Той е с 15 години по-голям от мен
Запознах се с мъж, 15 години по-голям от мен, разведен с 2 големи деца. Връзката ни е от скоро и той има галям нагон, но все още не сме правили секс.
Аз търся мъж за семейство, за деца, но се опасявам, че само ще си изгубя времето и чувствата с него. Той е красив и във Фейсбук гледам, че има доста голям списък от жени. А аз съм супер ревнива. Явно е сваляч :(
От начало бях толкова щастлива, но постепенно започвам да страдам. Какво да провя? Има ли смисъл да започвам подобна връзка?

Коментари

1.   Жените във фейсбук са като парите в тото фиша :)
Аз имам 100-на жени в списъка с приятели във ФБ, но 20-на от тях са съученички от гимназията, повечето от останалите са колежки, роднини или случайни хора, които не познавам лично. Изобщо от целия списък, има само 1 с която искам да имам нещо общо, но пък тя не иска.
Иначе за разликата в годините - прецени си - познвам щастливи двойки с такава разлика, но има и рискове. Прецени как ще седят нещата след 10 или 20 години, разбира се ако планираш връзката ви да е толкова продължителна.
Обикновено голяма разлика във възрастта има когато младите момичета си търсят някой стабилен за да изкарат по-лесно студентските години, а мъжете на средна вързраст си търсим нещо свежо за секс. Може да продължи дълго, но обикновено е до отпадане на "нуждите"

2.   Да, най-вероятно върти още поне 5. Ако го питаш тези жени са братовчедку и колежки. Те може и да са му в приятели, но едва ли ще му вържат, та ти си се излъгала. Чичката яко потрива ръчички, младо яре си намврил.

3.   НЕЕЕЕЕ НЕ НЕ ще съжаляваш! Толкова ли пък няма свободни мъже, че се хванеш с този не си заслужава.
Не знам на колко си но щом казваш че е с 15г по голям значи имате драстична разлика. Той вече има 2 деца големи съмнявам се тепърва да иска да дондурка бебе определено не. Намери си някой на твойте или близки до тях години, а не някакъв там като този къде вече си е изиграл всички карти в живота и скоро може да наближава пенсия кой знае? !?

4.   Жената си търси банкомат, ама да не и го откраднат. Комбинативни, калкулативни хора.

5.   Недей, ще бъде грешка. Търси друг.

6.   Изживеи си отношенията с него, така поне ще знаеш как са нещата, защото ако не ги изживееш, все ще се чудиш какво е можело да бъде.

7.   Авторке, правилно си усетила посоката, и също така, повярвай ми, този мъж с дълъг списък жени във фейса, не случайно е разведен. Че и 15 години по-голям от теб, какво семейство, какви деца... Този е играч и половина. Може да ти предложи само секс, нищо друго. Бягай и се спасявай докато не те е оплел в мрежите си, че после ще си скъсаш нервите.... Все още има и нормални мъже.

9.   Ако е заможен господина и има собствен бизнес да. Ако е на една заплата хич не се хващай.

10.   Не, разликата е много голяма. И да става за семейство пак не е добре - болногледачка ли ще му ставаш като мине 50те? Мъжете визуално по-бавно остаряват от жените, но пък с напредването на възрастта се състаряват отведнъж и започват да се скапват здравословно доста по-рано от наборките си. При жените започва по-рано визуалното състаряване, но пък здравословно са доста по-дълго държеливи.
Не е добра идея, да не говорим че е с деца (потенциални наследници наравно с теб и общите ви деца) и емоционален багаж след развода, че и както го описваш женкар, който търси само секс. Аз никакви плюсове не виждам в тази ситуация за теб - само минуси. На тази възраст няма и шанс да го превъзпиташ. Ориентирай се към по-млади мъже - на твоята възраст или максимум до 5 години по-големи или по-малки от теб.

11.   Няма никакъв смисъл. Ще си загубиш времето и много ще страдаш. Освен ако не искаш да придобие опит. Горчив.

12.   Годините на са проблем.
Но ако е женкар ще страдаш

13.   И аз имах връзка с разведен с дете, към 50те, имахме не голяма разлика, но искам да ти кажа, че е много важно да се опиташ да разбереш каква е причината за развода. Това може да ти послужи като голям червен флаг що за човек е. Разбира се в повечето такива ситуации мъжете ще се изкарат жертви, за да не го видиш в лоша светлина или най-малкото ще премълчат факти, които не са му угодни. Може да ти наговори куп измислици колко бившата му жена е гадна, луда и т. н. В повечето случаи обаче, жена особено с две деца за да стигне до това решение и да предпочете да тегли сама, означава, че нещо доста нетърпимо е имало в неговото поведение. В моят случай причината жената да го е оставила, с дете на 5г., е това, че не е имал отговорност към семейството, а си е ходил по живот, карал си я е ергенската, пиене и задяване на други. Аз за тези неща си дадох сметка, чак когато се опарих, защото явно какъвто си е бил тогава, такъв си беше останал и аз като го срещнах. Открих същите проблеми, които явно и нея са я отказали. Има хора, на които не им идва акъла и единствената цел в живота е да я карат повърхностно. Така че извън малкото изключения, в повечето случаи на отделяне на една жена с деца е поради някакъв порок на мъжа- пиене, биене, женкарство и подобни. Даже дори и да не е лош, ти си доста по-млада и ще се натовариш излишно със странични отношения, покрай деца, бивша и т. н., които доста трудно би заобиколила. Вместо да се обременяваш с такъв, изживей си весело и безгрижно младите години с хора около твоята възраст, после имаш достатъчно време са си с ангажименти и т. н.

14.   6, да, да изгуби най-ценните си години и после на дърти години да търси свестен мъж на нейните години, а те всички ще са семейни вече.

15.   Аз не мисля, че възрастовата разлика от 15 години е такъв пък чак проблем, важното е да ви е сходно мисленето. Виж това с двете деца вече е интересно ако са големи - ок са нещата, но ако са две малки деца има да патиш.
За нагона, ми че то всеки в началото на отношенията има голям нагон, ще си говорим пак след 2-3 години връзка както става с нагона и къде точно бяга. То това, че той има две деца, какво го спира да се ожени за тебе и с тебе да има две деца?
Написали са ти го това за фейсбук сипъка, то са колежки от работата, то са колежки от университета, та от училище съученички, та гаджетата/жените на приятелите му, то роднините му и ето станаха 100-тина жени списък. Не го величай толкова, не си пада всяка по него, не се притеснявай.

Рано е да страдаш, поизлизай малко с него и виж как ще ви тръгнат нещата, за 2-3 месеца ще разбереш какъв му е акълат и ще решиш какво да правиш.

16.   Надалече от такива, ни деца, ни семейство ще имаш

17.   Споко мои познати без мозъци в главата с разлика от 18 години, мъжа с две големи деца, си хвана жена посчти на годините на сина му. Е имат 2 деца т.е баща на 4ри е, сеира е голям, да си берат те плодовете на тъпотийте си.