Защо жените харесвате насилници и после ревете?
Да, точно това питам, защо харесвате такива като изверга, който обезобрази приятелката си, наряза й лицето с нож и обръсна косата й нула номер? Тя е била само на 18 години и вече се е хванала с такъв изрод, а не с нормално момче, защото нормалните са скучни и смотани, това, че не ви пребиват от бой явно не е важно. Искате мутри, с големи мускули от анаболите, с черни БМВ-та, "лоши момчета", и после ревете като си покажат рогата, ами такива са, вие какво си мислите като тръгвате с такива изроди? Сериозно ли очаквате такъв човек да ви носи на ръце? Колкото е виновен изрода, толкова е виновна и жената с него защото ТЯ ГО Е ИЗБРАЛА, от всички възможни мъже, нормални, възпитани, тя е избрала МУТРАТА и после любимото ви лошо момче като ви пребие като боксова круша, ревете, че нямало свестни мъже? !? Що за наглост!

Коментари

51-58 от 58

56.   Н 38, не се преструвай, че не си разбрал! Неговата злоба е към жените! Нито е възмутен, нито е "учуден" а си е озлобен! Да не му попада невинно момиче...

57.   Всички, които цъкат единици на жените сте или същите насилници, или потенциални такива, които все още не са намерили кого да пребият

58.   До 57

Ами ти продължавай да се репчиш на мъжете и да се правиш на дръж ми шапката и после очаквай добро отношение от мъжете насреща...

54 - що за разсъждения? Кой мъж в днешно време си избира жена? Само най-богатите и влиятелните, които са заобиколени от женско внимание, са в позицията да избират. Поне 95% от мъжете биват избирани от жените. Нещо не ти се получи логиката.

60.   До №49 """Това дори не зависи от външния вид и социалното положение - какво ще кажеш за Орлин Владимиров, който удуши жена си със стреч фолио и после преспокойно я натъпка в куфар? Бил е високопоставен ИТ специалист, а със жена му са били заедно от 10год, имали са и дете. """"По принцип, при него не е типична проява на насилник. В неговият случай, тя се обзавела с любовник, ей така от скука и задоволеност, за който тя била за развлечение и лека разтуха, тъй като той, след три месеца щял да сключва брак. Владимиров разбрал, останал с впечатление, че ще му вземе детето, което обичал и я ликвидирал. Вярно сгрешил. Трябвало е да наеме детектив, да събере доказателствата, за нейните странични "занимания и заходи" и тогава, с огромен процент вероятност, детето щеше да му бъде присъдено.
В България и по целият свят има насилие над жени, за това основно са виновни джендерогейската пропаганда, която внушава на жените някакви измислени стереотипи, че жените са физически достатъчно силни да противостоят ефикасно на мъжете има го по всякакви американски бълвочи, вървящи по съответните продажни телевизии.. По принцип жените са около три пъти по-слаби физически при едно и също тегло, от мъжете, това се обяснява както със тестостерона, онзи хромозома, мускулните влакна, тяхната дължина и диаметър, способност на съкращаване, анатомични особености, скелет и т. н. и т. н. Изглежда България е получила евро- и американогейско нареждане за ратифициране на ИК, защото България е една от 5-те страни от ЕС, които не са ратифицирали. Както България получи от онзи герантофил Макрон, да вдигне забраната пред СРМ за членство в ЕС. За проблемите на кифлите, били те осморки или с мармалад, на чалгарките, оборотните, проститутките, това вече е друг проблем. За да се развие това насилие има политически, икономически, правосъдни, социални, образователни, леберастки предпоставки. Ако някой смята, че ИК ще защити жените, много се заблуждава. Целта на ИК да бъдат приети като новата нормалност разните купрофили, зоофили, педерастите, педофилите, некрофилите и всякакви други перверзии и да могат децата на нормалните семейства да бъдат отнемани и предавани на тях, като своеобразна форма на размножаване, те ще ги изграждат по свой вид и подобие. Жените ще ги защитят законите и тяхното незабавно и строго прилагане, а не разни конвенции, те дават нищо повече. Нахвърлях няколко отметки, като тема за размисъл. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

63.   58, посерко, за такива като теб има електрошоци, спрейове, гребен с остриета и тн, за ви напомнят къде ви е мястото. Недай си Боже на "по-люта" жена, може и в болницата да отидеш.

А ако и това не ви вразуми, в затворите има достатъчно място, неслучайно мъжките са много, а женският един.

64.   63, знаеш ли колко много ме сърби езика да ти отговоря по твоя просташки, нагъл и циничен начин, но либерално-фемифашистката диктатура тук никога няма да ми го позволи, защото съм мъж. Не съм №58, но ти казвам, че не той, а ти ще се находиш по голяма нужда, ако се срещнеш на живо с него, с мен или с който и да е мъж, а може и нещо друго да ти се случи. Мъжете сме по-силни и умни от теб и ни електрошоци, ни спрейове или газови пистолети няма да ни спрат да ти отмъстим, ако накърниш мъжкото ни достойнство-авторитет по някакъв начин. Каквото и оръжие да ни извадиш, ние пак ще ти го вземем и ще го използваме срещу теб, след което ще те изпотрошим от бой и в болницата може да се окажеш ти. На жените трябва да ви се напомни къде ви е мястото с физическа сила, а то е в кухнята боси, бременни и зад печката, бъркащи манджи за мъжа и децата ви, и никъде другаде!!!

65.   64, с най-голямо удоволствие ще застана боса и бременна в кухнята, за да сготвя за теб и децата ни. Само един въпрос: ти ще можеш ли да ни издържаш всички нас и да осигуриш образованието на всичките ни деца (айде момичетата да речем няма нужда да имат висшо: нали съм разбрала логиката ти правилно), но синовете ни трябва да са способни да имат добра работа, за да може и техните жени да са в кухнята). И не няма нужда да ми отговаряш, защото в сподели всеки мъж и всяка жена са крсаиви, успешни и много богати.
А ако ти се случи нещо случайно: трудов инцидент, инсулт и не можеш да работиш (защото нека се съгласим, че и това е сценарии и то доста често срещнат), кой ще поеме издръжката ни? Може би баща ти? Или брат ти, който ще издържа неговата жена и деца?
Съгласи се, че това са валидни въпроси, на които трябва да се намери отговор, преди да напъхаш избраницата си в кухнята, нали?

Както казах, не ми отговаряй: всички в сподели са богати и могат да купят света, а реално вероятно повечето едва свързват двата края.

66.   Ами така е. Жените харесват лоши момчета и после реват, мъжете харесват к*рви и после реват. Истината е че и най-захлупеният зубър може един ден да врътне играта и да изколи обкръжението си и най-големият изрод да Ви подаде ръка там където приятелите ви са избягали. Животът е пълен с обрати и не бива да се приемат нещата едностранно, тъй като ш*баната монета има не две, а цели три страни!

51-58 от 58