Колко пари трябва да изкарвам, за да съм сред топ мъжете.
В момента изкарвам 2000 лева месечено и е ясно, че с този мижав доход съм далеч от топ мъжете. Вече ставам на възраст в която е време да се оженя и да създам семейство, но за това се искат пари, а 2000 лева не стигат. Някои от вас ще кажат, че и жената ще работи и ще помага, еми успех ви пожелавам ако чакате жените да ви помагат с издръжката. Това е пълен абсурд, особено в България където жените са меркантилни, но и стандартите им са ниски и лесно се впечатляват примерно от старо БМВ за 10-15 000 лева. Аз обаче искам да съм над това ниво, в момента карам БМВ за 12 000 лева което е 2007 година, но не мисля, че е достатъчно, искам да го сменя с по-ново и по-скъпо, искам да започна да нося скъпи дрехи, да подарявам скъпи телефони, да водя по почивки, искам да съм сред топ мъжете, които са харесвани и имат избор, а не да съм като мнозинството които само плюят жените в интернет защото не им връзват. А не им връзват най-вече защото нямат пари. Плана ми е изобщо да не излизам никъде и да не се занимавам с жени докато не започна да изкарвам достатъчно, до тогава само ще работя и ще уча, а като успея вече е лесно, но колко е това достатъчно? 4000, 5000, 6000, според вас колко най-малко трябва да изкарвам, за да се наредя при 20% от най-желаните мъже? Само не ми казвайте глупости от сорта на "абе ще си намериш правилния човек", "абе то парите не са важни". Моля без глупости, кажете според вас колко трябва да изкарва най-малко един мъж, за да е сред топ мъжете? Примерно след 1 година ако вече изкарвам 5000 лв мога ли да си кажа, готов съм, вече може да си търся жена за семейство? Като под жена нямам предвид първата срещната, и аз ще имам критерии, разбира се.

Коментари

1-50 от 73

1.   Абе живейте ги тея животи бе. Тегли 2 кредита, вземи един мерцедес ГЛЕ, нов айфон, дрехи Гуес, всякакви аксесори, харчи по заведения, мятай бакшиш. Така ще станеш забележим и желан.

2.   Ако достойнствата са ти бмв за 12 000 и доход от 5000 , няма да намериш нещо повече от поредната меркантилна парцалеса

3.   Реве ми се като гледам до къде са се докарали някои момчета заради комплекси и заради това, че някоя им е разбила психиката.

Топ мъж не те правят парите или колите. Отношението и характера те правят такъв. Ти никога няма да станеш топ мъж, щом пречупваш всичко през това какво искат жените, а не какво искаш ти. Загубил си се и искаш да се намериш и да се чувстваш значим, през очите на някоя жена, което е жалко и смешно.

Аз взимам над 5К заплата, карам кола за 4К, която да ме закара от точка А до точка Б, телефона ми струва колкото колата ми, но нищо от това няма значение и не е имало, защото винаги от 15 годишен имам характер и никога бе съм се оплаквал от женско внимание. Не очаквам някоя да ме обича и да е с мен заради колата или заради заплатата, може би заради това жените ме помнят, сещат се за мен и си имам и доста фенки.
Когато си себе си, когато си уравновесен, когато знаеш какво искаш, това се отразява на взаимоотношенията ти и жените са луди по такива мъже. Говорят точно и ясно, движат се бавно, не са севторизирани, спокойни типове, това привлича жените.

Ти нямаш шанс с тези твои глупости в главата, даже не го асимилираш за съжаление.

4.   1во идва любовта... после са парите. Влюбвал съм се и са ме обичали без значение от това, което ти е фикс идея. И да ти кажа всичко градено с пари е вятър, любовта е лепилото между двама, но вземи си по-ново ВМW, може и да стане.

5.   Меркантилни били, пък стандартите им ниски? :Д Последно какво е, че не разбрах.
Иначе за да си сред топ мъжете доход минимум над 20 хилки на месец. Не се пъни, няма да стигнеш там от злоба и комплекси, пък и не ти подхожда да си топ мъж. Иначе никога не би задал такъв въпрос.
Ж24

