Как да си намеря гадже
Здравейте. Момиче съм на 15 години. За тези 15 години, не съм имала гадже, а мисля, че вече ми е време. Проблема е, че живея в малък град, където повечето хора се държат много гадно с мен (обиждат ме, че съм грозна, сватосват ме с всяко момче), а и някои момчета се бъзикат, че са влюбени в мен. Харесват ме момчета, които са цигани, глупаци или наркомани, а аз не искам да имам нищо общо с такива. Някои момичета от класа ми вече си имат гаджета, а аз все още съм девствена и се страхувам, че никога няма да си намеря гадже заради слуховете по мой адрес, и дори ме е страх, че на абитуриентския бал ще остана без кавалер. Понякога се късам от рев заради неща от външния ми вид - пъпките ми се виждат дори ако сложа три слоя фон дьо тен, косата ми понякога не се изправя добре, веждите ми израстват много бързо, нямам маникюр... Принципно винаги съм била ученичка с добър успех; разбира се, не мога да кажа, че съм най-умното и най-красиво момиче, но вече започвам да се депресирам от това, че нямам приятел... Помогнете моля ви!

Коментари

1.   Социални мрежи не използваш ли? За жените в днешно време е супер лесно да си намерят гадже. За мъжете е точно обратното. Колкото просто и лесно е жена да си намери мъж за секс, толкова е трудно за мъж да намери жена за секс. Просто общувай с повече мъже, ако трябва и от съседни села и градове.

2.   Не мисли, че ти трябва приятел за да бъдеш щастлива. Щом досега не си си намерила никой, значи просто няма кой да те оцени истински. Не се притеснявай, все някога ще срещнеш правилния човек и по-добре той да те харесва заради характера ти, отколкото заради външния ти вид

3.   Нормалните момчета харесват естествени момичета, не такива с фон дьо тен и с оскубани вежди. А че не си правила секс още е всъщност твой плюс, не е минус (сега не го осъзнаваш, но е така).

4.   Не ти и трябва. Само ядове и нерви. Не е толкова готино, колкото си мислиш. Ако не обичаш себе си, никой няма да го прави вместо теб. На твоята възраст ще те използват за секс, че и като станеш по-голяма. За какво ти е на бала гадже-да се освини, да те обарва в някоя тоалетна? Да не разбереш нищо от вечерта от ревности, драми? Не си хващай от класа, нито от училище, за да няма клюки. Някой външен. Но не и 30-годишен, защото и такива ще ти налитат. Не се води по хормони, кола, пари и т. н. Гледай как се държи с теб. Не подражавай на другите момичета от класа, не се състезаваш с тях за гаджета. Важно е ученето и какво става после. Ако срещнеш някой като ученичка, срещнеш. После ще имаш предостатъчно време, че и ще искаш да си сама понякога, като ти дойде до душа от изневери и проблеми с мъже. Ще се чудиш с какъв акъл си искала гадже.
Грижи се за кожата си, грима замърсява порите и не е препоръчително да се китосваш. Ползвай медицинска козметика за акнето. Не си изправяй често косата-уврежда се. Още нямаш 20, а ще ти оредее косата от тия преси. Като гледам някои на 20-30 какви изхабени коси имат, ми става лошо. И аз нямах маникюр на твоите години, започнах като по-голяма. Не копирай чалгаджийския външен вид, а си създай своя визия. В България това е трудно, но пак става.

5.   На 15 имаш още време.
Ще ти стане спешно и важно - ако минеш 30 и си все още без гадже.
Иначе как да го намериш - изчакай малко и иди да учиш в по-голям град - там нещата ще се случат от самосебе си.

6.   Когато мнозинството те нарича грозна, може би наистина си такава. Погрижи се за външния си вид, оправяй си веждите, епилирай се, обличай се хубаво, оформяй си косата, носи бижута, и ако направиш всичко това, ухажорите ще се въртят около теб, повярвай ми.

