Връзка и порно
Здравейте, мили хора!
Аз съм жена на 27 години и имам приятел с шест години по-голям от мен. Вече сме от година заедно, като не живеем съвместно. Виждаме се само уикендите. Ще мина направо на проблема за мен, иска ми се да чуя странично мнение. Та въпреки малкото време, което имаме, съботите той не ме търси много, предимно аз. Ако се виждаме то е вечер, а неделите сме обикновено сред природата. Оправдава се, че има да чисти и да пазарува. В секса аз съм предимно инициатор. Тази седмица бях в тях, докато той беше на работа реших да си изтегля филмче. Не знам защо реших да погледна браузер историята му(знам, че не е редно, срам ме е, но го направих). И това, което ме разстрои е, че гледа порно съботите предимно. Според вас нормално ли е това за мъж, който е във връзка с жена, която си е сексуална по природа. Трябва ли да се чувствам зле или не съм права в мисленето си? Ще се радвам на вашето искрено мнение. Хубава вечер!

Коментари

1.   Ние не можем да ти кажем дали да се чувстваш зле или не - това си е нещо, което сама ще прецениш
Иначе абсолютно всички мъже гледаме порно - без значение дали сме във връзка или не.
Пробвай да му предложиш да гледате заедно - може пък да видите нещо, което да ви хареса да пробвате.

4.   Като не те търси, ти защо се буташ? Още повече, че за това време не сте решили да живеете заедно. Сексуална или не- не му се прави секс с теб и си му безразлична, не знам защо той не прекратява "връзката".

5.   Ако другото е ОК, не го мисли. Нито ти изневерява, нито те лъже. Не прави от мухата слон.

6.   Много са вече пристрастените. Стигат дотам да не могат да имат нормална връзка с истинска жена.
Бъгват се... искат като в порното.
Има и доста писано от психиатри и психолози по темата- почети.
За мен лично един от най- ярките червени флагове е именно консумацията му на порно.
Виж и какво порно гледа и ще си направиш много изводи за психическо и емоционално състояние ако си честна със себе си... друга тема е, че 0есто човек сам се залъгва защото има нуждата да вярва. А има нуждата да вярва, защото има нужда от другият.

7.   С мъжа ми правим редовно секс и въпреки това той гледа порно. Аз също. Понякога гледам с него и нещата стават доста горещи. Познавам много мъже във връзка, които са ми споделяли, че гледат. Мисля, че няма нищо лошо в това.

8.   До 6. Не се прави на психолог, не ти се отдава.
Типа порно не показва почти нищо за човека или поне за отношението към партньора. Това са предразсъдъци от незапознати.
Най-важно е от колко малък е почнал да гледа порно и до колко е пристрастен. Невръстните тийнове е възможно да развият и развиват разни трайни неспособности за сексуална функция в реалния живот когато порастнат, и са били изложени на порно за дълги периоди още от малки.
Ако гледа веднъж седмично е нормално. Много мъже си гледат. Поне си изразходват желанието за разнообразие по тоя начин. Семейството си остава здраво.

9.   Знае, че ще те види в събота вечерта. Затова през деня гледа порно да изтиска кочана за да може да свърши по-бавно, когато го яздиш вечерта. Стига измислици и тъпотии.

10.   Нормално е. А щом си и сексуална и инициаторка, предложи му да си направите свое, ако ти стиска. Хем ще има какво да гледа, хем като го пуснете заедно на голям екран пак ще се развихрите. Правено е с едно бившо гадже, правим го и с жената, върши работа.

11.   Пича си бие една преди секса за да не свърши за 5 мин. Прави го защото иска да те задоволи повече време, не е фатално споко. Щом се виждате предимно уиендите, няма какво друго да е.
Ако беше престрастен или нещо щеше да е всеки ден по няколко пъти. Това си е доста нормално нещо и доста мъже го правят.