Дали не ме лъже гаджето ми
Здравейте,
Аз съм доста чувствителен човек и често се засягам на приказки и действия, извършени дори от най-близките ми хора. Опитвам се да не се впрягам толкова, но реагирам спонтанно.
Имам си гадже, което уж много си ме харесва и се държи мило и любовно, но на моменти се чудя дали не ме използва и лъже. Онзи ден ми дойде на гости. Беше ми казал преди това “Какво ще ми сготвиш” и затова реших да му приготвя нещо. Неочаквано обаче каза, че ще дойде по-късно - към 22:30. Реших, че сигурно вече ще е ял и няма смисъл да готвя и затова нарочно му звъннах да го питам. Попитах го какво да сготвя и той каза, че не знае можело и нещо да поръчаме. Тотално останах с впечатлението, че ще яде, когато дойде, затова се постарах, сготвих му много вкусна храна, изкъпах се, оправих се, изчистих. Той ми беше писал към 22ч. “Какво правиш”, обаче не съм видяла, защото съм била в банята. Звъннах му към 22:30 да видя защо не идва и той чак тогава каза, че тръгва от Студентски град, което е на половин час от вкъщи с кола. В крайна сметка дойде чак в 00ч., каза, че трудно е намерил къде да паркира. Естествено въобще не яде, даже не погледна какво съм направила, нищо че предложих. Не ми стана приятно, а още по- тъпо ми стана от това, че идва прекалено късно и на следващия ден щях да съм уморена и недоспала на работа.
Точно така и стана. Заспахме чак към 3. На мен ми се правеше секс много, но той и двата пъти свърши за 5 минути. Обясни, че бил много превъзбуден и затова не можел да се сдържи. Странно, при положение, че изпи цели две чаши уиски вкъщи и по-скоро би могло да не му стане от алкохола, отколкото да е толкова твърд и да свършва веднага. Още докато му правех свирки, ми каза да спра, че още малко и ще свърши. Беше много страстен, както винаги. Аз съм супер възбудена с него. Чудя се дали не си измисля причини за бързото свършване и просто да не му се занимава да правим секс и да прави с друга. Изключвам варианта да има проблеми с ерекцията. Той има опит в леглото предостатъчно, не е причината, че не се е научил да се задържа. В момента не живеем заедно. Виждаме се един- два пъти седмично.
Някакси му нямам много доверие. Вие виждате ли нещо притеснително в поведението му?

Коментари

2.   Да. Този е цъфнал в полунощ като при някоя жрица. И то безплатна. Че и си седяла край печката, чистила, а той идва да те оноди и да си ходи. Явно уж връзката ви е само сексуална. Едно нормално гадже щеше да купи нещо за ядене и да дойде наистина да хапнете. А не от вратата и в спалнята. Дано не си стояла гладна да го чакаш.
Не знам какъв акъл имат някои жени, как с готовност искат да са жрици. Как някакси ги кефи да са принизявани до дупка. И на това му викат връзка и любов? !
Не го мисли, хич не му дреми дали му вярваш или не. Идва, ползва и си заминава. И не плаща.

3.   Ти на колко години си, на 19?

4.   Виждаме проблем в твоето поведение, ама карай. Много си мнителна и човекът ще бере ядове с теб, това ми е мнението.

5.   Още като прочета Студентски град и ми иде да заплача... :Д
Толкова горчив опит, колко съм чакала и аз, колко съм готвила.
Защо? За кого? За едни кретени...

Скъпа на момчето изобщо не му дреме за теб, а на теб ти дреме прекалено много за него. Харесваш го, затова си му и готвила.
Изказването му за храната може би е било с цел закачака, не знам, но това, че не е докоснал храната говори достатъчно.
Първо пита за храна, второ не я яде, трето идва късно, четвърто сексът е скапан и пето ти си на работа, на другия ден.
Значи хем, не те уважава, хем сексът е смотан.
Не виждам къде е плюсът за теб?
Търсил 2 часа къде да паркира в Студентки? !?
Айде бе, тарикат! :Д
Там живях 7г знам си аз местата, отделно не всички студени са дошли, места си има бол и бол. Лъже!!!
Ял е вкъщи, може и навън, дошъл е в 12ч умишлено, за да нямате време за друго, освен за секс. Не си глупава, личи си, не се поддавай на такива прости мъже, да си играят с теб.

Според мен така и така се виждате 2 пъти седмично, пробвай и с някой друг да излизаш на срещи. Ако търсиш серизона връзка, защото аз останах с това впечатление, при този мъж няма да я намериш.
Както са казали хората, ако искаше, щеше. И си е така.
Успех! :]

6.   Много грешки правиш. Готвиш му, чакаш го до полунощ, на другия ден си на работа недоспала. Прави ти се секс, но само той е задоволен накрая. Тъжна история.
Той те използва.
По- рано през деня какво е правил...
Още веднъж ако те остави незадоволени, не го кани урока, на и че си заета.

