Къде да го намеря?
Здравейте! На 21 съм, студентка по фармация, обичам да чета книги и да ходя на фитнес... Не пия, не пуша и не харесвам дискотеки... Много ми е трудно да си намеря приятел за сериозни отношения... Никой от университета ми или от фитнеса не ми харесва, а аз другаде не ходя... Преди време съм излизала на срещи, но или са несериозни, или нямаме нищо общо като интереси и разговорът не върви... От две години съм сама, само веднъж съм имала приятел... Като излизах с него мислех, че е идеален: млад лекар, голям красавец, не пие, не пуши, но ужасен като характер се оказа впоследствие... Въпросът ми е къде мога да намеря мъж на подходяща възраст, с приличен външен вид, интелигентен, с добра професия, да не пие и да не пуши...

Коментари

1.   За съжаление няма как да ти дам данни в този сайт. Единственият начин е да ме намериш случайно.

- М21

2.   Тези, дето не пием и не пушим сме малко и трудни за откриване. Най-вече защото много от социалните контакти се завързват "на по цигара" или "на по бира" - аз лично доста страдам от това.

Иначе къде да го намериш - зависи къде живееш и какви хобита имаш - ако е само фитнес и университет, ще е малко трудно, но пък пробвай например друг фитнес.

3.   Здравей,

Млада си - дай да ти разбия илюзиите бързо. :)

Цъкни в Интернет "Female Delusion Calculcator" и задай критериите на мечтания от теб мъж и после виж шанса да го намериш.

И да знаеш "топ мъжете" сме си боклуци, щото "можем да си го позволим" и сме "трудни за намиране". Намери си некой на твоето ниво и ще има "хубав характер".

Поздрави!

4.   В DM-a ти във всяка социална мрежа. Но за съжаление може би тъй като си в началото на 20-те и теб те е ударила вълната на високите изисквания.

5.   Аз съм тук, верно, пуша, но не пия, ентелегентентен съм (поне бех), се приведем у външен вид кат се устрижем и убръснем, това не е проблем. Храня се нормално, не съм претенциозен. Тва фитнеси не посещавам. Намери ма аку можеш.
Че ти дам жокер, при мама съм в момента, ама заради мачката иначе съм живял и самостоятелно преди.

6.   На страниците на някой роман. Или направо чужденец.
Професията няма значение, нито образованието. Масово не стават.

7.   Където ние намираме жени които не са разпоретини - никъде.

8.   Такива няма. Повечето са мазни чалгари друсащи гьобеци пиещи и пушещи. В България всеки пие, ако не пиеш ти си подиграват. Виж статистиката за алкохолизма. Ходят по улиците с кенчета бира от ранна сутрин. Има двама в моя квартал, около 30 годишни. В 8 сутринта аз си взимам кафе от близкия магазин те отварят бири.
За книгите е още по-трудно. Мъжете не четат книги. Да си видяла в книжарница или библиотека мъж да избира книги? Да си ги видяла седнали на кафе да четат, или докато чакат метрото? Да не говорим че се отнасят подигравателно "книжна мишка", от четене пари не се изкарват и т. н. Ганьо никога няма да те остави да четеш книга.
Нямате ли чужденци в групата? Тук около е пълно. По-привлекателни са, по-образовани, по-възпитани.

9.   Търсиш топ красавец. Те са разглезени от внимание и няма как да са с добър характер.

10.   Не е българин твоят човек.

11.   Май не ти е ясно, че "идеален" (спрямо някакви стандарти, но обикновено гледат да има пари и да е хубав по холивудски, демек смесица от женски черти и да е слаб, но висок и мускулест) мъж търсят всички жени. Ако на някой всичко му е перфектно спрямо женските стандарти, той не е за една жена, а е общ, защото всяка е готова да си разтвори краката за него и иска семейство, ама на него не му и трябва поне до 30 и нещо - 40, зависи кога иска съпруга и деца.
Ще правиш компромиси, като си избираш кое е най-важно за теб: да речем, че не си беднячка, трябва да търсиш мъж с добър и любвеобилен характер тогава (защото това е най-важното за да не те тормози и да сте в разбирателство за дълги години). Ако си беднячка, трябва да гледаш да не е беден. Ако си интелектуалка, трябва да е умен и т. н.
По фитнес залите е пълно с красиви и достатъчно богати (та да си позволяват карта и време за спорт) мъже, ама на теб май стандартът ти е нереалистичен. Ако беше жена за красив, богат мъж и т. н, отдавна да си във връзка с такъв. Явно те нямат за интересна.