6.   Толкова грешна посока си поел, че не знам има ли смисъл да ти давам съвет. Лошото е, че ще го осъзнаеш, когато е прекалено късно. Ако искаш жена, за която парите са от топ значение, дори и 5 к да изкарваш, пак ще си лузър в нейните очи. За справка виж колко програмиста са с топ жена. Много малко, а те взимат и повече от 5, някои дори 10, че и 20. Ти понеже не си виждал 5 лв на куп, си мислиш, че 5к са пари, ама си в дълбока заблуда. Ти кво си мислиш? Че с 5 к на месец ще си богаташ ли? 5 к на днешно време също не са пари. Ами то само лизинга на едно хубаво БМВ с поддръжката ти е 3-4 к. А на такава жена, каквато искаш, поддръжката и е още толкова. Воденето на почивки още толкова. Извеждането по заведения на месец още толкова. На теб ти трябват не 5, а 50 на месец. Ти такъв доход не 1 г., Ами 100 г. да не спиш и да работиш пак няма да имаш. И как точно за една година ще си вдигнеш дохода двойно и тройно ми е много интересно. Отделно че такава жена няма да те направи по-щастлив за повече от година-две. На края губещия ще си пак ти, защото на дърти години пак ще си сам като кукувица и предаден. Жените били меркантилни, а ти мислиш само за пари, коли и скъпи жени. Не те са меркантилни, а на теб нагласата ти е да търсиш такива, защото и ти си такъв.

7.   Какви жени търсиш? Бръмчалки, нали? Силиконки? С преправени носове? Кухи?
Ганьо само вижда парите, не външния си вид и акъла.

8.   Стани тираджия, фаянсаджия или ИТ. То ако ставаше тъй с една година бачкане да си утрояваш дохода, всеки щеше да е милионер.

9.   Няма глупости… само цифри.
Мъжът ми изкарва 1500-1800 от ТД
Аз 1200 заплата от ТД
Допълнително изкарвам между 3000 и 5000 на месец.

И той е харесван. Винаги е бил.

Защото не изглежда/звучи отчаян и нуждаещ се (както е при теб).
Мъжкарите личат отдалеч и нямат нищо общо с годината на производство на автомобила им.

А, да! Мъжът ми караше караше стара кола, като се запознахме, но понеже умее, си я беше модифицирал и я натискаше на едно селскостопанско летище. И по състезания ходеше.
Сега кара миниван… познай защо? Защото събира играчките на децата - тротинетки, колелета, хамак и т. н.
Луд е по коли, молих го да си вземе някаква седанова кола, да му е кеф, да не казват, че съм го скопила.
Но той казва: Аз съм баща вече. И това е по-мъжко от мощния двигател.
И пак му се лепят жените.

10.   Едно ще ти кажа. Жените се впечатляват от мъже, които го раздават оборотни и отворени. Дори да изкарваш 1000 лв на месец на приказки може да го докарваш, че имаш стабилна пачка. Отделно самото ти държание и маниери, ако са тежкарски без значение от това, дали имаш или нямаш пари е достатъчно да привлечеш жени към себе си. Не всеки млад мъж може да се държи по подобен начин обаче. Аз например не мога. Затова разчитам да си намеря жена може би като стана на около 42-43 дори и по-късно, като ще разчитам тогава да съм израснал в кариерата, да имам пари и да имам някакъв ръководен пост например. Така че, ако не си от типа хора, които могат да гъзареят най-добре прави това - учи, работи, развивай се и спестявай. По този начин след 10-15 години човек се събужда с неочаквано солиден капитал, пък може би и висок пост в службата. Наистина няма да сме млади, няма да сме играчи, ще сме мъже на средна възраст, които нямат никакъв опит с жените, но пък ще сме мъже, които привличат жените.

11.   И каква ще хванеш, моето момче, дето кълват на пари как се наричат? ! Тия дето са с етикет с цена на врата? Ще изпуснеш свестни момичета, ако парите са ти цел, излизай, не мисли глупости!

12.   Човек, стига глупости! Правилното момиче би те харесало, ако ще и 0 лв да взимаш. Само пълен боклук би те харесал само заради парите.

13.   Търси коректна жена, парите са до време, ако и тя ти помага в бизнес идеите и ги реализираш с нея, заедно, ще има и финанси и любов.

14.   Стани 1 и 90, имай квадратна челюст, имай 18-20 санта чеп и ще си топ. Ако ще ги впечатляваш с пари ще си ботом, просто ще си удобен.

15.   С 5000 лв. ще намериш някоя, която да иска да е с тебе. Но ти да имаш избор... Смях, бате.

За да имаш избор вдигни на 10 000 лв. на месец и нагоре и тогава ще намериш нещо по-прилично. А дали въобще ще взимаш някога толкова, не е много ясно, дори и да си скъсаш г-за от учене и работа.

16.   За всеки е различно.
Аз работя за 9к.. на месец и не се определям за топ мъж.
Парите са средство за живот, а не самоцел.

Никога не са ме интересували парите...

М 23.

