Споделена история от Секс и интимност

Прекалено мръсно въображение за жена
Момиче съм в пубертетските години. Като цяло, съм много отговорна откъм уроците и домашните. Но извън тази сфера постоянно мисля за секс, пениси, ерекция, като чуя по новините бременна жена, и веднага си представям как е правила секс... Постоянно пускам много мръсни шеги в междучасията и дори момчетата от класа ми ми правят забележка за шегите ми. Според вас това нормално ли е, и ако не е, как мога да го променя?

Коментари

1.   Съвсем нормално е, просто си човек с богата фантазия.
Явно си и по-интелигентна от тях.

Спокойно, всичко е в рамките на нормалното, просто не го показвай пред всеки, а само пред близките хора.

3.   Ти си в пубертета. Нормално е до някаква степен да мислиш за такива неща. Може би ти го правиш малко повече от колкото е нормално. Когато мислиш за нещо такова просто си кажи, че спираш и се опитай да мислиш за нещо друго. Въпрос на воля е.

4.   Запази подмятанията за себе си, не си изпускай езика, бъди по-сдържана и дискретна. Не е хубаво жена да е толкова цинична. Ако имаш късмет, ще намериш мъж, с който можеш да бъдеш себе си и той ще се възбужда от мръсното ти съзнание. Успех!

5.   Еми нормално е на тази възраст, ама гледай да не се отплеснеш съвсем.

6.   За нормално - кой може да каже кое е нормално и кое - не.
Намери си приятел, който да изпълнява сексуалните ти желания и ще се успокоиш. Само се пази да не забременееш, че то правенето е приятно, ама трудното идва след това.

7.   Явно наистина прекаляваш щом дори и момчетата ти правят забележка

8.   Има един дедо дека кат прочете това би хвърлил пръчката па после....

Но момиче, та от теб може да стане такъв прекрасен научен сътрудник.
И те са ора и те са ебат, НО преди всичко #приоритети

Поздрави!

10.   Трябва да си намериш някой женен мъж за секс.

11.   Браво.. супер си...
Сега си намери един батко да практикуваш фантазиите си.

12.   Съвсем нормално е, според мен трябва да мастурбираш повече и да говориш по-малко. А ако обичаш мръсотийки в леглото ще ти се радва някой батко.

13.   Не е ненормално да мислиш за секс и да си представяш разни неща, но ги пази за себе си. Училището не е най-подходящото място, където трябва да пускаш мръсните си шеги, както и е хубаво хората, пред които го правиш все пак да са на една вълна с теб.

14.   Ако мъжете се чудят от къде идват тия мръсници после, ето сега да видят..

А теб авторке, ще те спукат от малка...

15.   Кажи им че.... Не искаш да си нормална те не могат да те разберат, че9 нормалните са грешни... на първо време трябва да чакаш и да не се пот даваш на желания до като тези които ти внушават тези мисли отпаднат от тебе, излишно да ти казвам, че децата са свързани за биологичните си родители и тази мрасотия се предава по наследство дори ти пряко да не си извършила никакъв грях който да омърси духа ти. НЕ Трябва да пушиш независимо какви цигари също така ако някой от родителите ти пуши трябва да им кажеш да спрат да го правят. Трябва да си напишеш правила какво не трябва да правиш и да ги спазваш до като времето не изгони тези мисли от теб. Хуваво е да си напишеш правила които трябва да спазваш и да не ги нарушаваш. Мисли си за :) рая и че тези чувства искат да те извадят от него ще живееш не повече от 120 /30 години и после ще отида в рая само трябва да се пазя от грях и да не вярвам на този, че и каквото и да правя ще отида в рая...

16.   Трябва ти момче с което да се забавляваш. Имаш нужда от мъж и това ще отмине.
К.

17.   Промяната е повсеместна. Момичетата псуват, бият и пият повече от момчетата. А, момчетата едни фини, лирични, обидчиви та чак да ти стане съвестно от поведението им.

18.   Не е нормално!
Трябва да полагаш усилия и да се въздържаш!

Не трябва да го допускаш!
Човек затова е надарен от Бога с разум и разсъждение!