Това е въпросът
Така, моята история е щастлива! Запознах се с един прекрасен човек, наистина прекрасен ангел ! Аз като всеки човек не вярвах че след всичко лошо, идва хубавото... Във всички минали връзки, съм се сблъсквала с изневярата и лъжите и бих казала, че са ми до болка познати. Всичко беше докато не срещнах този човек, които знае да ме оценява. Като всеки нормален човек съм се влюбвала истински, и все още не мога да го забравя, много пъти се замислям, колко много ми липсва онази тръпка, само като го видя, всичко което сме правили заедно, въпреки че мн съм се привързала към сегашното ми гадже, си искам онази трупка от преди, винаги ще обичам само този чожек, човек от миналото... мога да го имам пак, но не искам да нараня човека до мене в момента, да си рискувам връзката за една нощ, макар и с човека който ми е завинаги в сърцето ми... :( но ми липсва адски много тази сладка тръпка от миналото ;) явно ще си остане прекрасен спомен, защото все пак маи трябва да се гледа напред, така и ще направя, ще продължа да чакам тази тръпка да се върне, не че сега я няма, но ... :)

Коментари

2.   ееех, дали си тази, за която си мисля???? малко е вероятно, но........
И аз съм като теб във същата ситуация....ако можеш изживей мига..

3.   Мила любовта според мен се среща 1 път ако я изпуснеш край аз имам 5 год. връзка и през това време се деляхме аз изневерих от глупост ала бала но винаги в сърцето ми е бил той и съм знаела че той е човека аз мисля така един път се обича истински другото е да направиш сем. деца и пак си хващаш някои аз вече съм сгодена и съм на 24 ако не е прекалено късно върни си го моя мъж има мн тръден и тежък характер но въпреки всичко аз се боря за любовта си успех

4.   На 17 съм, от София...

5.   Мина много време 3 години :) Пък и не искам да ме нарани пак актьора