Намекна, че може да ми изневери
С едно момиче сме заедно. Но тя ми намекна, че може да ми изневери. Казва че всеки ден се запознава с нови момчета. Казах и че ме е страх, защото може да хареса някой друг и да ме напусне и тя ми отговори, и да го харесам, то не зависи от мен". Какво има предвид тя с това? Че може да ми изневери ли?

Коментари

1.   Да, отрежи я пръв и си спести унижението.

2.   Означава, че е несигурна к***а. Зарежи я тази. Опитва се да се прави на оборотна в очите ти, а реално сигурно никой не я поглежда. Като се пробва да ти се прави, направи се и ти, и просто си намери нормално момиче, което ще се държи добре с теб и няма да те прави на глупак.
Това жена ти го казва, между другото. Имала съм толкова много подобни приятелки около себе си, че знам на 100% какви ги върши тази до теб.
Играе си, иска да ѝ доказваш колко си по-добър от всички въображаеми ухажори и т. н. Загуба на време. Приеми ми съвета и се разкарай от това подобие на жена.

3.   Значи, че е лека. Ти пък защо си с нея, свършиха се верните жени? Или и ти като всички мъже обичате да ви изневеряват?

4.   Ами като иска да ти изневерява, прав и път така .....

6.   Ми намекни и да си събира парцалите, както и пожелай успех със всички мъже, които я очакват.

7.   Хванала те е резерва докато си намери някой друг. Нали си чувал за приказката за маймунката че не се пущала от предния клон преди си хване следващия.

8.   Много тъпи "заплахи". Като не искаш да си с един човек, да имаш връзка, сега или по принцип, стой си сам и си спи с когото искаш. Защо си играеш на връзки изобщо? В наши дни такива отношения са безсмислени. Аз бих си тръгнала след първите подобни предупреждения, ако не са на майтап. Значи, ще ме държи един човек до себе си за пред хората и ще ми обяснява как искал с други... И аз ще стоя до него, защото... Защо? !

9.   Брат, ще ти спестя всички размисли - тя отдавна ти е изневерила и просто си прави подигравка с тебе.
Сега след като знаеш преценявай, дали искаш да те прави на посмешище или ще си запазиш минималното достойнство.
А не да и разправяш страх ме е да не ми изневериш...

10.   О, не, не - не ти намеква! Вече го е направила!

11.   Тази определено не й пука за тебе, първо ако наистина те смяташе за важен, никога нямаше всеки ден да се запознава с нови момчета, второ
когато си й споделил страха си и тя така ти е отговорила... Не й е чиста работата на тази и с такова момиче не можеш да имаш сериозна връзка. Бягай от нея и я напускай. Има толкова много свестни момичета, ти още стоиш при тая, дето те прави на пълен идиот.

13.   Имах гадже като тебе на времето, още съжалявам че му отделих близо 3 години. Тия размисли след време прераснаха в "не може да обличаш това", "не може да излизаш там", "не може да работиш като сервитьорка". Поработи си върху самочувствието! Вероятно е имала предвид, че зависи от твоето държание.

14.   Може да се шегува с теб, а с никои да не се запознава, не обръщаи внимание какво ти казва, бъди с нея, то ще си покаже как са нещата, след време.

15.   Означава, че зависи от тебе дали ще ти изневери. Ако си умен и добър, т я никога няма да ѝ хрумне да погледне навън. Влюбената жена е винаги вярна

16.   Автора: Добър съм и не съм чак толкова тъп но тя ми каза че не знае какво ще направи ако намери някой на нейната възраст, а разликата ни е само пет години

17.   16, , наивен си. Пет години са нищо, ако и двамата сте над 20.
Просто ти казва, че при всички положения ще те зареже. Годините са оправдание и то кухо. Какво щяла да прави? Ми да избере теб, например!
И ти си от типажа мъже, които най уважават и най обичат шавливи жени.

18.   16 - Ами като не си тъп, направи си изводите сам. Сигурност тя не ти дава, а и в една връзка 100 процента гаранции няма. Можеше да ти каже, че никога няма да погледне друг и ти щеше да си доволен от този отговор, само че да те зареже, когато хареса друг. Развеждат се хора с години брак и деца, разпадат се съжителства, ти си взел да се страхуваш, че някакво си гадженце можело да те остави. Какво очакваш, че бъде с теб до гроб ли?

19.   Дано правилно тълкуваш думите ѝ, аз не ги разбирам като заплаха, но ти всеки път ги казваш по различен начин. Да не би да прозира страха ти да не те остави зад тях. Или ги вадиш само тези думи от контекста на някакъв разговор и звучат така. 5 години е чудесна разлика, не си толкова по-голям от нея. Ако по държанието ѝ усещаш, че не е толкова запленена по теб, отдръпни се да видим дали рибката се е закачила на въдичката

20.   Казва че не е влюбена в теб и ако хареса някой друг повече от теб ще тръгне с него. Не зависи от нея понеже зависи от другия. И ако и се стори много готин и харизмаричен ще тръгне без да се замисля.
Действай ако не искаш да те зареже в най скоро време.
Тръж се като пич, мъжкарски. Не и казвай че те е страх да те остави, дръж се като че ли ти е все едно.
Оглеждай се и за други момичета.

21.   До 13 - Ако жената има поведение и класа никога няма да и направя забележка за обличането особенно лятото. Обаче жените с класа няма да тръгнат по гъз на улицата, а евтините се усещат инстинктивно и без да говорят. Да знам, че жените не ги знаете тези неща и си мислите - а топло ми е просто ще тръгна по гъз. Ами и на мен ми е топло ама не ходя по гъз. Ти също е добре да поработиш над самочувствието си щом се обличаш провокативно, явно не ти стига вниманито като си нормално облечена и почват отчаяните опити за привличането му.