Защо бе този цирк за 2 седмици
Здравейте, дори не знам какво заглавие би паснало на този случай. Ще гледам да обясня цялата история на кратко и наистина бих искал да чуя мнения, защото ми е адски сбъркано. И двамата сме на 23, познаваме се от 3-4 години и главно сме били на здравей и здрасти в универистета. След завършването и двамата се озовахме в София и без да въртя локуми почнахме бая да си пишем последните две седмици, като от нейна страна имаше ту пращания на клипове как пее в банята и подобни неща. Докато една вечер не ми писа какво правя и дали искам да се видим. Разходихме се с колата, върнахме се у нас, гледахме филми постоянно я прегръщах и гушках, а тя не се дърпаше. На следващата сутрин се търкаляхме в леглото, като до обяд дори не си погледна телефона и ми казваше още да лежим. Позволих си да я целуна по устата, а тя дори се намести, като след това се случи останалото. Три дена по-късно отново бяхме навън, като този път я върнах до тях с колата и реших да пробвам дали това което се случи преди, е било за един път. Когото тръгнах да я целувам нито ме спря, нито ме отблъсна и така няколко минути се целувахме с език. И сега объркана част за мен бе на следващият ден, когато първо бе съгласна да сме заедно вечерта, но после реши че по-добре да не сме, при което аз бях леко объркан и все пак се изпуснах и казах, че имам към нея нещо, а тя отговори, че не че няма но сега не може да даде отговор на това, като я попитах поне има ли смисъл някакви надежди да имам и получих отговора, че не иска да дава празни надежди засега, защото има доста лични проблеми. Някой може ли да ми каже за какво бе това цялото нещо, като просто можеше да сме приятели, както преди а не да ми дава някакви огромни впечатления за 2 седмици.

Коментари

1.   Била е разгонена просто. Един вид си нацелил момента. Някои в такива периоди пускат и на случайни непознати от улицата...
А тази сигурно си има наистина семейни проблеми, кой знае за какво става дума, може да не и е до това да започва връзка.

3.   Бягай от такива. Върти 10 поне. Щом тибпраща клипчета, сигурно на всеки праща. Такива само внимание искат и бройки. Нищо не пречи да я боднеш обаче.

4.   Не ти разбирам много въпроса... Ти какво, брак ли очакваше :)? Търсела е мъжко внимание, бил си наоколо, удобен си и бил... и толкоз. Ако пак и потрябваш, бъди на линия!

5.   Ами не й се натрапвай в момента и дори леко се отдръпни. Възможно е да си търси само приятел с привилегии.
ж 47

6.   Не знам. Аз съм от тези, които при такъв страстен секс, остават и искат още, не се правят на интересни, изчезвайки.
Аман от игрички.
Веднъж като показах открит интерес към мъж, направо се подпалихме, с тази разлика, че никой не си тръгна. Защо е необходимо да си играеш с хората, не знам? !

7.   Искала е интимност, уцелил си момента, радваи се.

8.   Освен теб върти още, някой който явно е по-изгодна партия и ѝ е потръгнало с него. Сега чака да види какво ще стане и за това те мотае. Ако ѝ потръгне с другия ще те отреже. Ако не, ще ти каже, че и тя чувства нещо към теб :-) Мен ако питаш, разкарай я докато е време.

9.   Имало ли някакви надежди?
Абе брат, какво и се обясняваш и за какви надежди я питаш все едно си най-големия изпадналец и се молиш като малко дете.
Я я заеби, ще я пита той имало ли надежди, а ледената кралица ще седи и ще се чуди дали да ти обърне внимание.
Спирай всякаква комуникация с тая, като ти пише се разбираге само и единствено да се видите и да правитв секс. Не да и говориш за надежди, любов и т. н.
Сигурно върти верно 10 човека наведнъж и ще се ебе с този, който 5 пари не дав за нея.

10.   Не е било цирк, искало е момичето забавление, получила си го е.
Излиза, че ти никога не си се зарибявал и забавлявал така с някоя, ся си прелъстен и изоставен.
Като не си искал еднократно ласки, секс и внимание да не беше почвал.

11.   Според мен има още някого в нейния живот, може би бившият!

12.   Постъпила е както мъжете правите с жените. Яко е, нали?

13.   Авторе, приятелката ти е постъпила като мъж.
Правили сте секс, ти си изпитал емоция, надяваш се да повторите.
Тя е задоволена и не показва повече интерес.

14.   13, не е ли логично ако е била задоволена, да иска пак? По-скоро пичът е бил гола вода и прекалено емоционален. Или пък е някаква шафрантия, която си има различно гадже за всеки ден от седмицата.

15.   Може да не й е харесал сексът с теб и да е офейкала.

16.   И аз мисля като № 12 и 13. Всички познати мъже имат такива случки- правят еднократно секс с някоя жена, след което спират да я търсят. Какво си мисли жената, на какво се надява, за него не е важно.
При теб сега ролите са се сменили.

17.   При някой цирковете продължават от 2 до 20г ти си тръгнал да се кахъриш за 2 седмици.
Пий една студена вода и не нахалствай повече.