17.   Ти ако си мислиш, че това ти гарантира намиране на читава жена и като цяло искрена любов, много си се заблудил. Няма лошо да имаш амбиции да се развиваш и да си осигурен, но това трябва да го правиш заради самия себе си, на първо място, а не заради някакви, които биха гледали на теб като на касичка. Един човек ако е точен, ще те харесва най-вече заради това, което си като човек и ценностите, които имаш-душевни, не материални. Давам пример със себе си- жена съм и изкарвам към 4000 лв., мъжът ми е като теб на 2000 лв, и назад в годините, през повечето време съм изкарвала повече от него, не с такава разлика, но все пак повече. Когато станахме гаджета последното, което ме е интересувало е колко пари има. Нямаше и кола. Хубава съм, не е да не съм имала избор с кой да се хвана. Това което мен ме интересуваше е този мъж да е стабилен в отношението си, да е добър човек, да не е някой развей прах и женкар. Щото тези с многото пари, гледат да имат повече опции и като цяло се изкушават да бръмчат на сто места, е мерси не съм имала нужда от играч, а от семеен тип, който да е добър баща. Ние сме заедно вече 14 г. и с дете и не парите ни крепят, а общите ценности и чувството за отговорност и лоялност. Нищо не се знае, сега аз изкарвам повече, утре може да не съм така, да не съм на такава заплата, да се разболея и т. н. и той да трябва да помага повече финансово. Струва ми се, че по-младите наблягате до голяма степен на материалното и парите и после се чудите защо попадате на използвачи, кухи хора и т. н. Не всичко е до парите, всъщност най-важните неща не можеш да си ги купиш с пари!

18.   Най-добре е да не спираш да се занимаваш с жени, нищо че изкарваш по 2000 лева на месец. Ще се получи така, че да кажем, че успееш след година да изкараш по 5000 лева на месец, но тогава ще си кажеш отново трябва да изкарвам по 10000 на месец, за да си намеря жена.
Отделно и една жена е с тебе само заради парите които изкарваш има шанс след време тази жена след време, да те напусне и да си намери някой, които изкарва повече пари.
Важното е че работиш и не лежиш по цял ден на дивана да гледаш мачове.

19.   Mесечния ти доход ти е най-малкия проблем, като те гледам.

20.   Парите нема ти помогнат

21.   Поне 100 к на месец, от които половината ще ти ги лапа гаджето, ако държиш на топ мацка. То са шоппинг по молове, спа, козметици, фризьори, обяди и вечери по луксозни ресторанти, екскурзии по топ дестинации, луксозни подаръци и много други непредвидени разходи. Даже не съм сигурен дали 100 к на месец ще ти стигат.

22.   5000 са ок но за базови разходи. Аз бих умножил тези пари поне по 3 за да може да изпъкнеш. Една хубава квартира е минимум 2-3к, една нова кола е около 100к, месечните разходи като храна, сметки и излизания само са твоите 5000 лв :D, една хубава почивка за двама е поне 10000лв. Искаш маймуни с трици да ловиш. Наистина забавна история.

23.   Накъде отива този свят...

24.   100k/ месечно и ти ще избираш и ще си определяш критериите. Много кандидатки ще имаш.
Между 50к и 100к - ще си имаш държанки.
Между 10к и 50к - ще ти се връзват, ама не разчитай на дълги връзки.
Между 5к и 10к - ще трябва да правиш компромиси и да позабравиш за критериите.
Между 2к и 5к - инвестирай в късмета си, за да намериш правилната.

26.   Момче много си сбъркан. Не знам на колко години си, но това са пълни глупости. То хубаво ще изкарваш 5к после може и повече и ако утре не дай си боже нещо стане и се върнеш на 2к че и по малко какво става? Голямата любов ще те зареже щото е била с тебе само заради кинтите. Замислял ли си се върху това??

