласи че ако е между 14-17 единственото условие е непълнолетния да разбира сексуалния акт, никъде не се споменава за възрастова разлика и естествено ако е под 14 тогава е не-законно във всички случай.

5.   Давай, не го мисли!

6.   Не е голяма, но ти си дете, което не му е време да си играе на любов.
Остави любовта за големите, и твоето време ще дойде, ся не си "цапай" сърцето и емоциите за нещо мимолетно.

7.   От моя клас едно момиче на 15 тръгна с момче на 19. 8-ми и 12-ти клас. Сега 9 години по-късно им се роди дете.