Защо бе жени?
Въпрос към жените?
Защо почти винаги, когато жената има любовник, на него му позволява неща, за които мъжа и, може само да си мечтае....
Аз например с всички любовници, съм правил всякакви неща, които те са ми споделяли, че никога не са давали или не са искали от мъжете си...
Жена ми, също с мен е много консервативна.. нищо че, сме заедно почти 15 години, но имаше любовник.... за който случайно разбрах... и с който много се е раздавала....
Ако всичко това го имах вкъщи, никога нямаше да ми трябва друга.

Коментари

1.   За да ти каже в един бъдещ момент, закодиран в тяхната глава: "Той ме кара да се чувствам еди как си, а ти... "
Втората причина е за да се правят на оборотни пред желания любовник.

2.   Това е интересно да... Съгласен съм и аз. С поне 3-4 от жените, на които съм бил любовник, са ми давали яко анален, гълтане и тн.

Моята теория за това е, че повечето жени в днешно време изобщо не са щастливи - нито тия в брак, нито тези в дълга връзка. Затова и не се раздават. И когато намерят някой, който наистина да им харесва, отключват цялата си развратеност с него.

3.   Защо не слагаш запетайка, бе, мъж? !

4.   Авторе,
Тези неща отдавна са ясни, дори са изследвани от психолозите.
Мъжът е доброто момче към което жената не е сексуално привлечена но е готов да се грижи за нея.
Не му дава разкрепостен секс за да не я помисли за курва.
Любовника е лошото момче- при него няма маски, пред него е ясно че жената е курва.
Също ако жената прецени че някой не става за връзка му пуска веднага, може и на 1ва среща. Ако прецени че някой е добър за връзка или още повече за съпруг, размотава го месеци.
Кофти, но това е положението.

5.   Защото мъжете ги приемат за даденост, докато другият се старае да я впечатли и знае как да я предразположи да направи всичко.
Започни да се държиш с жена си като с любовниците си и ще ти прави и на теб всичко ;)

7.   Такава им е природата. Подсъзнателният стремеж е до докарат любовника до мощен оргазъм, който да ги оплоди. От любовника искат гена за децата си, а от съпруга ресурсите.

8.   Защото така са решили, след като не може да е основен партньор, нормално да дава най - яките неща, за да покаже, че е добър избор.

9.   И какво на теб ти липсва?
Защо с други да може, а с теб не?

10.   Защото не правим жените си специални, не им обръщаме внимание и те търсят как да запълнят празнотата другаде.... или да не я търсят все някога ще се появи някой който ще я запълни, същото като при теб търсиш това в секса което не ти достига навън без да положиш усилия да оправиш собствената си връзка... ние мъжете сме кретени по природа.... мислим с оная си работа само и само това ни интересува... за нас е важно да свършим, докато при жената всичко минава през емоциите.... при жената е цирк от емоции, докато не го разберем това ще имаме жени които ходят по чуждо а ние ще се чудим къде да го топнем игнорирайки собствените ни проблеми във връзките!

11.   Оправданието е като задника, всеки си го има. Та и ти така, ако жена ти се раздавала.. нямало да ходиш по други. Ходил си защото ти се е ходило по чуждо. Първо не знам какво разбираш под раздаване по точно, но ако очакваш някой независимо мъж или жена след няколко години брак да припада от страст и да се държи все едно за първи път те докосва, значи трябва да си доста наивен. Аз какво да кажа като мен мъжа ми не е инициативен за секс, да не мислиш че ми е лесно? И не е защото съм грозна или дебела, почти същата съм каквато в началото преди повече от 10 г. и не съм била дърво в леглото, до едно време все аз бях инициативната, но и това вече ми е под достойнството да го правя. Ами значи аз по твоите критерии до сега да съм му изневерила 100 пъти! Само че не мисля, че това разрешава генерално проблема и не виждам смисъл да лъжа някого и най-вече себе си. Ако тръгна да правя нещо, знаеш ли какво ще бъде? Ще му кажа в един прекрасен ден, че няма смисъл да сме заедно повече и ще остана сама с детето, не искам да изневерявам, но и не искам да седя във фиктивни взаимоотношения. Повечето хора обаче не са така устроени гледат да си натаманят нещата по линия на най-малкото съпротивление, е аз за добро или лошо не съм така устроена.

12.   Така се получава, защото жената обожава някой да в мисли за девица. Избира си партньор, който в обожава и прави всичко за нея, като най-често такъв, който не знае нищо за миналото и. Така тя преценява, че ще може да го кара цял живот, само че това не издържа във времето, защото повече от това да се прави на девица, се измества от това някой да и дава повече тръпка. Така после онзи добрия и глупаво-влюбения бива превърнат в обикновен чехльо, докато тя ди набавя нужното от някой друг мъж.

13.   Преобладаващата част от хората са безнравствени и с много тъпи или объркани умове. Темата и коментарите го доказват.

