Квит, ама не съвсем
Преди 3 месеца мъжът ми каза:влюбен съм искам да опитам с нея, ти си властна и само викаш. ИЗГони ме с детето ни при майка ми. След 3 седмици ревеше, че е сбъркал колко много ме обичал как съм била най добрата жена, а оная била боклук и го лъгала и искала парите му. Не посмяла даже да се изчука с моя хубостник. Камо ли на среща(само на работа ако не я гледа мъжът и ) дадох шанс. Все пак от 8 г заедно с дете. НО червея на съмнение е посят траех си, докато днес не се обадих на един мой много добър приятел с които не сме се виждали с години. Знаех че ако поискам няма да откаже, защото на времето и аз исках, но живота ни разминаваше. Е... АЗ не спрях до целувки и съобщения. Признавам си използваме се зимно, окото ми не трепна. Мозъкът ми блокира забравих, че това е човекът на който имах най много доверие след това на мъжът ми и казах само:завий на ляво към черният път и.... Сякъш този мъж всичко знае за мен аз за него. Бяхме едно цяло там на сред нищото. Трябваше по рано да го направим още преди запознанството ми с мъжът ми. Не съжалих за нищо. Не го чувствам като изневяра ни най- малко. Просто задоволяване на нуждите на двама познати не бях изпитвала това чувство на спокойствие от толкова много години. Всякъш товар падна от мен щом бях в ръцете на точно този човек. Благодарих му и всеки по пътя си. Просто споделям, знам че моята изневяра си е факт, но не съжалявам че го направих.

Коментари

1.   Много яко!
И сега какво? Един живот изпълнен с обвинения, лъжи, изневери и "отмъщения" за изневери?

2.   Не разбирам, не искаш съвет, не се хвалиш, просто пишеш нещо. От друга страна се вижда циничност и глупост е написаното, разбира се това ди е изцяло твой проблем.
Жалиш се че бащата на детето ти е постъпил тъпо, след това ти си постъпила също толкова тъпо, пък всичко вече било изгода. От всичко това разбирам, че всичко което изобщо някога си правила е било заради пусто удобство и животът ти е показал, че това ди има последствия.
Кел файда като имаш дете, твоето е погубен живот, трагични отношения които ти си създала и поддържала и продължаваш.
Така че пак казвам, полза от тази тема няма, само мъка.

3.   Браво. Сега можеш да закърпиш семейството наново. Вие сте едно порядъчно и образцово семейство. Семейство за чудо и приказ, каквито ги има много към 2023 г.. И никога недей забравя старата си любов! Направи едно дете и на приятеля, така че детето ти да има едно полубратче/полусестриче и ще сте баш от модерните семейства.

4.   Няма за какво да съжаляваш, имало е да си го изживеете... по -скоро не го споменавай на мъжа си, ако искате да си отгледате детето. Никой няма право да те съди и най-важното е как се усещаш самата ти.

5.   Някои мъже не търсят реални срещи, затова са виртуално, пазят се, казвам нещата такива, каквито са, и да искаш реално, като не търсят такива неща, нямаш избор.

6.   Ами хубаво сте се намерили и двамата с мъжа ти на един акъл, по-точно почти без акъл. Жалко само, че се раждат деца на такива.

7.   Детска градинаэза възрастни, незрели, първични и поне не викай, че съсипвате детето си.