Как да я убедя, че годините няма да са проблем
Има едно момиче, което много обичам. Тя е с шест години по-малка от мен. Но тя не ме иска, заради годините. Как да я убедя, че годините няма да са проблем за да бъдем във връзка? Харесвам всичко в нея и искам да я убедя че годините няма да бъдат проблем, но не знам как да го направя. Може ли съвети?

Коментари

1.   А ти на колко години си?

Ако си на 24 и харесваш 18 годишна - прави мили жестове за нея, покажи ѝ, че я искаш, изведи я на разходка, вечеря, подари ѝ цветя, изненадай я в училище, вдигни ѝ рейтинга.

А ако момичето е на над 20 години - оправдава се с разликата във възрастта. Просто не иска да е с теб и няма какво да помогне.

А ако ти още си ученик или си около 20 годишен -момичето е право! Остави го намира, това би било ужасно извратено! 17 годишен да харесва 11 годишна... Дано не е такъв случая...

2.   Защо не разкриваш точно на колко години сте и двамата? Да не си на 18, а тя на 12??

3.   Ако и двамата сте пълнолетни, 6 години е минимална разлика. Явно не те харесва достатъчно, за да вади това изтъркано оправдание.

4.   Ако сте на 17 и 11, е права.

5.   Ако си над 23 години просто си плащай и ще забрави разликата бързо бързо.

6.   С мъжа ми толкова ни е разликата.
Но аз бях на 24, той на 30, като се запознахме.
И някак не се усещаше.
Но тя ако е на 16, а ти на 22… друга работа.

Въпросът не е в разликата 4-5-6.. все тая.
Въпросът е, ме е малка още

7.   Авторе, скоро имаше подобна тема в този раздел - в момента е под номер 89, със заглавие: "6 години разлика добре ли е? "

Да не си я писал пак ти?

Ето какво написах в нея, то е валидно и за твоята тема:

Ако и двамата сте пълнолетни - шест години е в рамките на "най-добрата" разлика!

И по принцип - до 10-12г разлика в полза на мъжа е съвсем нормално! Има хиляди примери на щастливи семейства с подобна разлика!

А, ако тя е непълнолетна(и особено, ако е по-малка от 16-17г), не става!

Аз, когато бях млад, на 20г. си хванах едно гадже на 14г. (изглеждаше по-голяма и се заблудих) После като разбрах на колко години е, постепенно стопирах нещата и се разделихме, защото "нямах нерви" да я чакам да порасне... (естествено, не сме правили секс със нея)

А жена ми е с 10г. по-малка от мене и нямаме никакъв проблем, поради разликата в годините!

Но при теб - по-вероятно е да не те харесва! Защото, когато едно момиче каже, че го притеснява разликата в годините(говорим за такава разлика 6г, а не за 20г. ) обикновено просто го изтъква като причина, защото не те храесва и не иска да те засегне като ти го каже направо!

Така, че според мен - се насочи към друга!

8.   Ама вие на колко сте? Че ако тя е ученичка абосолютно нормално е да не и се занимава с някой 6 години по-голям от нея. Ако не е, може просто да се оправдава и пак трябва да се откажеш.

9.   На колко сте?

10.   Дали заради годините, дали заради друго, важното е, че не те иска. Не се навирай и не досаждай. Колкото повече се мъкнеш след нея, толкова по-малък е шанса да ти обърне внимание.

11.   Автора: Не е незаконно или извратено, защото е над 14. Няма да казвам на колко години сме, това е лична информация. Всичко е законно, защото е над 14. Обаче сме от различни градове и няма да може да се виждаме толкова често.

13.   Автора: И също така, тя ми каза че иска да я виждам като сестра, а аз не мога така, не мога да я гледам с други различни от мен.

14.   Прекрасна ви е разликата, щом е в твоя полза, разбира се.

Ж, 26

16.   Какви са ви точно годините, защото има разлика. Ако ти си на 26, а тя на 20 не е проблем примерно, но ако си на 20, а тя на 14 малко е странно.

17.   Тоест е малолетна или непълнолетна, а ти си поредният батко, който задява ученички. Дано да каже на баща си.

18.   Щом ти е казала, че не иска нищо повече между вас от приятелство, какво неясно има? Дали годините са проблем или просто не те харесва като мъж, няма значение, просто го приеми.

19.   Щом момичето е ПОД 18-години -това е НЕЗАКОННО авторе, ЗАЩО си писал, че нямало проблем, защото била над 14-годишна? ! Тя е още дете! Като те сърби оная работа-самозадоволявай се или отиди на проститутка, вместо да изпадаш в ненормална обсесия по момичето.
Да не сте от ромските малцинства и да бързаш да я вземеш за булка? ! Тя трябва да учи сега...

20.   13- С други думи те е отрязала културно. Като ти се стои на резервната скамейка и във френд зоната, твоя работа. Както сте и в различни градове, надежда никаква не виждам.

21.   Авторе, какво значи законно, защото е над 14 години? На 14-15-16 години едно дете си е просто дете, колкото и да му се иска да е голямо, мисленето е различно, незряло, а твоето мислене си е леко педофилско. Неслучайно в САЩ са поставли граница от 18 години и ако те хванат, че правиш секс с дете под тази възраст затворът ти е в кърпа вързан. Просто в Европа започнаха да насърчават педофилията, хомосексуализма и извращенията с цел намаляване на населението. Ако дъщеря ми е на 15 и се занимава с някой на 21, жална му майка на младежа, и хич не ме е еня за личната информация и вижданията му за законността на педофилията. Като стане на 18 не мога да я спра, но да се надяваме, че ще има вече достатъчно акъл в главата...

22.   Пич, щом момичето ти е казало, че не иска нищо, приеми го и продължавай напред. Недей да й досаждаш.
Факта, че сте от различни градове също е минус. От личен опит ти казвам, че връзките от разстояние почти никога не успяват.
Пак от личен опит ти казвам, че щом момичето те приема като "брат" значи няма как да я омагьосаш и да започне да те гледа с други очи.
Започни да излизаш и си намери момиче от твоя град.

23.   За тебе не са проблем, но за нея са. Спри да досаждаш. Такива като теб май-май само от тупаник разбирате. Изглеждаш толкова обсебващ и задушаващ. Намери си някоя на твоите години и остави момичето. Не те иска.

24.   Автора : до 17: тя няма баща и не е малолетна, на 16-17 е

25.   24, тоест това те оправдава? ! Липсата на баща и, че няма кой да те озапти? Че няма да има бой?
22-23 годишен иска да сваля ученички. Класика. Явно е по с акъла си.

26.   От различни градове сте, каква връзка можеш да и предложиш
Казала ти е , че не те иска, спри да питаш, отговора ще е винаги един и същ
Не те харесва и за да не те обиди е казала като причина възрастта.

27.   Ти да не пусна сега тема, че си падаш по малолетна :D