7.   И аз съм така, мила! И аз съм на твоята възраст. Според мен си е до време, то ще покаже. Не се депресирай, ако не харесваш нещо в себе си - опитай се максимално да го промениш. Смисъл да направиш каквото искаш и можеш, и квото е, тва е. Не се внаниачавай.
Успех!

8.   Какво си тръгнала да се сравняваш с кифлите? Я малко себеуважение

9.   Те тва е, аз на 15 се чудех фантичка или кока кола да си поръчам в кафенето, като се събирахме.

10.   Ох и аз бях така на 15. Всички ми се подиграваха че си нямах гадже, а аз се чувствах като дърта мома.... Няма да те успокоявам, първа година в университета ми е и съм на 19. Все още нямам гадже и се чувствам по-зле от всякога. Дано има съвети, но повечето ще са от сорта "Млада си, не го мисли. " прави са за което, но това го пиша само да знаеш че не си сама в това.

11.   От 1 до 10

И какъв съвет по-точно търсиш? Ти си на почти 20 в университета и гадже не си видяла! Далеч си от авторката. Много даже. Твойто си е направо вече отклонение. Сигурно имаш поведенчески проблеми, проблеми с общуването или твърде лош външен вид, характер...

Както казах за жена е супер просто да си намери гадже. Даже такова, което ѝ харесва на нея. При мъжете не е така. Направи си сметката значи...

12.   Момиченце, сдайте си на дупето и си учете уроците. Имайте поне някаква визия или поглед за своето бъдещо развитие. Какви гаджета, с тези лигльовци, какви емоции. Когато бяхме на Вашата възраст, за нас момичетата бяха една загадка, една "енигма". Може да сме били по актуална лексика задръстеняци. Спортувахме, учехме, много четяхме, а да поканиш момиче на блус беше като първи скок с парашут, а сега гадже та гадже. Той сополите си не може да избърше, а Вие искате гадже да Ви бъде. Да знаете момчетата много, ама много лъжат, а след това се хвалят на всички приятели, а като допълнителна екстра, лъжат и си измислят. Един приятелски поглед, една приятелска лека прегръдка и той е готов на всякъде да се хвали, че е бил интимен с Вас. Я по -кротко. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

13.   Ха-ха, цели 15 години нямала била гадже, все едно като си била на 2-3 годинки си била в състояние да имаш, но си пропуснала тази невероятна възможност...
Я не се филмирай! Хората чукват 30-така девствени и пак успяват да създадат семейство и да си родят децата. За къде си се забързала?
То не е само хубост (пъпки или липсата им, коса и т. н. ), а и характер, и способности за общуване с другия пол (и с хората изобщо). На тези неща наблягай, другото самò ще дойде.

15.   Вслушай се в коментар 13 :)

17.   От авторката - благодаря за съветите, но вие просто не знаете какви са тукашните момчета. Когато видят момиче с буйни вежди (каквито са и моите, ако не ги скубя редовно), й казват, че прилича на горила, а ако видят момиче с много пъпки, й казват, че е по-грозна от плашило. Като цяло живеем в малък град и почти всичките момчета са някакви простаци, а малкото свестни момчета си имат приятелки. Вече съм в девети клас и няма как да се преместя в друг град, защото 1) тъкмо почна учебната година, 2) тук са приятелките ми, семейството ми и всички мои познати, и 3) ако сега започна да полагам приравнителни изпити, ще се натрупа много стрес. Да, вярно е, че познавам и момчета от други градове, но просто е невъзможно да си намеря приятел от друг град, защото няма да имам време да уча, да ходя на танци и т. н. И да, ползвам социални мрежи, но в инстаграм ми пишат само някакви идиоти, които ми пращат снимки на членовете си, а аз такива като тях директно ги блокирам. Една моя позната пък реши да си направи бъзик с мен, като ме попита дали си търся гадже и ми прати снимка на циганин-плашило, който е по-възрастен дори от баща ми. Почувствах се много неловко от това, че тя ми намеква, че може би никога няма да имам гадже... Отчаяна съм!

18.   Ами като толкова много искаш гадже, направи си профил в тиндър, сложи си провокативна снимка и предложенията ще завалят.