27.   Няма точна сума за това. И всичките пари на света да изкараш, пак няма да е достатъчно, защото женската алчност, лакомия и ламтеж за още и още са безкрайни. Вместо да се чудиш как да правиш повече пари, гледай как да си подобриш личностните качества, жените ги ценят много повече, отколкото си мислиш. Виждал съм пълни отрепки, безработни, без кола, апартамент и пукнат грош в джоба да въртят по 2-3 красиви, готини топ мацки наведнъж и да правят деца наред на всяка, която видят, само благодарение на самоувереното им поведение, с което приемат своите недостатъци, а не се срамуват от тях. Ти би следвало да направиш същото със себе си, ако искаш да успееш с жените - да спреш да се срамуваш от недостатъците си, били те физически, психически, финансови и др., а вместо това да ги прегърнеш и да ги приемеш, като съвсем естествена част от твоята същност, каквато са. Жените харесват мъже със самочувствие, които не се срамуват и притесняват от недостатъците си, а ги приемат с гордост и достойнство и си знаят цената, независимо колко са бедни и пропаднали, с най-различни пороци и т. н. Може и на пръв поглед тази тактика да ти изглежда бутафорна и пълен въздух под налягане, но те уверявам от личен опит, че наистина действа по положителен начин, ако искаш да си хванеш жена. Жените са адски уязвими и податливи на комплименти и мили думи. Ако се постараеш малко повече да говориш омайващо, опияняващо и сладкодумно, никак не е трудно да пробиеш женските защитни бариери и да влезеш в главата на жените, и да ги изманипулираш с мили думи и комплименти, да направят каквото поискаш от тях, и при това да ги накараш да си повярват, че идеята е била тяхна, а не твоя. Разбира се независимо от всичко това, можеш да им биеш шута всеки момент, когато си искаш, ако ги искаш само за ебане - нищо не ти пречи да го направиш, никой няма да ти търси сметка и да те убие за това... Е, освен може би жената, де, но като я блокнеш отвсякъде, би трябвало да спре да те търси и тормози, ако не е психично болна.

Дон Жуан

28.   5000 не стигат за елементарни разходи, но идеята е друга. Жена ли ще си купуваш? Мисленето ти е същото, като на кифлите. Те искат мъж с пари, мъжете им силикон и джуки. Имаме сделка. За този тип жени 5 бона не те оправят. Сложи няколко нули

29.   Мале колко негативни коментари.
Аз като жена ще ти кажа браво! Жалко, че не всички мъже осъзнават колко е важно и за тях, като мъже, да изкарват пари.
Ако нямаш пари за срещи, подаръци, почивки, дом, семейство и хубав стандарт на живот, фокуса изобщо не трябва да ти е да се чудиш с коя да се забършеш.
Мъж с пари винаги ще е мъж с по-голям избор от жени. Факт, че и други неща са важни, но финансите са си от най-голям приоритет при мъжа. Да имаш амбиция, и да растеш постоянно. Според мен си търси жена когато сам се чувстваш комфортно да харчиш пари по нея без да се чувстваш “гадно” от факта или че сега тя ти дължи нещо… тоест, можеш да си осигуриш стандарта, който сам искаш да даваш на жената до себе си (дори в началото да не можеш да и подаряваш телефони и тн).
Наистина тук цифрата на сегашната ти заплата (при запознанство с жената) не е от такова значение. Жените усещаме и когато мъжа има потенциал и виждаме че ще расте и нагоре и съответно една умна жена може само да те подкрепи и вдъхнови в твоите бъдещи постижения.

30.   Момчето е казало, че не иска да слуша как парите не са важни и пак 20 коментара с едни и същи глупости. Да важни са, няма такава възможност като жена, която да не харесва мъж с пари. Но не всяка има капацитета да хване такъв, затова се примирява, лицемерничи и нарича жените, които имат мъже с пари "златотърсачки". Така е в цял свят, но тук се правят на скромни и "свЯсни"
Иначе, авторе, всичко зависи от икономическото положение в света и съответно в страната. Преди 1000лв бяха много, сега са нищо - платиш сметки, и отделиш за храна и оставаш с 200лв. Не знаем какво ще е след година точна сума трудно може да се каже. Но за тези неща, които си изброил - почивки, дрехи, телефони 5000 ми се струват малко

31.   Малеее, номер 22, какви са тия цени 2-3к за КВАРТИРА... не е ли по-удачно да плащаш ипотека с такива пари? Кола за 100к? Викаш, няма хубави коли за по 20 к на старо и като нови, с хубави кожени салони? И почивка за 10к.... къде? На другия край, на света ако е, да - самолетните билети са скъпи. Егати стандарта. Слезте на земята, не всеки иска да разполага толкова нашироко, даже е разхищение за мен.
До автора - избий си от главата тези глупсоти за топ мъже, освен ако не си от онези кухите хора, които мислят само за пари и парадират с маркови дрехи, и други скъпи вещи. Важни са човешките качества, плюс общата култура и интересите в дадена област или няколко области, да има какво да си кажеш с хората, а не само да се гледате кой-каква кола кара, и къде е ходил, какво е похарчил... знам и такива хора, на които това е животът, и за това живеят, но за мен е безсмислено.
Съжалявам ако не съм била полезна, но такъв материализъм е отблъскващ за мен.