7.   Звучиш ми като бившата ми. Звучиш и доста ограничена, щом питаш в някакъв сайт вместо да говориш с него.

Аз ако съм, ще ти бия шута.

8.   Не знам дали те лъже, но определено не държи много на теб и се отнася с неуважение.
Да идва на гости посред нощ от Студентски град. При това знае, че си на работа на следващия ден.
Ако толкова е искал да бъде с теб, щеше да бъде в нормално време.
Купонясвал е някъде с приятели, пил е или е забивал други. Не е намерил с коя да се прибере и е решил да мине през вас за поредната порция секс. Това е горивата истина.

9.   Ми лъже те, да. Още с първите изречения си личи, че нещо ти хлопа. След като можеш така спокойно да се опишеш, значи разбираш и осъзнаваш симптоматиката си. Това е първата крачка към излекуването ти. Следващата е да отидеш на психиатър и там да повториш първите изречения от темата ти. Спокойно, има лечение.

10.   Здравей Авторке, добре прочетох ти цялата история и от изключението което направих е, че нямате и 2 месеца връзка щом не сте се опознали толкова добре и да забравих да отбележа за старанието ти, че си сготвила да му угодиш ама човек като него явно трудно ще го забележи и добре свършил два пъти за 5 минути как става тази работа? Не ми казвай че имаш големи карпузи и докато му го смучиш на момчето се изхвърля като кон, по малко любовна игра минавайте направо към същественото, и накрая писа за доверието??? Защо не отбеляза колко време сте заедно, не знаеш ли, че точно доверието се изгражда с течение на времето и действията от човека? И пак казах от началото на бас се хващам че нямате и 2 месеца заедно щом ги пишеш тези работи... МОЯТ съвет към теб е ако го харесваш много остави работите да се развиват сами помежду ви не навлизай толкова дълбоко в някои работи като тази например...

11.   Приятеля ти свършващ за 5 минути има проблеми със секса. То пет минути може и да е нормялен акт, но на тази възраст не мисля. Не мисля че ти изневерява, след полов акт би трябвало да издържа доста повече време, въпрос на налягане на семето в семенните мехурчета.

Вероятно проблема му е чисто психологически. Може би срама да не се изложи го кара да те избягва. Може даже да си мисли че като не си отговорила от банята си правила нещо без него, защото него не го бива. Или просто е в сътояние на продължителен срес.

Трябва да засилите доверието един към друг и той да има доверие във сексуалните си способности. Понякога просто ако кажеш "искам да свършим много бързо, харесва ми" обръща нещата в обратната посока. А може би ти си искала прекалено от него в секса? То става, но изхабява.
Най-добре идете някъде са ден два сами в покойна обстановка без да чакаш нищо от него.

12.   Не го е правил с друга същата вечер. Щом толкова бързо е свършил, и то цели два пъти! Може би е просто шемет и затова е закъснял. Следващия път като закъснее го отпрати да си ходи вкъщи. Да не свикне все да закъснява...

13.   Явно не знаеш нищо за мъжкият организъм. Ако беше правил секс с друга, въобще нямаше да иска да прави секс с теб няколко пъти, а най-много веднъж. Когато мъж е за първи път с една жена, тогава може да издържи без да се изпразни дълго време. Щом свършва за 5 минути, това означава, че много го привличаш. Жените все се оплакват от бързото свършване на мъжете и ги разбирам, но това става когато много те желае. Колко време да издържа е друг въпрос, но не бива да имаш никакви притеснения, че е бил с друга. Ако същият мъж си легне с друга, непозната за него жена, няма да свърши за 5 минути, а ако въобще свърши ще е минимум след 40 минути. Може и въобще да не свърши. На третият, четвъртия път с нея, пак ще свършва за 5 минути. Спомни си защо ти хареса сексът с него за първи път! Не беше 5 минути нали?

15.   Така ще бъде както не живеете заедно. Прекалено ви е волна програмата. Що се отнася до комбинацията вкусна храна, уиски и секс два от компонентите са противопоказни след О'ОО часа. За три часа не можете да попълните и задоволите липси от 30 часа. Нередовния, неправилния и бързия- отбий номера, секс води само до разочарование. На другия ден сте кисели, заядливи и непроизводителни в служебните дела, например. Модела ви е тинейджърски и отношението като цяло несериозно. Промяната е належаща и при двамата.

17.   До номер 13!
Що за глупости пишеш и объркваш момичето.. "Когато мъж е за първи път с една жена, тогава може да издържи без да се изпразни дълго време. " " Ако същият мъж си легне с друга, непозната за него жена, няма да свърши за 5 минути, а ако въобще свърши ще е минимум след 40 минути. ' - пълни глупости си написал...! Напротив... ако една мацка е нова за един мъж, именно точно тогава ще свърши по-бързо....!!!

18.   Твоето поведение би трябвало да те притеснява повече и да се замислиш над него. Не живеете заедно, пък ти си взела да се правиш на готвачка и безплатна проститутка на някакъв си льольо? Толкова малко ли цениш и уважаваш себе си? Като/ако заживеете ще започнеш да пускаш теми как си се превърнала на слугиня, докато той си хойка по нощите, а сексът няма да е и 5 минути, защото ще захърка като легне.

