11г разлика - да ли да опитам?
На 28г съм,
Тренирам в една зала, едно от момичетата което работи в залата има някакво привличане, но е доста малка. На 17г е.

Работлива е, дори я виждам как от скука върши нещо само и само да не седи на телефона и върви наляво надясно по залата да чисти подрежда...

Не съм някакъв сваляч, просто от приказка на приказка и винаги убиваме по половин чаас разговор, преди/след фитнес.. повреме дори.. Тя е симпатично момиче, е винаги усмихната..
Забелязах че като вляза в залата и става едно приятно, търси да ме заговори, като си тръгвам и става чак тъжно хаха.

Симпатяга е, обаче си е малка и аз не съм от оня тип момчета... а осъзнавам разликата в годините че е проблем.

Други мои познати съм забелязал че св хващат с някакви само с цел секс и след седмица я зарязват, но аз не съм такъв и никога не съм се отнасял така с момиче дори и като съм бил в каквато и да е връзка.

Има ли смисъл да я поканя на кафе или на кино някоя вечер или си е твърде малка...

Коментари

1.   Почти 30-годишен мъж, момче се нарича още. То затова и залиташ по ученички.
Само да не станеш като прочутия случай в Зарата и някоя ученичка да се прави на невинна, пък хукнала с мъж да излиза. После жертва била.
На възраст си за деца, още търсиш лекото. Малка е.

2.   Твърде малка е за теб, вярно е. Поне не е малолетна макар и непълнолетна още.
Но ако е вярно това, което твърдиш за себе си, се подразбира, че намеренията ти са за сериозни отношения с момичето.
В такъв случай, може пък да опиташ (ще си гаден кучи син ако я нараниш и кармата няма да те забрави... ) но по- прозрачно и с уважение- кафе или обяд, даже може да вземеш сандвичи и да я поканиш в почивката и да хапнете заедно.
Не се опитвай да я целуваш на първа среща, не повече от мимолетен, нежен физически контакт- ръката, може би да оправиш кичур от косата. Не превръщай поредното добро момиче в развалина, а после мъжемелачка...
Никакви паркове, шубраци и тем подобни бълнувания на чичовците особено!
Ако се случат повече от 3 срещи, сам предложи да се представиш на родителите и. Само така ще бъдеш приет от тях като момче със сериозни намерения, което не иска да я използва, да я нарани т. н

3.   Аз ако бях на твое място - бих я поканик - нищо кой-знае колко страшно не може да се случи, освен да не си допаднете.
Разликата в годините не е проблем за вас, но очаквай околните да се дразнят и да ви правят проблеми. Роднините ви също.

4.   Брат, стига ве.. поне 20 годишна да беше

5.   Педофилско е

6.   Аз съм близо до твоите години и честно казано не мога да си представя сериозна връзка с 17 годишна. По-скоро няколко срещи, лафче, секс и това е.

7.   Не се излагай. Тя е дете, а ти си голям мъж или поне трябва да си такъв.

8.   По принцип, най-добрата разлика за създаването на семейство е, когато мъжът е с 5-10г. по-голям от жената!

Когато и двамата човека са пълнолетни - 11г. е малко над тази граница, но не е критично! Все пак тук нещата не опират до математика, а до харесване и привличане, и най-вече до сходни възгледи, възприятия, цели, приоритети...
Със съпругата ми имаме точно такава разлика - и това не е никакъв проблем: обичаме се и се разбираме!

Но в твоя случай не е проблем разликата във възрастта, а това че тя е непълнолетна!

Макар, че 17г. е близо до пълнолетието - защото примерно може да е на 17г. и 8 месеца, и след 4 месеца да бъде пълнолетна.

Така, че виждам че изглеждаш свестен човек, затова ще те посъветвам да опиташ: да я поканиш на среща, да излезете, да пообщувате и да се поопознаете - но без никаква интимна близост!

И след това вече сам ще видиш и ще разбереш - могат ли да се получат нещата или не!

9.   Подсъдим си човек. На теоите години трябва да мислиш за сериозни неща. Това момиче има да мисли още за учене и за навлизане в живота.

