Животът е гаден с мен...
Животът ми не е един от най - хубавите, но съм доволен от това, че съм добре, че се чувствам добре аз.. Че близките ми са живи и здрави, че са до мен ето това ме стопля най - много.. Не е ли важно това? !
Да си жив и здрав и да си щастлив? !
Но за някои хора не е важно това, а искат съвсем друго..
Приятели ми казаха на ушким, че ще ми дадат съвет.. може би това беше за тях съвет, а за мен беше обидно, достаа обидно..
Казаха ми : "Защо си изпаднал в някаква дупка от която не можеш да излезеш, излез вече от тази твоя дупка намери си приятелка, забрави бившата си.. Потънал си не виждаш ли? Всички на твоята възраст имат гаджета а ти нямаш, не виждаш ли затъваш с всеки ден.. Спри да се държиш като мамино лапе излез вече от тази дупка писна ми от теб "..
А знаеха ли за мен нещо? ..
Не знаеха аз през какво преминавам, не знаеха че се чувствам ужасно вече близо 1 година..
Пуша по цял ден седя си вкъщи и изпадам в деепресии, не мога да се оправя с месеци вече моля ви дайте ми някакъв съвет..
На 17 години момче съм

Коментари

1.   Запиши се на спорт, там ще намериш, среда като за теб, прави живота си интересен.

2.   Живей за себе си. Както на теб ти харесва, не както другите искат. След като не се чувстваш готов за друго гадже недей да търсиш. Ще е нечестно и спрямо теб и спрямо момичето. Защо са тези депресии? Имаш ли с кого да поговориш без притеснения? Защо не посетиш училищния психолог? Би трябвало да те изслуша и да не споделя с никого за какво сте си говорили.

3.   Съветът ми е като на приятелите ти. Разбира се, че е важно да си жив и здрав, но ти не си щастлив. Разбирам те, че страдаш, но да седиш 1 година в къщи, да пушиш на 17 и да предъвкваш нещатната си любов, не е най-умното. А, ти, ако те кефи, си стой още 19 години в къщи.

4.   Божеее, тези които ти казват тези неща ще свършат с две деца от различни партньори на 22 годишна възраст. Ориентирай се кариерно и работи в тази посока, че времето напредва. Ще дойде време и за връзки!

5.   Животът е какъвто си го направиш сам. Като нямаш цел за която да работиш и си запълваш времето с пушене и самосъжаление, ще тъпееш по цял ден в къщи ненужен на никого. Нургюл шахматистката защо няма депресии и лиготии, защото работи за да постигне целта си и ще успее, не стои и не мрънка.