12.   Търся такава жена като теб. Аз съм на 30 години. Образован и с хубава професия, добре изглеждащ. Спортувам 5 пъти в седмицата, не съм нисък или плешив. Имам своите хобита, но и своят инат. Не съм перфектен, далеч съм от тази мисъл. Имам сходен на твоя проблем и не успявам да намеря добра и образована жена, както за съпруга, така и за приятел и подкрепа в днешния фалш. Дано такива хора като нас с теб да имат късмет да се срещнат някъде. Желая ти успех и не губи надежда!

13.   Ключовата фраза тук е "никой от университета и фитнеса не ми харесва"

Проблема не е в мъжете. Проблема е, че са ти много завишени изискванията. Явно яко си хлътнала по играта с външния вид. Вземи си котка по-добре. Неспасяема си.

Любовта не е за префърцунените

14.   Не си за тази държава. Не пиеш, не пушиш, нямаш километраж, четеш. Един ме беше изгледал странно като му казах, че чета и даже не искаше да влезе с мен в библиотеката да си взема книги. Предпочете да виси отвън, вместо да влезе на топло и да не чака като изпъден. Нямало какво да гледа вътре, не било магазин. Не ме чака много, ама ме досмеша, все едно нещо вътре ще го глътне. Българинът не чете.

15.   Ехее да не пие, да не пуши хахах това ли е критерия? Търси си котка!

16.   Няма да намериш такъв сред българите. На тях им дай чалга и пиячка и са на седмото небе. За съжаление покрай излизания с приятелки съм се нагледала на изцепките на Ганьо. Такива идиоти са ме обиждали защото не пия, била съм надувка и голямата интелектуалка, задъстренячка и не знам каква. Млада си, емигрирай и си намери интелигентен мъж с обноски. Французите са такива, галантни, изтънчени, джентълмени. Отварят вратата, дърпат си стола за да седнеш, ходят на опера и театър... За Ганя това е гейско. Ганя е примат в потури. Сърба шкембе чорба след пиянска вечер и се оригва колкото може по-силно.

17.   Въй. Ти ако в университета не можеш да си избереш... особено пък медицинска специалност... , после къде ще го търсиш хептен не знам.
За твое съжаление, високо си вдигнала летвата. Лошо няма, твоя си работа. Ама да знаеш, че дали някой ще ИСКА да скочи на тая височина, си е пък негова работа. Ти вместо да си разширяваш хоризонтите, да може да се срещаш с повече хора и да ги опознаеш, правиш точно обратното - удряш хиксовете по специалния списък и сама се прецакваш. Никой не е длъжен да се напряга за теб. Въпрос на избор и желание. И да реши че си заслужаваш ( ама по негова си преценка, не по твоя... ).
И аз не пуша и не пия, ама съм по-ларж в останалите изисквания. Само държа да не е побъркана или хойкаща. Хората все пак не ги правят по поръчка, пък и понякога самите ние не знаем какво искаме. Така че.... Моя съвет е огледай се, може пък да отхвърляш точно каквото искаш да имаш.
Между другото, ако го търсиш да е висок, красив, богат и чак тогава да не пуши и да не пие, искрено ти съчувствам. Виж ако обърнеш приоритетите, по-имаш шанс.

18.   Госпожица перфектната, поредната с изискванията до небето.

19.   И защо да не е българин нейния човек? Аз отговарям на изискванията. Имам пари, имам хубава кола, имам апартамент, не пия, не пуша и съм висок 185 см. На 29 години съм. Авторке какво мислиш за 29 години? Много ли е разликата? Не че те свалям, просто питам. И аз търся такава жена, но съм на 29 вече и не знам дали 8-9 години са голяма разлика. Ако търся жена на моите години която не пие, не пуши и е свястна, просто няма. Сигурно и моя човек не е българка?

20.   Момчета, не се хабете, особено 19 ;)

Личи си по начина на писане, че няма елитно отгледани тук, а за другите аспекти дори не говорим :)

- М21

21.   19, като първото си най-важно качество определи Парите. Българският мъж върти, сучи все парите са му проблема с жените, а не характера. Все тях изтъква като предимство. Бачкаш като всички други.