10.   Здравейте, препрочетох ги:

Първо аз не съм човек който ще се възползва от човек като това момиче, въпреки че съм мъж имам някакво себе уважение.

Второ случайност или не разликата между моите родилите е също 11г, са с 31г щастлив брак и ако трябва да описвам любов и взаимотношения се възхищавам точно на тях, винаги заедно, две деца, много работа и много постижения.
Тогава е било друго времето, но на 20 се е оженила майка за баща ми на 31г.

Дори я закачам на тема учене в това което иска да учи след даскало и в някой неща и давам съвети, колкото и да е съм завършил пък по случайност учи при мои бивши преподаватели.

Сама ми споделя за деня си, разпитва ме.. не съм хвърлил голяма надежда защото годините са си разлика и днешно време такава връзка е приета само ако единия е комплексар и бандит, а другата е вече с 10 бройки на 17г..

А в случая нито аз нито. пък тя е такава, но ако попадне на някой бастун може от прекрасно момиче да я разочарова и да я направи поредната кифла. А тя обича на баба си цветята и обича да чисти и подрежда...
Май съм се замечтал и аз.

11.   На 17 една мома вече трябва да има момък

12.   Първо, 10-12 години е напълно нормална разлика, предвид факта, че жените се състаряват много по-бързо физически и емоционално, а мъжете са все по-големи дечковци.

Второ, както я описваш, изглежда по-зряла за възрастта си. Ти от своя страна пък се възприемаш за по-млад. Реално тя е та 19-20, ти си на 24-25. Според мен ще си паснете.

13.   Изчакай да стане на 18 и да завърши училище. Тогава вече ще е нормално, въпреки разликата в годините.

14.   10, мислиш като типичният, който задява ученички, защото жените не му връзват. Много си се загрижил дали някой ще я опорочи, а ти искаш точно същото. Да я вържеш за 30-годишен мъж, да и прецакаш бъдещето и да ражда на 18-19. Щото това ще последва. Да не я прецака друг, ами ти. Дано да те набара баща и.

15.   Офф какви сте хеитъри всички! Всеки се е загрижил как ще изглежда отстрани и какви ли не предразсъдъци. Някой запита ли се какво мисли момичето по тоя въпрос? Тя си го е харесала. Кой ви дава право да диктувате кой кого ще хареса? Девойката може да е на 17, но да е сериозно момиче и да не иска да се занимава с хлапаци ако вече се е нагледала на такива. Пък ако това се окаже грешка, нека сама да види и да получи един урок по живот и да си знае. А защо не това да бъде най-голямото щастие в живота й?
Пич, харесали сте се и мен ако питаш - взимай я, но само недей да бъдеш задник и да се възползваш от нея като секс кукла еднодневка. Ако намеренията не са ти сериозни не се хващай защото някой може да бъде наранен и това няма да се хареса и на двама ви. Покажи и уважение каквото един мъж може да й покаже а не отношение на хлапак. Виж как ще тръгне и времето ще покаже и всеки ще си прецени. Ако нещата не вървят остави я да си намери друг и след това и двамата ще сте по- мъдри хора.

16.   15, на 17 е много лесно да ти завърти главата някой батко на 30
Справка-Заарата, където 17-18 годишна, хукнала с 26 годишен. Всички знаем какво стана. Сериозни намерения от застаряващ ерген, който може да излъже само хлапачки.

17.   За момента просто продължаваме да си лафим, да я закачам, важното за мен е, че усмивката и е до ушите като си говоря с нея.

Да даваш за пример с това момиче което беше тръгнала по мутро бандита е леко смешен.
Нито съм такъв човек, нито интелекта ми е колкото неговия.
Ако нещо се получи с момичето, аз не бих се възползвал както биха направили много други, но това и пред нотариус да ви се подпиша пак няма да ми повярвате и няма нужда да продължавам да ви пиша в тази насока.

Просто аз в живота търся съвсем различните неща които са общоприети за възрастта 20-30годишни.

18.   17, тоест търсиш отношения с недорасла, която няма да иска брак и деца. Никакви отговорности. Това е тайната за залитането по ученички.
Дано баща и да си е на мястото. Ама щом работи на място, където има много назобани, като героя от Зарата, е ясно.