32.   Леле, ама ти искаш да си топ мъж за жена, която ще те вземе само да ти изхарчи парите и като те остави гол и без нищо, ще си намери следващият с дебел портфейл да го осмучи. Мислиш ли, че такава жена става за "семейство", да ти роди деца, да ги гледа и възпита като нормални хора? Интересно къде търсиш тия жени... в местната кръчма, чалга заведение ли? Явно гледаш и да е тунингована... ама разбери, те плащат за тия филъри, джуки, пластични операции много пари, нормално е да търсят, някой който ще плати следващите им прищявки. Обаче да смяташ нормално да ти се лепне бръмчалка и да създаваш семейство с нея, то по-добре се затвори в къщи и си мечтай. И не слагай под общ знаменател всички жени, че били меркантилни... някои просто търсят човек с потенциал да се развие в нещо повече, отколкото е днес и са готови да му помогнат. Помисли преди това, дали в очите на хората изглеждаш като перспективен - повярвай ми автомобилът или марковите дрешки, не помагат в тази насока. Само простите хора вярват на око да види, ръка да пипне, на бляскавото като дребни бедни гарванчета...

33.   Автора е. Благодаря за коментарите, прочетох всичките, макар, че не съм съгласен с повечето. Както очаквах, започнахте да ми говорите за морал и ценности. Те не съществуват, комунизма отдавна си е отишъл, живеем в капитализъм и всичко си има цена. Никой не го интересува какъв човек си, интересува ги какво можеш да предложиш.
Вярно е, че 5000 лв вече не са кой знае какво, с тази бясна инфлация. Вече трябват 10 000, те дори и с днешните цени могат да ти осигурят висок стандарт в България. Като се има предвид, че средната заплата е под 2000, мисля, че с 10 бона месечно ще съм много добре. Дали и кога ще успея е друг въпрос.
Иначе не харесвам кифли, не харесвам плеймейтки, не харесвам силиконови цици или джуки. Харесвам обикновени, нормални жени, но и те искат пари. Тези истории как някой имал заплата под 2000 лв и жена му го обичала, не го вярвам. Може, ако сте набор 1980 или по-стари, но коя млада жена ще се хване с такъв прошляк? Някоя родена след 2000 година? Абсурд! Нали ги виждам какви харесват. Казват, че парите нямат значение и се хващат с мъжа с най-скъпата кола. На приказки всички са големи моралисти, но всички са роби на парите и като видят пачката им омекват колената. И понеже живеем в бедна държава с нисък стандарт, дори няма нужда пачката да е много голяма. Затова не говоря за милиони които и без това най-вероятно никога няма да изкарам, а за реалистични суми.

34.   Здравей,

Първо ще ти отговоря по въпроса за жените, после ще се опитам да ти отговоря на абстрактния въпрос за "топ мъжете".

---- ЗА ЖЕНИТЕ ----

Прочети една поредица "Рационалният мъж" на Роло Томаси и ще ти се отворят очите.

Парите са само един фактор по който жените избират един мъж. Да - важен фактор особенно за дългосрочна връзка и семейство, но не единствен.

Други фактори са:

1. Физическото състояние - височината е важна, но има статистики, че жените биха избрали по-нисък и нацепен мъж, пред висок и слаб мъж. Т. е. ходи у фитнеса да се стегнеш (ама не взимай зоб, че това има доста странични ефекти).

2. Поведение - дръж се като МЪЖ. Ако тръгне да ти върти номера, да те изнудва, и т. н. я разкарай. Покажи, че не си "зависим" от жена си и си знаеш цената.

3. Статус и позиция - ако си известен, или ако си на висока позиция, това може да компенсира парите, тъй като след време се очаква, че можеш да изкарваш доста пари.

Представи си, че жените са "инвеститорки", а ние мъжете сме "инвестициите". Просто една жена трябва да види, че си добра инвестиция и би те взела.

Но тук идва друг въпрос - за пари разбрахме, но как си от към физическо състояние и поведение?

И - какви жени търсиш?

Щото от сега ти казвам, кои ще ти вържат на 2000 лв. - дебели, самотни с деца, селски пръчки дето не са виждали работа, самотни без деца, някои по-скромни жени (стига да се държиш като мъж и да не се комплексираш заради парите).

Цъкни в Интернет има "smvcalculator" (Sexual Market Value calculator) и се виж ти къде си и къде е жената дето искаш да хванеш.

Тоя калкулатор е ориентировъчен - аз излизам 7-ца (до неколко години може 8-ца да стана), ама и Баце да го прекараш през калкулатора, нема да излезе повече от 9 (щото е дебел), нищо че е милиардер.

Ако гониш неква топ известна манекенка - сори пич, освен ако не си супер нацепен и известен спортист (дори и без пари), едва ли ще я вържеш за дълго.

Хм, всъщност имам позната манекенка дето излиза с некви много богати, и накрая се хвана с един учител дето едва ли прави повече от теб. Има начини.

