Как бихте постъпили
Как бихте постъпили, ако сте ерген на 42 години и сте се запознали а момиче на 22 години, което също показва, че проявява интерес към вас, но някак си се изпитвате големи колебания, заради разликата във възрастта и проблемите, които може да възникнат от това. Да подчертая, че не съм богат и доходите ми са 2000-2500 лв на месец.

А и момичето е наистина е красиво и не не знам с какво съм го впечатлил-излизах ме два пъти, пишем си говорим си по телефона и нищо повече.
А и към жените, ако сте на 22 какво би ви привлякло в един 42 год ерген не богат.

Коментари

1.   Имал съм приятелка с 20 години по-малка от мен - всичко си беше страхотно. Проблем ще ви правят роднините и познатите (според мен защото ще ви завиждат), но ако успеете да се абстрахирате от това - ще можете да сте си много щастливи.

2.   Има нещо неискрено и гнило щом не си богат и красивата жена проявява интерес към теб. Аз не бих и вярвал.

3.   Еми в такава възраст е, че й се вижда интересно да експериментира и с по-голям. Сигурно е попаднала на няколко изтрещели пубертети, които свалят къде каквото видят и е писнало от номера. И в твое лице е видяла някакво по-зряло поведение. На твоята възраст, след като си сам е ясно, че вероятността по-скоро някоя малка да ти обърне внимание е по-голяма, отколкото жена на 30, 40, по причина, че жените в тази категория са по изискващи, не се впечатляват толкова лесно, имат семейства, деца и т. н. А на 20 още хвърчат в облаците.

4.   Има такива жени. Колкото и да обясняват, че мъжете на 30 и 40 били дърти, има не малко жени, които си лягат с 10-15-20 години по-големи от тях мъже. Преди години в сайта имаше жена на 35, която в много теми пишеше, че приятеля и е на 60, тоест 25 години разлика и правят секс поне по 1-2 пъти на ден.

5.   Търси sugardaddy и има daddy issues. Ти пък си типичният стар ерген, залитащ по жени, който може да са ти деца.

6.   Е ти имаш над средните доходи. Риск: или поемаш, или не. Или ще създадете семейство, или тя ще си поиграе на кафе гаджета година-две, ти ще станеш по-възрастен и така.

7.   Как какво би привлякло една жена? Поведение, ум, добро отношение, сигурност... мога да продължавам с дни. Не всичко е пари. ;)
Но внимавай все пак, защото е на 22 и не се знае утре накъде ще завее вятърът.

8.   А я помисли след като не вдигаш самолета
Бягай още сега и успокой нещата

9.   Ако тръгнеш с нея, тоест ако тя тръгне с теб, трябва да и осигуряваш редовно младежки развлечения, екскурзии, спа уикенди, клубове, кина, заведения и др. Не можеш да я държиш пред телевизора в къщи или на бира в коч компания. Ще ти струва много време, енергия и пари. Срещу това ще ч-каш и ще се фукаш с младо гадже, докато те зареже.

10.   Елементарно е - изчукай я.

За съжаление / радост, няма да го направиш, а тя няма още дълго да те търпи, ако не покажеш че в теб е остнало нещо мъжко.

Виж как пишеш за себе си - бил си ерген, не си я заслужавал, съмнения с какво си "го впечатлил", нямал си пари. Съвсем скоро тя ще "усети" ниското ти самочувствие, нерешителността ти и ще избяга с двеста. След това ще пуснеш темата: как да си я върна", "аз я обичах" и подобни глупости.

Спри да си пишете и да се държиш като нейна приятелка, просто я покани у вас и направи онова което поколение мъже преди теб са правил с поколенията жени. И да, използвай презерватив.

Алтернативния край - след втория път, още в чаршафите - ти съвсем ще се кастрираш, ще кажеш вълшебните думички "обич@м те! " - а тя ще се чуди как може мъж на твоята възраст да е толкова смотан.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

11.   Имаш късмет, но нямаш самочувствие. Защо?

12.   Бих и предложил брак.

13.   Авторе, има ли развитие? Какво стана?