Бихте ли спали с някой, който веднъж ви е обидил
Здравейте! Занимавам се с едно момче от скоро. Само сме се целували. Скарахме се жестоко, защото той се почуства много обиден от мое изказване. Не съм го обидила директно, но той го прие много лично и ме обиди в караницата. Вие какво бихте правили на мое място? Бихте ли стигнали до секс с такъв човек?

Коментари

1.   Кажи какво си казала?

2.   Не, за мен ще е умрял. За какво ти такъв невротик и дете? Вместо да комуникира като възрастен, той напада? Защо да си лягаш с него? Да се кефи, че те е прецакал и си ниска топка? Нямаш ли самоуважение поне малко?

3.   Не.

4.   Това, че не си го обидила директно е само твоята гледна точка по въпроса.

5.   Чакай малко, вие сте скарани, ти си мислиш за секс.
Оправете кавгата първо, после секса. Караници винаги има между двама, но важното е как се решават. Всеки да си поеме неговата вина, говорете, разберете се първо! Какво общо има секса тука?

6.   Не. Но ако си стартирала ти конфликта и той просто те е затапил - изцяло подкрепям него в това да не те погледне повече. Не искала да го обиди, но го направила и после се оплаква, че реагирал остро. Ми внимавай как говориш, на 5 ли си?
В една връзка трябва да се внимава.
Кой знае ти как щеше да реагираш, ако ти засегне някое болно място без да иска.

7.   Ми те повечето жени задължигелно искат да са ги обидили, за да спят с някого. Иначе не чувстват мъжа силен. Друго си е да Ганьовец.

8.   При мен същата ситуация. Отказах му секс (не точно отказ, просто в конкретния момент нямаше как да се случи). Той започна да се държи като примадона, имаше словесни нападки от него към мен и обратно (по-скоро лесно излизане от кожата и на двамата... може би свързано със сексуално напрежение). В един момент от любовници се превърнахме във врагове.
Има моменти, в които се уж успокояваме и сближаваме такива, в които се караме като куче и котка. Работим заедно и няма как да се откъснем един от друг.
Та, не знам дали бих се върнала към него... ама се чудя той какво мисли.

9.   Да не ти пука, нормални неща са това, изживеи си емоцията с него, това е правилното решение, в отношенията компромисът е важно нещо.

10.   Жените мислите малко по-различно, но аз съм мъж.
Имам една колежка, която постоянно ме обижда - къде наротно, къде не, но ако ми падне - ще я скъсам от секс. Ще забравя всички обиди докато и "прощавам" по всички възможни начини.
Та относно момчето - сигурно ще те изчука без да се замисли, това ще компенсира обидата. Дали после ще иска да имате някаква връзка е друга тема.

11.   Щом те е обидил неминуемо ще си легнеш с него. Жените си падате по такъв тип поведение.

12.   Щом те е обидил, значи те обича.

13.   Значи ти като го обиждаше, не мислеше, обаче той като ти отвърна, се обиди. На негово място ще те разкарам. Никакъв секс, защо да ти прави кефа?

14.   Н. 10 действай директно сигурно така флиртува с теб твоята колежа

15.   Ако изчистим драмата и го харесвам, ще спя с него. С условието, че не се чукам с някой, който не ми е гадже, тъй че нещата не могат да опрат само до секс.
Един пример: зарязва ме един, защото съм била несериозна, пишейки си с други мъже (не съм флиртувала, проста комуникация). Като казах на единия, с който си пишех, той ми вика отивай да се изчукате и ще се оправите. Не отидох. След време подновихме комуникация със зарязалия ме, той се опита още в началото да ме целуне, аз го отблъснах. След това сигурно половин година градяхме отношения на приятелски начала. Опознахме се, разбра що за човек съм, и аз разбрах той що за човек. Та след красиво любовно обяснение от негова страна се взехме и вече правихме секс. Ама ако ме е обидил и не е разбрал грешката си, не бих си легнала с него, ако ще и да е Аполон. ;-)