А и нека да сме честни - има жени дето са си... а бе "леки жени" и дори в брак, не могат да се спрат да спят с нови мъже. Помисли дали такава жена ти трябва.

Постоянно пишат по жълтите вестници за "хай-лайфа" в България, и коя на кой изневерила. :)

Съвет: Има начин да си хванеш топ мацка и да си създадеш семейство. Лесно е - търсиш си красива селска пръчка, магазинерка, сервитьорка или неква по-скромна. По-млада, която ти да я издържаш.

Не я дондуркаш с години да и губиш времето, а и правиш дете, предлагаш брак (това вече си е въпрос на личен избор) и т. н.

Нема да тръгне да те зарязва обикновенно, щото няма много мераклии за майки с деца. Може да тръгне да ти изневерява, ама както дадох пример по-горе... случва се и на най-добрите.

Ако мислиш, че парите ще те предпазят - бъркаш се. :)

---- ЗА ТОП МЪЖЕТЕ ----

Като ти обясних по-горе - не ти трябват много пари за да създадеш семейство (освен ако не гониш манекенки, а дори тогава не винаги ти трябват).

Какво разбираш под "топ мъж".

Ей аз ще ти дам един пример - мен самия. На 31 съм. Имам 2 фирми, правя 13 бона на месец, яко нацепен, нямам кредити и задължения, имал съм публични изяви, ще влеза и в политиката скоро. Скоро ще направя и първия си милион.

Чисто статистически съм в топ 10% на топ 1% за България. Това ли те интересува?

Щото ако гледаш световната картина, това е нищо. Има близо 60 милиона милионери в Света. Да ако станеш милионер ще си в ~0. 5% на населението, но говорим за 60 милиона души.

Нали се сещаш още колко има да катериш за да си "топ"?

Топ 1% ли те интересуват, топ 0. 1%, топ 0. 01%?

35.   Не знам дали темата е трол, ама всичко това го правиш, за да си харесван от жените. Доста бета мейл, ако питаш мен. Един топ мъж си търси равна, а не да е харесван от всяка. Търси си свястна жена за цял живот, като се намира по начините, които ти определяш като "глупости". Свястната иска характер и подход, а не пари. Естествено, един мъж трябва да е стегнат и да е способен да слага храна на масата. Забогатява истински чак когато намери жената и ти говоря от опит, а съм само на 20 год. Не знам ти на колко си, ама по коментарите си личи колко смехотворна философия за живота имаш.

36.   Не е истина колко са ти промили мозъка разни "life" гурута.. яко си комплексиран, трябва да спреш да мислиш толкова материално и изцяло да промениш възгледите за живота си.. Ако смяташ, че стойността ти като мъж се определя единствено от заплатката ти... е тогава никога няма да си "топ мъж" ;)

37.   Като се запознах с жена ми, дохода ми беше 0 лв, защото бях беден студент с кола за 500 лв. Родителите ми също не са богати. А от познатите ми този, който чука най-много е пенсионер с 1, 5 к пенсия и чука различна 25-30 годишна мацка през ден. И не са платени да подчертая. Сам си прави извода.

Познавам и много ИТ-та, които изкарват със сигурност повече от 5 к и са девствени на 40. Ти с твоето отчаяние за путка и 100 к да изкарваш, пак няма да си топ мъж.

38.   Ако искаше "без глупости" да е, нямаше да пишеш тъпотии като малоумната ти тема.

Авторче, явно мъжеството ти се свежда до трошката и дрънкулките. Добрата новина е, че не е нужно да изкарваш толкова много, за да ги купиш. Премести си у мама и тате, не им помагай дори със сметките, тегли няколко заема, купи трошката и я изплащай поне едно пет години. Готово, мъжле и половина си.

Да беше питал как, да ти се даде отговор как да изкарваш повече. Но е ясно, че дори и 10, 000 на месец да вадиш, пак по глупости ще ги прахосваш. Порастни, тогава питай пак.

39.   Чудех се на кой ми приличаш.. на един мой добър познат. Та той преди ми е казвал, че ако мине с моята кола през някоя си улица, щял да качи няколко жени :D. Уморих се да го убеждавам, че не в парите му е проблема, а в цялото излъчване на негативизъм и комплекси. Ако някоя му обърне внимание и с 2 изречения започва да се побърква, да се радва, да очаква, да я тормози с писания.. Уморен съм вече да му вливам акъл и се отказах, защото сме малко преди 30 годишни и двамата и мисля, че вече всеки сам трябва да има поне малко мозък в главата си. Що се отнася до мен- винаги съм бил много харесван, но не заради нещата, които имам. Нито пък аз бих харесал някоя, на която самоцел и са парите. Трябва някой да е много тъп и да не уважава себе си, за да си прибере паразит, който да гледа. Твърдо съм ЗА жената да бъде глезена… Особено ако някой ме обича истински ще й помагам по всякакъв начин и ще правя всичко за да се чувства добре.. но е много важно жената да има живот и цели сама за себе си, иначе животът с жени тип.. не знам как да го нарека - “ изкуствени, силиконки” и прочее едва ли е много готин, нито много щастлив.. празни хора щастие не носят..