19.   Не мисля, че ти изнверява. Щом свършва бързо, значи му е кеф да те блъска. За най - сигурно му дай да те блъска и в гъза, по този начин ще си го запазиш само за себе си.

20.   Мило момиче, с най-искрени чувства искам да ги споделя, че това момче не ти изневерява, защото ако беше така, той изобщо нямаше да иска да бъде интимен и да прави любов с теб в 3 през нощта, а какво остава за цели 2 пъти. За да се презастраховаш, може да му дадеш и в дупето. Така няма да помисли за друга и винаги ще бъде само твой.

22.   От авторката: Ама много сте черногледи. То по тая логика с никой не трябва да се занимаваме. Мъжете се опракват във форума, ме не им дават шанс жените. Като дадени шанс на някой, пък сме курви, слугини, проститутки. Повечето коментари са много злобни. Това не е някакъв съвет, ави хейт. Искам да получа нормални съвети ход формата на изказване на мнение, а не някой да си избива злобата. Като не готвиш - що не готвиш. Като готвиш - е ти си слугиня. Е няма угодия.

23.   А бе вие наистина ли сте толкова глупави? Като му пуснела изотзадзе щял бил да и е верен? Как пък не! То други няма дето си дават задника, тя е единствената в света!

24.   До номер 23
Личи си, че повече ги разбираш нещата и явно си от тези, които си дават задника. Може да споделиш дали тази стратегия действа, или са те минали отзад и са те разкарали след това.

27.   Аз съм номер 12, жена съм. Според мен ти си готова за сериозна връзка, а на приятеля ти му трябва повече време. Ти създаваш домашен уют, на него му се купонясва... Моят съвет е да не го притискаш, а да оставиш нещата да се случват естествено. Дори и всичко да правиш добре, ако не сте един за друг, отношенията ви няма да станат по-сериозни. За да си щастлива приеми хората такива, каквито са. Ако твоят приятел на този етап не е подходящ за сериозна връзка и това те дразни, говори с него директно и се изяснете.

28.   Това че свършва бързо не е повод за някакви съмнения, на човека му е хубаво с тебе и на доста мъже им е трудно да се контролират. Тези неща отшумяват с годините като намалее тестостерона, ако е между 20-30 е нормално да не издържа толкова дълго
М 31

29.   Много ми е забавен коментара на №13, та Вие инвертирате половата физиология на мъжете на 180 дегр. Когато някой е за първи път с ново момиче или с друга жена / не съпругата му/, първият път се изстрелва за минута, даже и това е много, затова бързо се повтаря и е вече значително по-продължително. Не е лошо да се запознаете с "Половият въпрос " на Август Форел, в България има няколко издания в периода 1932-1944 година. Това е така, защото момчето или мъжът е пренавит в очакването, целият му организъм и психика са насочени в една посока. На всеки се е случвало, включително и на мен. Споделял съм и с приятели, и при тях е същото. Когато е нещо планирано и не е в Родината, а примерно в бившият съветски съюз, и се случва да завържеш контакт с красива млада рускиня, на възрастта Ви. Тя Ви кани да гости в домът си, тя е самостоятелна, родителите са и някакви отговорни другари на някакъв голям строеж в далече от града, където се развива действието. Ами добре е да си поиграете малко със себе си в хотела, за да не сте скорострелен, но и тогава забавянето е малко, чак след това е по-продължително. Някога постъпвахме в казармата девствени като току що навалял сняг и въпреки брома в чая, въпреки марш на скок, който те изцежда до последната ти силица, през нощта се случваха срамни моменти, да се събудиш мокър отпред на гащетата. Нарича се полюция - или мокри сънища е спонтанен оргазъм по време на сън, който включва еякулация при мъжете. Обикновено е свързано с еротичен сън, но резила е реален той не зависи от момчето. А сега си представете, ако не ни лисваха сериозно количество бром. Не случайно чух двама старшини, като единият казва да другият "Абе да не повредиш момчетата", а той му отговаря "Нищо им няма, само за момичета мислят, ама ще им ги избия от главите тези момичета, а те даже не са целували момиче. " //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

30.   22, авторке, как очакваш нещо по-различно?
Уж е щял да идва да вечеряте. Изчистила си, сготвила си, ОК. После пък се присетил да идва към 22-23. Тоест направо за кекса. Пълна неблагодарност по отношения на времето ти, готвенето и всичко. По това време на вечерта се търси за booty call. Бил на по-приятно място, ама понеже там не дават, ти си сигурния секс. После пък цъфнал в полунощ, отново за секса, ама тоя път без да ти обръща внимание много. Сръбнал си. Свършил работата не много качествено и захъркал. Цялото това поведение е като към жрица и безобразно.
Това не може да е гадже и не може да е нормално отношение.
Това не е черногледство, а реално мислене. Имаш странни представи за живота.