Сбърках ли фатално
Здравейте,

Наскоро се запознах с една жена. Работихме заедно, но живеем в съседни градове. От има-няма два-три месеца разбрах, че съм влюбен в нея. Не зная как се случи, просто изведнъж. Комуникирали сме, било ни е приятно, но аз си смених работата, а тя остана да работи на старата. Понеже нямам късмет с жените и не ми достигна смелост очи в очи и написах най-голямата глупост, на която 99. 99 % от жените биха се изсмели и не биха се съгласили - "Ако идва в моя град, ако иска да пише да се видим". Разбира се от отсрещаната страна настъпи мълчание.
Знам че не трябваше да прозвучи по този начин, но има ли шанс да оправя нещата или това е с мълчанието е поредния директен отказ.

Коментари

1.   Нищо толкова страшно не си й казал. Ако и тя има нещо към теб, ще ти върне топката. Ако е обвързана или не таи нищо, ще замълчи. Добре си постъпил, не се обвинявай. Повечето биха си замълчали, за да не излязат глупаци и биха изпуснали възможности.

2.   Отстрани изглежда така- изведнъж ти щукнало, че я искаш след месеци. Не когато сте били колеги, че да имате връзка ами ей така след като не се виждате. Нали, това би погалило всяка жена-някой да я оцени подир дъжд качулка. Тоест, обидно е.
Другото-искаш тя да ти дойде на крака, че да я видиш. Ти мъж ли си или не? Не можеш ли ти да си вдигнеш дупето до другия град? Нали много си влюбен, пък си седиш и чакаш. Това, ако е влюбеност...
Мълчание има, защото звучи несериозно, че и мързеливо и нагло. Тя да дава пари за пътни, ти като Влюбеният принц ще си обуеш патъчките и ще я посрещнеш. И аз да съм, ще ти мълча. Не знам дали само българските мъже, но грам кавалерство и такт няма у вас.

3.   Може да не търси нищо реално с никои, не е и длъжна, питаи я, да не ти пука.

4.   Предполагам си млад и не знаеш ама... за една жена няма значение каква глупост ще изтърсиш стига да те харесва... Както и обратното - както и да се дръжиш с нея, ако не те харесва, няма да те хареса. Под "харесва", имам предвид - като те види, иска да прави животински секс с теб... Нищо кой знае колко странно не си и написал, подал си и нишан, просто не изглеждат достатъчно добре/ не печелиш достатъчно за нейните стандарти...

5.   "Ако иска да ми се обади... " Тоест, аз не държа, все ми е тая, ама тя ако иска. Е, тя пък не иска.