Дилема
Здравейте на всички! Ще ви разкажа какво ми се случи последните близо три години и се надявам за съвет дали си струва усилията ми да продължа, но вече не виждам и за какво да се мъчим.
Така запознах се с една девойка малко по голяма от мен. Писахме си доста време и си споделяхме. Тя беше извън страната с приятел. След известно време се прибра и вече "уж" официално са разделени. Казвам уж защото миналата година "бившия" и си идва да празнуват рождения ден на детето. Така по същото време се уговаряхме да се видим аз и тя. Празнува ли те тя го приела у тях и оп пак забременяла. Нещо не ми каза дори по това време ме блокира. И пак се уговаряме да се видим и съберем за празниците на Коледа и нова година. Ама пак греда оня си дошъл нямало да го приема ама няма кой да гледа детето да иде да прави аборт. Принципно често го е оставяла на майка си. Дете на година дето още не може да ходи какво толкова може да направи... Уж не правели нищо и той спал в друга стая тогава. Да ама като я натиснах и не е бил в друга стая, но нищо не са правили. Сега сме нещо като заедно няколко пъти и бях на гости и тя на мен. Но нещата не се получават. Аз я желая, тя все изморена. Може да прекара часове в нета са чете в разни групи разни проблеми. Но не и да се замисли за свойте. Вечно някой и нещо и е виновно. Докато сме си писали се е оплаквала на един чичка дето навит на всяка и само секс му е в главата били са колеги и от един град. Когато прочетох му каза, че тогава не ме е вземала на сериозно. Така... След това видях че по същото време си е писала и с други бивши и от същия град. Има ли смисъл да глупея още и да се опитвам да си наложа мислене, че може да не ме лъже? Възможно ли е някога да се промени? Мислех си че е зряла и улегнала жена, но май не... Дори мисля, че секса не и харесва. Когато я питам неща от живота и отклонява или отговаря нечестно. Вече мисля че лъже непрестанно дали може да е заболяване? Не ми е ясно защо го прави всичко. Когато се скараме сипе какви ли не рогатни и изпада в нещо като истерия. Просто не мога да разбера всичко това. Ще съм благодарен ако някой ми отвори очите и разясни! От страни винаги се вижда по лесно.

Коментари

1.   Четох до третия ред и спрях. Мазохист ли си какъв си?

2.   Алфата чука, бетата плаща.

3.   Поредния слънчасал. Тя не те харесва, подържа многобройни връзки с всякави, а ти й се натискаш поради каква причина?

4.   Три години ходиш подир задника на жена с лапе, която хойка и с други. После мъжете искали свестни, нормални, честни жени. Глупости, искат разпоретини, искат изневери, искат обиди, унижения.

6.   "Мислех си че е зряла и улегнала жена"

Кое от цялото и поведение те наведе на тая мисъл? ... По-идиотско от нейното поведение, е само твоето...

7.   1 човек винаги вярва в това което иска да е. Пак и любовта е сляпа...

9.   Преди не живеех с нея и човек се лъже. Не знаех много неща. Но да съгласен съм с Вас.

10.   Мислех, че само една приятелка, която няколко години търчи след един такъв, е мазохист, но явно има и други. Свършиха ли жените?
Ж 47
..

11.   Дилема изобщо няма, тя е някаква проекция в главата на автора. Авторът е същество с остра когнитивна недостатъчност. "Героинята " на неговият разказ е Мурва по държане, постъпки и разбиране. Никога не съм предполагал, че има толкова много същества от този тип. И стига с тези алфи, беди, гами, делти, епсилон, зита, ита и т. н. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

12.   Разкарай я на мига, и аз бях с един такъв, който не знаеше какво иска и къде се намира. Ту бивши се появяваха, все някакви драми сътворяваше, лошо настроение, което предаваше и на мен. Неориентирани хора, с личностни проблеми са това, не се занимавай за да не луднеш съвсем. Една връзка трябва да ти носи предимно хубави усещания и спокойствие, а не нерви и тъга.