14.   Като жена над 50те, с два брака и с N любовника...
Съвсем накратко мога да кажа че, така се получава защото докато мъжа ти си е при теб и до теб... то любовника трябва да го впечатлиш за да го задържиш /поне за малко/.
И затова му даваш всичко... или почти всичко...

15.   Имах любовница омъжена жена, продължително време, разпорвах я от секс отвсякъде. Тя по-късно се разведе. Слад като се разведе "затвори магазина", вече го няма този секс и желанието ми угасна. Окончателно я зарязах и никога не се видяхме. С времето достигнах до извода, че тези връзки са безсмислени и безпереспективни, от едната страна са жени в безпътица, а от другата страна възползващи се мъже за лесен секс. И не е задължително любовницата да получава оргазми всеки път, просто всичко ще ти предложи, зъби ще стиска, ще гълта с риск спермата в кривото и гърло да попадне, но ще търпи, за да си доволен, за да може следващия път, пак да сте заедно, да остане любовника доволен. Факт е. че този секс, който го предлага омъжената жена любовница, проститутка няма да ти го предложи.

16.   Номер 14 е обобщила темата и го е казала както е! Това е истината!

17.   Не важи за всички.
Като не върви в къщи, не правя секс, но и навън не търся.
Като вече си тръгна, тогава ще се оглеждам за нова връзка и нов партньор, с когото обаче ще внимавам повече за сексуална съвместимост.

18.   Номер 14 коментарът ти е абсолютно точен.

19.   ЕВАЛА на номер 10!!!
Най-накрая един мъж с глава на раменете! Да, прав си, точно така е! Повечето мъже пренебрегват много яко и се държат ужасно с жените си и после се чудят, защо те си тръгват или си намират любовници. Ами поогледайте се малко и в себе си, бе, "МЪЖЕ" и си вижте собствените грешки и лошо поведение, пък после съдете другите (жените си)!

20.   Защото са омъжени за мъже, пуснали се по течението след появата на децата. Да, следва едно празно и сиво съжителство. Мъжете си се отпускат едно хубаво, не си ухажват и обичат жените, а жените си търсят разнообразието и то с пълно право. Някои мъже са напълно заслужили да си носят рогата, ама тогава се сещат и развиват собственически маниер към жените си. И се правят на големи мъжкари на любовниците на жените им, а всъщност сами са си виновни и даже са излишни във връзката. Но и много жени тръгват с неподходящи партньори и се осъзнават малко след подписването.

21.   Е, аз като разведох любовницата си и се ожених за нея, какво? Пет години след брака ни, започна сушата.. , а сме на 45 г. само. Сега, нова любовница ли да си търся?

22.   Курвенски истории. И женски и мъжки....

23.   До 21, трябва да ти е червена лампичка, че си я развел. В такава връзка е почти невъзможно да се гради нещо. Просто си продължавате периодично да се виждате и това е.

24.   Според мен е защото с жена си човек прави любов. Курвите ги ебе като животни защото са курви.

25.   Защото е вълнуващо, грешно, мръсно - според мен това им е в главата. Те щом са с любовник значи знаят, че правят нещо грешно и това ги вълнува, кара ги да са по-възбудени и от там се потдават на по-голям разврат. Това е.

26.   Всичко, което двама души могат да изпробват в секса, сме го правили и го правим.

27.   До 26
Ама... с кого?

28.   Жените в брака стават абсолютни мумии и марди. Жените днес общо взето гледат на отношенията изключително консумативно. Докато има какво да се консумира в отношенията ок, после спират секса или го правят рядко с нежелание. Наблюдава се един и същи феномен е когато сте гаджета жената да се раздава, но мине ли време, стигне ли се до брак и деца и натрупат ли се няколко годинки рутинен семеен живот, жените стават непоносими и умишлено саботират отношенията чрез постоянно нарастващи претенции, мрънкане, недоволство, критики, отказ от комуникация и неуважение към мъжа. Та с любовник жената се раздава, защото няма нищо сигурно. Получи ли сигурност край с раздаването и страстта. Вързаният в кърпа мъж не е интересен, скучен е и не заслужава свирки, нито изобщ страстен и редовен секс. Домашният питомец е като като кастриран пес, а любовника/гаджето е див и необуздан расов жребец, за който жената ще изграя от желание, и ще се подмокря само от мисълта да и напляска дупето и да я скъса от секс.

29.   По същият начин можеш да питаш и мъжете с любовници защо за нея има подаръци, цветя, вечери, че дори и екскурзии, а за жената, която ви пере насраните гащи и ви събира чорапите от пода, ако се сетите да и купите 1 цвете за рождения й ден вече приемате, че сте се "отчели" и няма нужда да се занимавате повече. Е, докато с любовницата се държите като с кралица, а със съпругата като с прислужница, нормално е и тя да ви отвръща със същото. А именно като я глезите като кралица, ще се отнася с вас като с крал, ако е безплатна слугиня, ще си имате дърво в леглото и "кисела лелка" в кухнята.

