Пошегува се, че сме в отворена връзка
Избъзика се с мен, че сме в отворена връзка, като ми заяви, че трябва да приема, защото нямам друг избор. После взе да ме ревнува от случайни хора.
Резултатът е, че аз вече не му вярвам. След тази "шега" започнах да се съмнявам в абсолютно всичко, казах му, че не желая секс без предпазни средства, защото вероятно е "пълен с болести". Той взе да ми се сърди, казвайки, че той не правил преди секс с всяка. Е, хубаво, ама се наслушах на истории с рускини, украинки по морето от едно време... включително на някакви негови (омъжени) приятелки, чиито мъже били по чужбина. Как да му вярвам? Може и само да се е самовъзхвалявал, ама аз не съм убедена кое е истина и кое не е.
Сърди се... , ама сам си го направи.
Според вас комплексиран ли е просто, или просто ми поднася истината като шега?

Коментари

1.   Трето е - прост е.

2.   Само тоя си знае какво му е в тиквата. Може да е излъгал, че е адският любовник, а всъщност да е жив зян. Рускините и украинките са лесни-казваш им здрасти и се събуват. Ганьо обича да се хвали как спал със соц жени, все едно е нещо уникално и свалил някоя принцеса. А всъщност е като 2 2. Не му вярвай, надувка е. Или има адски ниска сексуална култура. Ползвай средства, никакво доверяване, знаеш ли къде го е пъхал и хигиената им? !
Защо задължително трябва да приемаш това извращение? Нямала си избор, защо? Отворена ще е за него, за теб-затворена. Той да си бодна други, а ти да седиш вярна. Мечтата на егоистичния, подъл Ганьо.
Не си трови нервите.

3.   Направи си тестове за венерически болести. И изчезвай. Това е мъж, който не знае какво иска, не мисли какво говори и какъв резултат имат брътвежите му. И това няма да е само към теб. Не можеш да разчиташ на такъв, а съответно и не можеш да създадеш семейство с такъв.

Лола

4.   Явно гледа да го изкара шега, ако нещо не му харесва, нормално или ситуацията е зле, докато отмине, все така ще е, няма сигурност, затова така прави, защитна реакция.

5.   Защо да се е избъзикал. Може да сте в отворена и да прави секс с други, а ти да се ослушваш още. Даже ти го е казал директно.

6.   Каквото и да е от двете, аз не бих търпяла такова отношение. Комплекси има на 100% а дали лъже и преувеличава може би да, може би не. И в двата случая аз не бих търпяла. Ако ли пък по някаква причина държиш на него и искаш да му дадеш урок, започни с неговите номера. Хвали се и ти снощи с какъв сладур си била и как си правила най-якия секс в живота си. Кажи му как най-добри в леглото са руснаците/французите.. които и да е само да не влиза той в това число. Пренебрегвай го, тръгвай си защото имаш среща. Казвай му в последния момент, че днес отпада уговорката, защото пича дето правиш най-якия секс с него ти се е обадил. Отворената връзка ще му излезе така през носа, че няма и да си помисли повече. Гаранция ще го побъркаш и като започне да се сърди му постави границите и условията. Но си помисли заслужава ли си да се занимаваш с тоя човек.

7.   Ако е роден или е работил покрай морето, историите с рускините и украинките най-вероятно са истина. Отделна тема е защо точно с това е намерил да се хвали...

8.   Така като чета, е много прост, а може и връзката вече да е отворена, ама само от негова страна. Не знам закъсала ли си, каква си, но се чудя какво те държи при него. Не звучиш да си просто момиче. Единствената ти простотия е, че си с него.

9.   Е до сега как правехте секс? Ако до сега не си хванала, шансът е нисък от сега нататък да хванеш нещо, стига той обаче да стои мирен вкъщи.
Но нещата с доверието са си така - трудно се гради, лесно се руши.

10.   Имах един колега, по цял ден говореше за секс (буквално само това! ), Всякакви истории за рускини, полякини и т. н. В действителност беше захлюпен зет. Живееше при родителите на жена си и всички го мачкаха... Не изглеждаше никак зле, но имаше поведение на 16 годишен.
Жена му ни най малко не му обръщаше внимание на приказките...

13.   Изневерява ти.