40.   Аз бих препоръчал да инвестираш в себе си, знания, култура, спорт, външен вид, обноски. Тези неща ще ти дадат много по-голямо предимство пред една истинска жена, отколкото скъпо БМВ втора ръка и пари в рамките на 4-8 хил лв/мес. Ако една жена ме харесва заради парите или колата ми, никога не бих бил с нея, дори за веднъж, ако ще да е най-сексапилната на земята. Меркантилността ме отвращава.

42.   Ако залагаш само на това, ще привличаш до себе си само такива жени. И съответно те ще си тръгват при следващия, който има повече от теб.

43.   Ако искаш жена от сорта на манекенка и модел, според мен заплатата ти на месец трябва да е поне петцифрена. Българските жени по дрехите посрещат. Ще ти излезе по-евтино да купиш булка от соц републиките, а на всичкото отгоре ще е и сравнително по-малко използвана.

За по-обикновено изглеждащите и 5000-6000 са достатъчни, естествено зависи и от това на колко е и с какъв километраж.

44.   За какво ти е да си с такива жени изобщо? Някоя жена ако има претенции да и плащаш почивки, скъпи ресторанти, бижута, никога няма да е доволна. И милионер да си, пак ще те източи и ще е недоволна. Накрая просто оставаш без парите и без жената.

Една почивка до Мадрид за по-малко от седмица излиза 1500 лева само за 1 човек. Ако някоя жена има претенции да и плащаш почивки всеки месец, 20 хиляди заплата на месец няма да ти стигнат.

45.   Проблемът на автора не е материалното му положение, а че иска точно определен тип жени. И много мъже под "топ жена", "свястна жена" и т. н. разбират точно този тип жени.

Другите не ги забелязват, не са им "таргет", най-много да си я вземат за безплатна прислуга, да ѝ натякват да е скромна, да не иска нищо от него и т. н. За нея - 50:50 сметките вкъщи, работа до откат и вкъщи - втора смяна. Не ѝ се полагат заведения, почивки, подаръци.

Иначе на думи търси естествена, сериозна жена, с морал. За потупване по рамото колко е добричка, миличка и търпелива.

И като се види с повече от 100 лв. в джоба такъв мъж, първото, което прави е да смени жената с по-нов модел. Затова и има такива жени, те не са толкова глупави, за колкото ги представят. Така и така рядко има уважение към жените в България. Жените често ги зарязват като "остареят", надебелеят, родят едно-две деца. И тя няма да гледа мъж в болница, нито ще го търпи без пари. Мъжете изнверяват на свестните жени. И на тях ще им изневеряват.

Ще намери авторът каквото търси. И после пак ще реве колко меркантилни, бездушни и неморални били жените.

46.   Много ме развесели.
Аз например съм хубава, не съм си търсила богат и топ мъж. Шофьорска книжка нямам и ме съм търсила мъж със скъпа кола.
По почивка мога сама да се закарам, но за съжаление мъжа ми трудно го карам да отидем някъде.
С мисленето колко пари ти трябват за жена, не стигаш до такава с ценности, а с жена която иска да харчи, особено чужди пари. Гледаш грешно на нещата.
Все пак са много мъжете с ниски заплати имащи жени и деца.

47.   Пичът иска метрика. Дайте му я. В живота парите да символ на успех и можене. Винаги на първично ниво е важна физиката. Не всеки може да е висок и строен. Ако можех да избирам, щях да предпочетат това. Уви, не съм. За това остават символите на успеха и поведението. И така, първо те преценяват как изглеждаш (ако си ударен в лицето, нищо не помага брат. После те гледат как си облечен. , И да, по-добре е да си облечен подобаващо (и със скъпи дрехи, без стил/вкус не става), но някак си с марковите дрехи по-лесно се постига "стил". Запомни, винаги чист и спретнат. Иначе си нищо повече от мърльо. После идват жилището и колата. Хубавите неща струват пари, понякога зверски много пари - стотици хиляди, а днес дори милиони. И накрая пич, не забравяй - поведението. Хубавите жени, харесват силни мъже. (Не говоря за мускули, въпреки че е по добре да ги имаш и тях. Дръж се като мъж. Не хленчиш, не мрънкаш, не се оплакваш. Имай мнение, отстоявай го, не бягай от проблеми, забелязвай жената, интересувай се от онова което ѝ харесва (на жената) бъди мил, и показвай всячески, че я искаш.... за секс, да споделиш нещо приятно, да помогнеш. Ще я впечатлиш ако помниш дребните неща за нея. Сега, за да те забележат си прав, символите на успехха биха помогнали. За за да задържиш внимание и да продължиш нататък ти трябва амбиция, и постоянство в "мъжкарството". Някоя свестна би инвестирала и в потенциала ти, стига да го имаш. Как се показва.... трудно. Просто трябва да си добър в нещо. Ако има такова, наблегни и се надявай да те забележат. Някой го правят с акъл, други с конкретни умения и таланти. С пари обаче е най-лесно, но трябват наистина много. Много повече от 5к на месец.

