Искам да си го върна
Здравейте, все някога в една връзка идва раздялата. Така се случи и при мен, не беше взето от моя страна решението, а от приятеля ми. Hормално да съм наранена, беше неочаквано. Знам колко много хора са изпитали същото и знам че понякога има някои малки неща които значат много, и че човека който обичаме ще се върне. Какво кара мъжа да се чувства добре след раздяла и какво го дразни, женския пол често правим неща които дори усложняват нещата, затова пиша с молба за съвети какво да не правя и как да върна тази връзка, защото знам че освен в мен и в човека отсреща има чувства. Ще съм благодарна!

Коментари

1.   След като сте се разделили, откъде си сигурна, че има чувства към теб?
Може да не те иска вече и да иска да продължи напред с друг човек или сам.

Някои жени сте с доста високо самомнение и сте способни да преследвате един мъж с делюзиите си в продължение на години... ако не и цял живот.

Инае ще ти кажа какво можеш да направиш - живей си живота без да го притесняваш. Ако той пожелае, ще се свърже с теб.

Според мен 100% вече е с друга и не иска да те вижда повече.

2.   Извини му се, ако не стане нищо - намери си друг. Пълно е със свободни мъже.
Иначе е супер дразнещо да те преследва жена, не ви разбирам акъла защо го правите. Разберете, че е не е лесно да се спечели една жена, ако мъжът сам не те иска, не му трябваш вече

3.   Не можеш и не трябва да го връщаш.

4.   Хората, които имат чувства не се разделят.
Карат се, сърдят се цупят се, но не се разделят.
Щом сте стигнали до раздяла, значи чувствата са изчезнали или поне вече няма достатъчно за да се поддържа една връзка.
Дори и да се съберете пак, тази раздява която сте преживели ще ви тежи докато сте заедно.

5.   Не съди по себе си за другите. Чувства имаш ти, той не щом те е оставил. Не го търси повече и не мисли за него.

6.   На мъж не се моли никога!

7.   Много е просто възстанови хармонията между вас и връзката сама ще се възстанови, сега ще ме питаш как се постига хармония много е просто в теб и в другия срещу теб трябва да има свят (чист дух) И между вас ще има хармония!

8.   Към 4 От собствен опит мога да кажа, че има и други варианти на раздяла, не само хора, които нямат чувства се разделят. Аз се принудих да се разделя с човекът към който изпитвах най-силните чувства, до сега в живота ми и това е най-трудният избор който съм правила. Да обичаш, да си влюбен и да асимилираш, че нямаш полезен ход. Повярвай ми, този избор е много по-тежък от това да зарежеш някой, който ти е писнал. Просто разумът надделя разбрах, че той е неосъзнат и все ще стигаме до задънена улица. Аз обичайки го страдах много от тези неща и ако останех трябваше да се срина психически съвсем. Разбрах, че той не се ръководи от истински чувства, а от его. При него всичко е една игра. Не че не искаше още един шанс, пишеше половин година след като се отдръпнах, аз си знам какво ми е коствало да не се поддам. Една година мина оттогава и не мога да се оправя напълно.

9.   Не влагаи емоции, зрели хора сме, свиква се.

10.   Това, че ти го обичаш, не означава, че и от негова страна е същото. Не става ясно защо точно е поискал да се разделите, но най-вероятно просто не иска да е с теб, няма чувства и не те обича. Не можеш да си го върнеш, а и няма смисъл, щом се е стигнало до раздяла, значи има защо.
Пострадай, поплачи и приеми нещата.