Тя прави каквото си иска с мен
От година сме във връзка, като сме късали и сме се събирали над 20 пъти. Единият път беше за месец и половина. Тя е човек с много травми, обаче от тях идва тотална токсичност и контрол - не ми дава след определен час да излизам, обижда ме, че съм глупак и ме прави на 5 стотинки. Ако не стане на нейната заплашва, че ще се разсърди, дори и че ще скъсаме. Обстоятелствата са такива, че не мога да прекратя връзката ни, но се чудя как да си върна мъжката роля във връзката, защото да си мъж под чехъл не е нормално.

Коментари

1.   Да кажеш, че не е нормално да си мъж под чехъл... ами не знам, жените много взеха да властват. Та, поговори с нея, кажи и, че не ти харесва. Понякога е анистина трудно, ама... айде де, нали си мъж.

2.   Ти не си мъж, натам няма смисъл да говорим. Не се ли държиш като мъж, се държиш като жена, обстоятелствата били Еди какви си, обижда те, хванал ди женско поведение, от което няма смисъл да ти давам съвет.

3.   Пич, осъзнай се! Или двамата сте равноправни партньори в добро и лошо или тя ще те мачка цял живот. Аз правих компромиси дълго време, но накрая всичко свършва драматично - най-вече за този, който подтиска половинката си.

Dl

5.   Какви са тези непреодолими обстоятелства и наистина ли очакваш някой външен, непознат човек да ти пришие акъл за главата?

6.   А стига бе, толкова ли не можеш да й теглиш майната като един истински мъж, за какъвто претендираш, че си? ! Аз на твое място така бих направил. Като знаеш, че да си чехъл не е нормално, тогава защо все още седиш с нея и й позволяваш да се гаври с теб? Толкова ли нямаш избор на други жени, че да седиш и да търпиш нейните подигравки и гаври с теб? Нямаш никакво мъжко достойнство, за единия секс и душата си ще си продадеш. Имай малко мъжко себеуважение и разкарай тая пача от главата си, не си й длъжен да й лекуваш травмите от предишните й бивши еба'и.

Дон Жуан

7.   Просто когато те заплашва й отказвай секс като й казваш че отношението й не допринася за желанието ти... Освен това й покажи че стига да искаш тя може да не е единствена. Когато види че има интерес към теб и ако наистина те харесва ще се кротне и ще те признае за мъж. Казвам ти го от опит.

8.   Тя е мъжът. Чак е смешно. Сам си си я избрал.

9.   Няма такива обстоятелства. Бегай далече!

10.   "но се чудя как да си върна мъжката роля във връзката"

Ох маминия, щял да си връща мъжката роля... А имал ли си я изобщо някога?

11.   Нямаш шанс да си върнеш мъжката роля никога с тая жена.
Късаш и заебваш, какво си се вкокпчил е нея?

12.   Тя прави с теб каквото си ѝ позволил. Не ти е виновна, че си глупак. Без да се обиждаш, че и тя е нарекла така - истината не е обида. Обстоятелствата са такива, каквито ти си ги направиш. Ясно е, че си с нея, защото си знаеш, че друга няма да ти върже и няма да ти бутне. И затова я търпиш. Докато заради едното е*ане се държиш като подметка, не си никакъв мъж.

13.   Има доста такива жени. Ако се опиташ да си върнеш мъжката роля (в което се съмнявам), тя ще измисли хиляди филми за да се разделите. Повечето жени искат да те контролират и умеят чрез сълзи и измислени нерви да те манипулират успешно докато не се превърнеш в един безгръбначен червей.

15.   И защо не можеш да скъсаш или те тресе Стокхолмски синдром.

16.   Остави се да те мачка, бъди съвременен мъж, демонстрирай европейски ценности.

17.   Ти нямаш никаква роля в тази връзка. Вие не сте във връзка, ти си в ролята на дете( не ти дава да излизаш след определен час)
Предполагам причината да я търпиш е, че нямаш къде да живееш и си без работа? Това ли е?

19.   До номер 12 от автора: Братле, имам много опции повярвай ми. Просто съм адски привързан и слабохарактерен тип. Обстоятелствата са такива, че сме от един клас и ще се виждаме всеки ден. Допълнително, че адски много хора в обкръжението ми ще са на нейна страна. Признавам си, че съм супер слабохарактерен тип, но не знам и какво да направя. Говорил съм, споделял съм как се чувствам - промяна няма. За сега съм си казал, че ще търпя това докато завършим, но да видим

20.   Според мен тя се държи нагло с теб и супер много злоупотребява, след време ще се разделите, а тя никога няма да е щастлива в любовта и да намери някой да търпи нейните номера от селски вечеринки, за мен тя е вреден човек за всички около нея.

21.   Махай се ще става по-зле! Бил съм в твоето положение оправия няма!

22.   До 17, още съм ученик братле, работя също така, имам си дом и всичко хахаха. Не е това въпроса, просто съм супер привързан

23.   Намери начин да изкарваш повече пари, да се обличаш добре и това да се забележи от всички останали. Жените ще го забележат.

Покажи и, че имаш избор и не си и длъжен с нищо. Но не го казвай, а го покажи. Да започне да ти личи, че наистина е така.

25.   Търси си друга жена, тази не е твоята жена и по - добре, с такъв тип освен да страдаш друго не те чака, не го заслужаваш, деистваи, заслужаваш щастие, животът минава бързо.

27.   Това все едно го е написал моят приятел. Пак година заедно, пак раздели. Обяснява на всички че съм токсична, но лошото е че аз наистина станах такава покрай него. Човек, какъвто никога не съм била. Та точно днес си мислех, че няма смисъл. Не сме лоши хора, но сме ужасно лоши заедно. Според мен и при вас е подобно. Само че е страннo, че не знам как да си тръгна..

28.   от 12 - Като имаш други опции, използвай ги! Ама не, ти си се хванал като удавник за сламка и не виждаш по-далеч от тази. Казахме ти какво да направиш- да я зарежеш. И да не ти пука кой какво мисли и говори. Ще видиш как ще се почувстваш свободен и по-добре.

29.   От автора до 27, привързаността е голям проблем. При мен не само това, ами и обстоятелствата. В един клас сме от началото на гимназията и да се гледаме докато завършим ще е кофти.

30.   До 27.

Не сте токсични един към друг, глупави сте. Единственото което правите е да се оглеждате в другия, обвинявайки го за това че поотделно не може да се справите със себе си. За съжаление със следващия няма да е различно, то тези неща идват отвътре. По описаното личи че се обичате, просто не сте дорасли да се борите един за друг, а когато се научите ще е късно.

31.   Авторе, спокойно,
Или ти или тя в накой момент ще си намери друг.
Няма да се жениш за гимназиалната си любов я.
Ще има още много други жени с теб. Тази ще я забравиш.
Не я взимай на сериозно.
То и живота не трябва да се взима на сериозно понеже никой не е излязъл жив от него. Свиркай си.