Сега за метриката, която споюенах. Аз съм правил сметката, която ти в момента смяташ. Ще ти кажа, че най-голям ефект имаше след като банковата сметка стана със седем цифри. Лукс, удоволствия, удобства и сервилност можеш да купиш, защото всичко е стока за продан. За всичко останало разчитай на само на теб. Пари се изкарват не с много труд, а с много риск, нюх и кураж и в днешно време, прилични знания (бизнес, финанси, мениджмънт) и винаги си зависим от някой.... я инвеститор, голям клиент, доставчик, , регулатор и някой партньор. Малцина са успели сами. По вероятно да спечелиш на тото отколкото да станаше милионер сам от нищото. И сега, нещо което научи по трудният начин. Честните, откритите, всеотдайните и трудолюбивите мъже имат най-голям шанс. Успех.

49.   Много морал се излива в коментарите, а като изляза навън виждам точно обратното. Защо?

50.   От 44. Чета другите коментари и съм съгласен, че парите са важни. Да, добре е да изкарваш колкото се може повече (без да се сриваш тотално психически/физически докато го правиш), защото парите дават сигурност и свобода. Но ти казвам като човек, който е бил в такава ситуация, на такива жени, които искат скъпотии, никаква сума няма да е достатъчна! Ще те източат докрак и ще си тръгнат!

Аз и не разбирам тези схващания, че трябва да се, , плаща" на жените. В 21 век сме, равенство вече има, на високо платените работни места е пълно с жени. Като много искат някои жени коли, почивки, бижута, да отидат да работят и да си ги купят сами тези неща. Партньорът до теб не е за да бъде касичка, а за да ти бъде опора, да ти бъде приятел, да ти бъде сродна душа.

Една жена е нормално да има претенции към мъж за доход, ако смята да има семейство с него. Ама за това е абсолютно достатъчно и доход от 3000 лева на месец нетно на мъжа (по-малко дори ако е извън София). Все пак жената ако е работила, може да получава майчински също. Пак казвам и по отношение на семейство, ако се хванеш с някоя, която и след като има дете, иска да ходи на скъпи почивки, да има скъп автомобил, да ходи по скъпи заведения, тежко ти и горко ти! Особено ако си женен за нея и живеете в твой апартамент, достатъчно е да се разведе с теб и ти се нанася по закон в твоя апартамент до навършване на 18 години на детето.

51.   Ако парите нямат значение защо в тази тема начаткахте 50 коментара за 1 ден, а в другите теми от същия ден, я има 5 коментара, я не? Парите са темата която бърка в душичката на българина, но иначе всеки казва, че нямали значение! Сън не може да спите ако някой ви дължи 5 лева от чудене кога ще ви ги върне, но иначе неее, парите нямат значение! И с жените е същото. Видят ли парата, отварят краката, но иначе нямат значение и си избират мъжа по цвета на очите, а не по банковата сметка! А най-хубавите очи има мъжа който вижда най-голямото число докато си брои парите.

52.   Здравейте,
Използвам темата (за да не пускам нова), да попитам: от София, мъж на 42, с две деца, изкарвам нетно (чисто) 2000 лв. Това е сумата след всички удръжки, данъци, и пр. (аз съм 100% самоосигуряващо се лице и всички осигуровки помемам и си плащам аз.

Така. С една премия годишно, този нетен доход набъбва до 2 500, ако се усредни премията на 12 месеца.

Искам да чуя вашето мнение - какво смятате, това мизерен доход ли е за София, за мъж на 42, и пр.?

Вече за идеи как може да се повиши.... няма да питам :)

Мерси!

53.   И тези всички писания заради един полов нагон. Без половия нагон повечето от жените представляват същества с два мазни бута, с едно пикливо месо по средата и тъповати в главата. Замъгленият от нагона мъжки мозък им спасява положението. Какво да се прави, животинското е водещо при хората.

1-50 от 73