30.   За жените съпруга е скучното и досадно бета мъжле, а любовника е в ролята на алфа мъжкаря. Той е мистериозен, той й създава тръпка и емоция, той разнообразява скучния й живот. И тя трябва да се потруди за да го задържи. На подсъзнателно ниво женската винаги иска да бъде оплодена от алфата и прави най-страстния секс с него, докато бетата е в ролята на провайдър. Ролята на съпруга е да гледа деца, да плаща сметките и да получава рутинен мисионерски секс, докато с любовника тя сбъдва най-мръснишките си фантазии :) Както казват братята французи: c'est la vie! Такъв е живота.

Сърцеразбивача

31.   29,
"... можеш да питаш и мъжете с любовници защо за нея има подаръци, цветя, вечери, че дори и екскурзии, ... "
Това може да стане само със съгласието и знанието на съпругата. Може да го направи само много богат мъж. А съпругата седи и търпи всичко заради луксозния живот който получава без да си мръдне пръста. Отделно бизнесмен от голям калибър е мъжкар, не може да е само с една и може да си го позволи. Която не е наясно с тези неща лесно ще бъде сменена.
Обикновенните мъже с любовници чукат по командировки, офиси, складове, коли и обикновенно жената получава само един кур.
Другото не виждам как може да стане тайно.

32.   Браво номер 10, 11 и 19! Подкрепям гледната Ви точка.

33.   31, достатъчно е мъжът да е управител на фирмата, в която и жената работи, за да има достъп до сметките и той да тегли парите, без фирмата да е нещо голямо и печелившп или да е със заплата над 2000 лв. Всъщност достатъчно е да не си даваш заплатата на жена си. Тя няма контрол върху банковата ти сметка.

34.   31 и 33,
Да не си хващала мъжът ти с друга жена на почивка?
Аз това много съм го умувал и не съм измислил как може да стане. Хем заплатата ми е доста над 2000л. Ако хвърля 1000- 2000 по някаква мацка веднага ще се усети. Жена ми няма ли да ме търси по телефона, може и с видеочат? Отпуската ако я изхабя за ескурзии пак ще се разбере. Как ще заведеш друга на ресторант и после да я чукаш в хотел? Това значе да не се прибереш. Отделно миризма на чужд парфюм, коса, маникюри по гърба и други белези. Въобще жената трябва да е много тъпа за да не хване мъжи си когато хаби солидно време и пари по друга жена.
Другото е че жените усещат по някакви си техни начини кога си се увъртал около друга жена.
Тия истории стават със знанието и мълчаливото съгласие на жената. Единствено когато мъжът много си струва и не е за изпускане.
Другото са бързо чукане по кабинети, коли, кенефи, квартири на приятели, за по половин- един час.

35.   Сега ще ви кажа една женска тайна. Това, естествено, не важи за всички жени, но голяма част от тях ще се съгласят с мен.

Докато вие, мъжете, мрънкате за секс всяка вечер, без да ви пука дали жена е добре физически или психически, докато не се научите да я предразполагате както трябва и докато се държите като тирани с тях, съпругите ви ще продължават да си хващат любовници. Аз, за 20 години, 15 от които брак, не си спомням да съм отказвала нещо на мъжа ми. Единственото, което категорично му отказах, беше секса в кола.

Лошото е, че по мои наблюдения, повечето мъже си мислят, че жените им дължат секс всяка вечер.

36.   35, вас жените нека си ви "боли глава", ама после не се чудете, защо мъжете ви си хващат любовници ;)

37.   До 33
"достатъчно е мъжът да е управител на фирмата, в която и жената работи, за да има достъп до сметките и той да тегли парите... "
Сигурно в този случай може да стане работата (поне в БГ).
Ама аз никога не съм бил управител на фирма. Нито пък повечето хора които познавам.
Спомням си че в една от фирмите където работех бяха хванали някакъв мениджър че платил на проститутка с корпоративната кредитна карта. Коментарите бяха че е глупак понеже всички разходи минават през счетоводството и данъчните. Чувал съм че в някои хотели могат да ти включат и проститутка в общата сметка.
Този шеф явно си беше глупак понеже по- късно го уволниха но за по- големи глупости.
"достатъчно е да не си даваш заплатата на жена си. Тя няма контрол върху банковата ти сметка. "
- в повечето семейства парите са общи и двамата планират приходите и разходите. Дори аз съм оставил жена ми да се занимава с банковите сметки понеже мен не ми се занимава и с това. И при повечето семейства е така.
Твоя шеф водил ли те е някъде?
Гледам че си навътре в нещата.

38.   Авторе,
Май доказа че да си съпруг не е изгодно.
Или ставаш любовник като ги сменяш от време на време, или въобще не се занимаваш с жени.
Неслучайно MGTOW движението набира скорост.