Май отново ще се влюбя!
Здравейте хора! На 22 години съм, момче. Абе от 3 седмици все мисля за едно момиче.. като цяло постоянно ми е в главата и много ми се ще малко повече близост с нея. Проблема е, че малко от нейна страна ме удрят топли и студени вълни. Живеем почти на едно място и се виждаме всеки ден. Случвало се е да ми дава да и пипам косата да си оставям ръката на бедрото и, пускаме си някакви лафчета, забиваме се... даже тя ми е казвала "Не трябва да има разтояние между нас "абе ей такива мънички нещица, като се питахме едни въпроси с карти и се падна дали би ли се натискала с човека пред нея(тоест мен) и тя нали каза да... но от друга страна пък, тя не показва никаква емоция почти към мен. Реално тя си ми каза, че е по-студена, че не си показва емоциите и така... Личи си, че си търсим компанията, гледаме да прекарваме повече време заедно.. На купони, сбирки, излизанки, винаги стои до мен.. ама винаги... Кажете ми какво да правя, как да действам и дали и вие преди да тръгнете с някого той се е държал така.. Какво да правя?? Много ми харесва тая мацка.. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Има такива хора - по-обрани откъм емоции. Това не значи, че не ги изпитват, просто или нямат потребност да ги показват, или имат някакви задръжки, или искат другия да води. Даже това, което си описал като моменти на близост с нея пак не е малко.
Обаче не сте съвсем малки, за да си играете на чуденка. Така, че действай директно и каквото сабя покаже.

3.   Дечковци сладки :)
Всичко си върви както трябва при вас- без цинизма на "модерните" и по- възрастните, с онези сладки, дискретни закачки, вълнения и любовни дилеми.
Покани я на кино може би, само двамата. Там (или след) може и да пробваш с първата целувка или поне първата по- интимна прегръдка.
Момичето е на същата вълна като теб явно.

4.   Братле, и тя те харесва. Каквото и да направиш ще остане като хубав спомен помежду ви, а ако пък се изложиш, ще бъде не само приятен, а и забавен споменът. Ако нещо съм научил за жените, то е да действаш, докато желязото е горещо. Айде, късмет, то не че ти трябва, твоя е

5.   Пич - на 22 си, а очевидно си още девствен...
Та какво да правиш - хвани я за ръка, целуни я, хвани я за задника и за циците, бръкни и в гащите - абе всичко, което си се иска да направиш. Тя или го иска или не - ако не иска - ще ти покаже категотично, ако не се дърпа - знаеш какво следва нататък... е ако не знаеш - виж некой "медицински филм", там има нагледни обяснения.

6.   Още ли не си и казал че я обичаш?
Престани да се гледаш на карти,
по-добре се гледай в огледалото и се докарай за случая.

7.   Авторе, послушай н 5 да и бъркаш в гащите и не се чуди после ако те нарита без право на поздрав дори.
Н 5 явно е свикнал на жени за "бърза консумация" не е да те съветва такъв, него и в амоняк да го накиснем за два дни, пак до нормална жена трудно ще се застои повече от няколко минути.

8.   Автора съм, благодаря на всички за коментарите! Ще я поканя да се видим на среща! Много ме мотивирахте-сериозно! Още един път благодаря!