Женски лъжи
Дали е възможно жена да ви лъже в продължение на три години и да спре да го прави. Аз я приех каквато е и ми допада характера и абсолютно всичко в нея. Но много ме лъга, доста ми и споделя. Но все излиза нещо ново и това че не ми признава ме дразни. Дали някога ще престане да лъже толкова. Молих я само да сме честни и да не се лъжем. А от както сме заедно което не е много. Всеки ден откривам нови лъжи.. имам чувства към нея, но и себеуважение към себе си. Вече не знам след всичко което ми причини дали има смисъл да продължаваме с нея. Още миналата година трябваше да се съберем да живеем заедно, но какви ли лъжи нямаше. Има дете от бившия си и това го приех, но Иж заради детето го приела. Шибали се и пак забременяла. После пак го приела за да гледа детето и да направи аборт нямало кой... И това приех. Сега гледам си пише с разни други уж бивши от преди 10-15 години. Все повече стават тези бивши и съмненията ми в нейната искреност също. Дали е възможно да се промени? Дали може да се получи нещо с нас или е безнадеждно? Има ли смисъл да се опитвам да градя семейство с такава жена?

Коментари

1.   Еми явно търси друг или няколко

2.   Загубил си 3 години, просто си и удобен за нещо (помагаш ли и финансово?? ), ама сигурно върти поне още 2-3ма като теб

3.   Тя го лъже с години, флиртува с други, той си мисли семейство да гради с нея? ! Мъжката логика е трепач! Че и с лапе от друг! Сериозно ли? !
Нека познаем-супер натокана, страстна, чекне се под невъзможни ъгли, завижда ти целия град, че си с нея. Задължително няма да е и много умна. Работи я като продавачка, касиерка, сервитьорка или нещо, което не изисква много умения. Харчиш пари като луд по нея. Натиска се с други пред теб и прочие кифленско поведение. Жената-мечта за бг мъжа.
Сам си я търпиш, защото това ти е критерият за жена. Жената, която избира един мъж, говори как гледа на себе си.

4.   Трудно. Като жена ти го казвам. Аз имам добър предишен любовен и сексуален живот, наживяла съм си се. Мъжа ми знае за някои мои бивши, че имам повече бройки от него, и други неща знае. Не ги приема добре, но понеже знае, че са абсолютно минало, вече е ок и сме си супер. А то за мен наистина е минало, забравено, затворена страница. Сега съм само с него, отдадена на семейството ни и децата ни и не го лъжа. Но твоята нещо си кара по старо му, наистина ли си толкова наивен, че да вярваш, че жена с изграден характер и навици, ще се промени? Още повече, щом продължава да се държи така разтропано и лъже, че и ти знаеш дори. Ще страдаш, ще те боли.
Остави я, намери си едно по-скримно момиче и си имайте ваше детенце, твое!
Ще я забравиш, спокойно, само звучи страшно.
Успех!!!

5.   Лъжата е втората природа на жените. Една жена свикнала ли е да лъже спиране няма. Даже ти се чудя как можеш да бъдеш с такава жена която постоянно те лъже. Ти нямаш ли мъжко самочувствие.

7.   Ти обичаш да те лъжат. Я вземи се стегни малко. Върти те на малкия си пръст, ама ти си имал себеуважение. Съжалявам, но се изсмях на твоите глупости.

8.   Като изключим това че сигурно е красива и добра в секса, има ли друго, което да я прави толкова привлекателна? Какво прави за теб? Представи си че е грозна и дебела и не искаш да правиш секс с нея. Тогава ще разбереш дали наистина си заслужава да я задържиш.
Това леко поведение според мен няма да спре. Вниманието е като наркотик за доста жени!

9.   Че те всички лъжат, друг е въпроса колко добре го правят и колко си влюбен за да го видиш.
От мен запомни, тия дето твърдят че са много морални лъжат най-много и като приказки и като действия.
Моралните не говорят за тези неща, те за това са морални.

12.   Не, няма смисъл, а ти си наивен човек, меко казано.

13.   Бивши няма смисъл, ако е щяло да стане е щяло отдавна, другото е излишно губене на време, да не ти пука, живеи си живота.

14.   Жената е тъповато, лукаво и с грозно мазно тяло същество, към което може да бъде привлечен само мъжът, чието съзнание е замъглено от сексуалния нагон. Ако не беше нагонът, нямаше да ти четем терзанията. Надявам се този път коментарът да е одобрен( въпреки че се съмнявам), защото не бива да се крие истината, колкото и неприятна да е тя.

15.   Повечето такива спазват един и същ модел в търсенето на мъж. Търсят добрия, улегналия, този който ще си ги глези, ще ги води навсякъде, този който ще ги остави да бъдат безотговорни и няма са ги притиска. Тя има дете, едва ли ще седне да ражда пак, гледа си кефа, а ти и го даваш.
Най-голямата глупост на един мъж е да реши, че е супер късметлия ако срещне и получи малко секс от красива жена. Решил си че си големия тарикат и късметлия, как до сега такива не ти е обърнала внимание и изведнъж си на гребена на вълната. Не си гледал друго, като всеки мъж си решил че тя е доброто и скромно момиче, което диша и живее за да те задоволява.
Това че споделя с теб много, говори че те приема повече като приятел от колкото като мъжа на мечтите и. Това че лъже не е целенасочено, просто не е от умните, а е от латерните които са вечно объркани и все има някаква драма при тях.
За миналото и мисля че е съвсем резонно, вероятно не е била сама от детинство и е сменяла мъжете без да остане дори за малко сама със себе си. Вероятно и сега си има поне 2-3 резерви в случай че нещо се обърка.

