Самозадоволяването при мъжете
Здравейте! Имам по-скоро питане, отколкото да споделям история. Имам близък приятел, който сподели с мен следното: има постоянна приятелка, с която са от близо 2 години. От известно време контактува с други жени, които кара да се събличат и правят други еротични неща на камера, а той се самозадоволява. Това психически проблем ли е според вас? Има ли нужда от специалист? Човека е в зряла възраст и твърди, че води редовен полов живот.

Коментари

1.   Може би търси разнообразие. Гаджето може да не му стига (да не е особено вълнуваща).

2.   Привет,

Жена съм, но според мен, няма нужда от специалист. Важното е приятелката му да ок с тези неща, а не какво мислим ние.

В моето обкръжение, има едни съпрузи и мъжа го е практикувал този онлайн секс бая време и после призна на жена си. Жена му беше съкрушена, прие го като изневяра. Според мен, ето тази ситуация е грешна. Трябва човека да е честен с човека до него, особено в техния случай, когато са решили да сключат брак. Той е имал тези сексуални фантазии, които не е споделил и това я засегна. Още повече, че тя е била в съседната стая, когато го е правил.

Иначе сексуалния живот не е само черно и бяло. Хората си купуват играчки, гледат порно заедно, правят тройки, оргии, на публични места и мноого други. Важното е да са щастливи и в хармония.

Поздрави!

3.   Ти сериозно ли го питаш това? Естествено има проблем, при това сериозен. Ама се съмнявам, че специалистите ще му помогнат.

4.   Психически проблем не, дали е крийп, да. Със сигурност не уважава приятелката си ако й го е казал и продължава да го прави. Вижте нормалните връзки които продължават 30-40-50г брак, без изневяри и без плащане/склоняване на жени за виртуален секс.

5.   Съвсем нормален е човека, даже адмирации за сайд хъсъла - да си събира безплатно клипове под такъв предтекст и да си прави фейк камгърл профили, от които да точи разни чикибойци от цял свят е доста иновативна идея... Евалата!!! Аз пък тъпака като магистър инженер нямам 1000 лева да се усмихна. Трябва да сменям професията, явно.

6.   Човекът си е перверзник!

Има нужда на първо време да прекрати всичко това и да се обърне към Бога, да се покае и да се изповяда!

7.   Невъзможно е приятелката му да го възбужда и да прави тези неща! Нещо куца при тях и се търси удовлетворение. При това положение лесно се събират две и две.

8.   Номер 2, това не е брак да правиш секс с други бих го нарекъл покварен брак, нищо общо с ценностите, не ги съдя, защото и аз не съм от праведните но да кажа на черно - бяло, е лудост.
Семейните жени са най-***, за съжаление, особено ако техните мъже вече не са им интересни.

9.   Мъж съм и считам, че щом си го е развявал пред други жени, си е проява на невярност. Ако просто гледаше порно и си удари една чикия е някак си обяснимо. Но да контактува с други жени и да му въртят стриптийз, а той да лъска пред тях, не ми се струва, никак, ама никак приемливо. По принцип, мъж с постоянна жена да лъска бастуна за мен е неприемливо. Също и гледането на порно ми се струва не добра идея, защото в един момент започва да пречи, ако не на сексуалния живот, то на отношението към жената. Много млади мъже прецакват връзките си, заради порното. Ако порното не причини крайни щети като импотентност, то кара мъжете да се отнасят към жените като към мивки. Ако жената например не гълта или не дава в дупето, той започва да и се дразни, да агресира към нея, защото порното му е изкривило представите за хубав секс.

Та конкретно по казуса, не знам дали е добре психически, но определено, не е ок, това, което прави! Попитай твоя приятел как ще се почувства ако разбере, че гаджето му се съблича пред камера за да я гледат други мъже и да лъскат!

10.   Той психически проблем няма, но ти изглежда имаш (ако се предположи, че си от мъжки пол). Не те влекат жените ли или те е срам? Загадката само е как успява да ги накара да се събличат - грозни ли са? Съмнява ме да има хубави и толкова наивни да угаждат и то с голям риск да ги запишат и да ги гледат всички после или да ги изнудват.

11.   До N10, от авторката: Жена съм! Уважавам и вашето мнение :) Не ги записва, защото рискува да покаже в нета и себе си. Не е казал на постоянната си приятелка, защото ако разбере, ще прекрати връзката. Дали са грозни жените, не мога да ти кажа, не съм ги виждала, а и всеки има различно мнение за хубост.

12.   Не е проблем. Явно гаджето му не го кефи мн и си търси разнообразие.