Вие как бихте постъпили?
Здравейте, жена на 35г. съм. Омъжена съм от 15г. , имам едно дете. Никога не съм изневерявала на мъжа ми, и през годините всичко е било нормално между нас, има ли сме хубави моменти, и лоши както във всяко семейство. Проблема е, че не се чувствам добре в тази връзка вече, и то от много, много години наред. Не се чувствам обичана, не се чувствам желана, не се чувствам ценена и разбрана. Пиша си с един мъж от около половин година. От различни градове сме, около 250 км разстояние. Той е всичко за което съм мечтала, винаги съм искала да срещна такъв човек като него, има много силно привличане между нас, много хубави емоции, смях, споделеност и ми е много приятно когато знам, че е отсреща. Преди два месеца си оговорихме среща, но не се видяхме. Беше ме страх, притесних се много, това беше възможно най- глупавото нещо което направих и съжалявам, но това е. Той спря комуникация с мен, и аз напълно го разбирам, каза ми ако искам да имаме нещо, че трябва да взема решение как ще продължа на пред и е прав. Не знам какво да правя и какво да предприема, хора. Много го искам, нуждая се от него и искам страшно много да бъдем заедно. Знам, че това е моят човек, и отсреща усещам същото нещо, знам, че и той много иска да сме заедно. Има много обстоятелства и пречки и това ме плаши и ме парализира, не знам нито какво да направя, нито какво решение да взема, много ми липсва този човек, не искам да го изгубя, какво да правя?

Коментари

1.   Отде знаеш, че е твоя човек, като не сте се виждали никога? Че и искал да сте заедно, как разбра от писанки? Ей, това жените адски вярвате на виртуали! Лапета имаш, малко по-сериозно. Какъв пример им даваш?

2.   Направи това, което ще те направи щастлива.
Нищо ще си първия човек, който е разстрогнал брака си, нито последния. Само прецени как да направиш нещата, така че да няма последствия за детето.

3.   На първо време да се научиш да си щастлива и самодостатъчна сама. А да не чакаш някой да те измъква от кофти положението ти. Така ще имаш токсично привързване към другия и няма да имаш здравословни отношения.

4.   Вкопчила си се в човека, който си адаптирала към илюзията си.
Няма лошо да се срещнеш с него щом нямаш вече "съпруг" но 2 важни момента.
Все още имаш съпруг макар и само по документи, с който сте под общ покрив. Бъди коректна първо към семейството си- мъжът и детето.
Срещнк се с другият, но си така обсебена, че той е решението на проблемите и нуждите ти, че чак си успяла да излъже зрелият (се очаква) си мозък, че той едва ли не е любовта на живота ти и всичко с него ще е по мед и масло, а може просто да е Интернет чикибоец...

6.   Вземи решение да напуснеш връзката си, ако ще си добре и сама, без друг човек. Ако всичко е свързано само с разочарование и с преход към поредното може би такова, това може да те върне назад. Много жени са в твоето положение, мъжете с годините свикват и не оценяват човека до себе си, нито какво прави за него в бита или за общите им деца. Рядко мъж събира пари за семейна почивка, много мъже карат половинките си да си плащат дяла, нищо, че взимат малко пари или са в майчинство. Много са като теб, което ме прави тези неща нормални, също толкова много мъже обожават половинките си.

7.   Човек на 35 трябва отдавна да е осъзнал, че това, което имаме в представите си за хората от интернет са именно това - наши си образи и представи за тях. Ти докато не го видиш на живо този човек, докато не усетиш енергията му на живо, не прекарате време заедно и въобще не се запознаете няма как да си влюбена в него и всичко е в твоята глава. Аз това го осъзнах още на 16, не знам как е възможно да има толкова заблудени уж възрастни хора...

8.   Организирай си среща с него, опознай го и реално, имаи връзка с този мъж, реализирайки всичко това, щастието е неизбежно.

9.   На авторката много и се иска, но не и стиска. Не пише дали обектът на любовта и е женен, има ли деца, макар че той може да се представя за какъвто си иска. Дали го е питала иска ли да се жени за нея и да гледа чуждо дете? Ама то не и важно, нали усещала, че е нейният човек? Интересно като е ТОЙ защо досега не отишъл да се видят, на 2 часа и нещо път е, не е на друг континент?