Къде водите любовниците в София?
Има ли местенце в София, което може да се ползва, като под наем на дневна база да речем? Примерно плащаш си за него от сутринта до вечерта, че варианта с хотелите не е много ОК с това настаняване на обяд.

Коментари

1.   Да бе пари ще давам заради нея! Да не съм луд? Последно я оправях долу в мазето. Други варианти са в колата и по разни изоставени строежи и сгради или някой кенеф.

2.   Аз ходя по мотели или стаи по часово... има много, хем анонимно е, хем не ти взимат лични данни..

М 26

3.   Има почасови хотели, стаи също се предлагат почасово, добър вариант са.

4.   В някои хотели има опцията Почивка-4 часа.
Иначе ползвай пейките в парка-безплатни са. Май това ти е проблемът- кинтите. И за твое сведение-може да се настаняваш и преди 14 часа, стига да имат готова, чиста стая.

5.   Водят ги в евтини хотели и хостели. Толкова е просто.

7.   Вкъщи ги водя.

8.   Може ли информация за места където са дават почасово?

10.   Пишеш почасови хотели за градът където ти трябва и се показват всички, обаждаш се на телефона на хотела и резервираш за деня в час, за които ти трябва стая или посещаваш хотела и резервираш стая за когато ти трябва.

11.   Избираш някой не много лъскав и оборотен хотел, т. е. по-бюджетен и смело питаш на рецепция, дали дават стай за почивка? Повярвай, това е най-обикновен въпрос за тези места и никой няма да се възмути. Това се прави най-често през деня. Не трябва да ползваш стаята по-вече от 2-3 часа, защото може да ти искат доплащане. Най-сигурно е в крайградските хотели и вилните зони, но за там е нужна кола. Успех.

13.   Водя ги "в командировка" извън София. В радиус до 100 км. Ако "асистентката" е навита може да премине в двудневна командировка.

14.   Личи си, че за пръв път ще го правиш

17.   В Драгалевци всички хотели дават стаи почасово. Цената е 50-70 лв. за 4 часа. Но се ходи с кола. Едва ли ще Ви налегне голяма романтика с дамата ако я качиш на А64 и дупчиш два билета. Топли и чисти са хотелите и никой няма да те гледа възмутено при наемане на стаята. Много от тях имат и кафе-ресторант, което предполага и една напитка преди преди гушкането.

18.   Където и да ги водиш, все някой някога ще ви види. Казвам го от опит. Въпросът е да не става навик.

19.   Ние ходим в 4-звезден хотел на Пиротска, за почивка е около 90 лв, но на нас ни трябва наистина много време и понякога е 140, ако не се лъжа. Има и друг мисля, че 3 или 4 звезди на Мария Луиза и Екзарх Йосиф, там май беше 90 лева за цял ден. Стаите за почивка са адски малки и неуютни, затова - стандартна.

20.   Бате , аз си чукам като гост една разведена зряла дама. Тя така иска - да си е в къщи.

22.   Как ще ходиш да изневеряваш на хотел в центъра на София, това е някаква лудост, вероятността да те види някой е огромна.

23.   До номер 20: Хора, къде ги намирате тези зрели дами? Аз съм мъж на 34 години и все не мога да попадна на такава дама. Колежките ми в офиса са млади, а и като цяло нямам познати жени в обкръжението си над 36-37 г. Чудя се къде мога да се запозная с жена, търсеща и харесваща по-млади мъже. М34