16.   Ти сериозно ли питаш?
Бегай! С триста.
И я блокирай отвсякъде, че ще те търси да го играе жертва

17.   Класика в жанра. Красива находила се мадама с неуверен мъж, който по принцип няма успех с жените, като допирната точка са кинтите му. Няма кво да стане просто.
Ще те търпи докато те устройва сегашното положение, а то е да си я водиш навсякъде, да и купуваш разни неща. Тръгнеш ли да и говориш с позиция че искаш да живеете заедно, да ти върти къщата, да ти готви, ще те отсвири веднага.
Дори да приемем че стане някакво чудо, тя заживее с теб, какво мислиш че ще се случи. Вече са ти го написали, че е много вероятно да не е от умните, аз всъщност съм сигурен че не е то тях. Тоест заживявате заедно, тя нито ще чисти, нито ще готви, нито ще се грижи за теб. Цял живот свикнала на лесното, да тича от мъж на мъж, да си я гледат, да я глезят, сега ще се върже и всичко ще ви е наред?
Лъжите и не са важни, те са в следствие на живота и до сега, а той е бил изпълнен с "вълнения" в много кревати и желание само за забавления. Ти някак си решил че е уникална, ама ако можеше да видиш през нечий опит как изглежда тя, щеше да ти се доповръща.

Ама такива си си избрал, така че не се оплаквай. Цял живот тя само това прави, живее и се и винаги ще и се живее, безотговорна работа.

Виж тия друъгите жени, които учат, които се грижат за хората около тях, които имат сериозни професии да виждаш да ги разнасят по темите? И познай защо не ги?

18.   Жена съм, но ти казвам БЯГАЙ! Едно е да излъжеш за цената на новите си обувки (всяка от нас го правила), друго е направо са се гавриш с човека до теб, докато уж сте заедно да забременееш от бившия? ! И ти си готов да продължиш с тази? Сериозно? !

19.   До номер 5, аз съм жена и съм искрена за абсолютно всичко, има и мъже лъжци - бившият ми лъжеше за почти всичко - от малки до големи неща. Аз не чувствам близки лъжци. Когато имаш полавинка тя, за да те усеща близко трябва да ти споделя всичко искрено. Искреността между двама души е най-голявата интимност! За какво ти е половинка ако ще я лъжеш за всичко и няма да споделяш с нея? Това да си лъжец не е до пола, а до човека!

21.   Колко ми е болно като чета такива теми, нямаш си представа. Ние мъжете сме се затрили вече, нищо не става от нас и с право жените ни обиждат, унижават и ни правят на маймуни.
Казваш че твоята се заиграла с някой от преди 10-15 години, тоест тя е на години жената, 35-40. Да ама на теб изобщо не ти е светнало, че тази жена от тогава само си бръмчи, този онзи, който угажда повече и за това все изниква нещо ново от миналото и, а сигурно някой който знае много повече за нея само седи и се смее отстрани как може да има толкова балъци. То хубаво не знаеш миналото и, ама не е и нужно да питаш очевидно. Кое не ти е ясно, тази жена ще хване да хлътне по теб, да се влюби на тези години? Не ставай смешен, ти си адски удобен просто, вътрешно го знаеш, ама не искаш да го повярваш.
Лесно можеш да разбереш ако искаш! Секни и кранчето, не я води никъде, кажи че нямаш възможност, стойъте само у вас, двамата мевду 4 стени, ще видиш какво ще стане до няколко месеца.
Казват че хората се познават и в добро и в лошо, за мен нещо може да се нарече сериозно, само ако е минало през всички етапи, тогава разбираш кой-кой е и за какво се върти около теб, годините заедно нямат значение, само преживяното.
Тази не е стока, ти го знаеш, само че желанието ти да я защитаваш и да правиш всичко заради обиграния и характер ти вдига хормоните. Ревнуваш я от всичко, знаеш че никога няма да е твоя по душа, винаги ще бленува за някой от преди години и въпреки това нямаш сила да вземеш решение, а до вчера си се чувствал толкова добре, че ти се е случило такова хубаво нещо, а кажи ми кое истина, кое не.

22.   Е като знаеш, че те лъже защо още си с нея? Защото просто те възбужда мисълта, че е оборотна и еблива и не ти пука, че характерът й е гаден, ето защо. Ще ти дам един урок: набий си една чекия в тоалетната, после излез и я погледни такава, каквато е, в целия й неподправен "блясък". Ако още ти се струва красива и го вдигаш при вида й, отиди си набий още една. И така още една, още една и още една, докато не ти се изпразни резервоара напълно и сексуалната възбуда я няма, и няма вече какво да ти замъглява трезвата, реална преценка. Тогава ще видиш реално, колко "прекрасна" е тая, твоята съпруга, ще се отвратиш тотално и окончателно завинаги от нея и ще я изриташ, като мокро куче. Сега в момента си под опияняващото въздействие на хормоните, както е казал номер 21 и заради тях все още ти се поддържат романтичните представи в главата ти за нея, но ако се изпразниш 1-2 пъти, ще осъзнаеш, за каква долна грозотия и боклук си пропиляваш времето и парите, и ще я изриташ на мига. Ето, това е за теб, за да разбереш по-добре, какво имам предвид:

"Само мъжкият интелект, замъглен от сексуален нагон, може да нарече недоразвития, тесноплещест, едрогъз и късокрак пол – нежен: защото точно с този нагон е свързана цялата представа за красота. Вместо нежен, този пол трябва да се нарича неестетичен... " - Артур Шопенхауер

Дон Жуан