22.   Момичето има съвсем нормални виждания и желания, няма да се сприятелява с всеки лумпен-дегенерат. Тя е високостойностно момиче. Разбира се, че ще има изисквания за интелектуално и социално ниво. За какво И е някой льольо, който не е прочел и една книга и бърка Ван Гог с Ван Дайк. Не смятам, че изискванията И са прекомерни. В института, в който работех като научен сътрудник, голяма част от колежките бяха също научни сътруднички. Четяха, то тогава нямаше социални мрежи, купонджийки, някои имаха хобита примерно колекциониране на пощенски марки на определена тематика. Ако всяка от тях изправим на викторина срещу обединени чалгарки, плеймейтки, моделки на теми извън чалгата , а нещо като история, география, литература, живопис, математика, физика, химия, биология, музика включително Битълз, Ролинг Стоунс, Доорс, Холс, Диип Пърпл, Юрая Хийп, Форинър, Алфавил, МодърТокинг, Роксет, Ейси-Диси, Менуар, Мерилиън, то моята колежка ще покаже в пъти по -добри резултати от обединените сили на другите представителки. Просто бяха умни момичета, с които може да водиш свободни разговори. Разбира се, че всяка от тях имаше изисквания към мъжът, който би харесала, няма да хареса някой простак, който се секне с пръсти или гръмогласно и гъргорещо храчи по улицата. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

23.   Такива като теб си хващат програмистчета. Не знам как така още не си се ориентирала.
Нямат умението и речниковия запас да говорят с истинските богаташи и за тях остават програмистчетата, които не могат на вързано куче хляб да дадът, като утешителна награда.
След време осъзнават, че тази награда си е чиста минавка, но само да не е късно.
Заради тази линия се е напълнило с милфки, които с поглед ми изтискват водата от коленете.

24.   Аз съм предния номер.
Към номер 19. Има такива, в работата има немалко такива. Но това да не пуши и да не пие са качества само на повърхността. След време осъзнаваш, че и тези, които не пушат и не пият се доближават по злоба до колежките си. Моралните им качества не са по различни от "пушачките и пияниците"
Проблемът ти номер 19 е, че според мен си над средното ниво интелигентност, такива не се желаят от жените, защото ставаш труден за манипулация. С повече труд би се превърнал в придворно кученце. Както знаем повече жени избират лекото и мекото. Усилията, които ще вложат да те променят са огромни и затова минават на следващия.

25.   Авторке, имай търпение!

Нещата в живота много рядко стават от раз!
Повечето пъти, трябва време, докато срещнеш подходящия човек! Но всичко това става в своето време - нито по-рано, нито по-късно!

Ти си още много млада! Животът е пред теб!
Ще се появят ситуации, в които ще се запознаеш с подходящ за теб човек! Гледай само да не го отблъснеш!

Когато човек има определени изисквания - трябва да знае, че колкото повече са те - толкова по-трудно ще бъде да намери, човек, който да отговаря поне на главните от тях! А и освен това, дори да срещнеш такъв човек - трябва и да се харесате взаимно, което също не е толкова лесно!
Затова пак повтарям - бъди търпелива!

Аз повече от 12г. си търсих подходяща за мен жена, отговаряща на определени критерии. И то бях вече 45 годишен. Всички ми казваха - абе, човек, къде ще намериш точно такава жена? Стой си сам... Но аз не се отчайвах и не се отказвах. Уповавах се на Бога! (Аз съм вярващ човек - православен християнин. )

И най-накрая, слава Богу, я намерих, след повече от 12г. И вече от няколко години сме семейство. Разбираме се, уважаваме се, обичаме се и живеем в мир и любов!

Желая ти и на теб да срещнеш подходящия човек, и да създадете добро и благочестиво семейство!

26.   Авторке авторке, с тия претенции има вероятност да си останеш сама със себе си, след време ще започнеш да правиш и компромиси и накрая може и да се хванеш от няма как и с най изпадналия мъж само и само да не останеш стара мома, не виждам какво толкова има и би било проблем ако даден мъж пие по 100гр събота да кажем или пък пуши... това престъпление ли е според твоите критерий или е някакъв недостатък.... според мен не е, според мен твоите претенции са без покритие и доста повърхностни

27.   Някои от критериите трябва да отпаднат, иначе си оставаш заклета стара мома.

28.   Аз съм се срещал с 2 студентки по фармация, и то точно твоя набор. Не знаеха какво искат. Едната ей така от нищото каза, че не "не го била чувствала", макар и да излизахме близо 2 месеца, а на другата нещо ѝ хлопаше дъската така да се каже, и нямаше ама грам обща култура. С такива от фармацията повече НИКОГА! Може и да си била ти едната, ако живееш в един голям квартал в София, където има един известен блок и езеро :)

29.   От Авторката: Благодаря за коментарите, макар да виждам, че повечето са негативни... Харесах един, но не знам дали ще излезе нещо... Според вас да му пиша ли направо, че го харесвам, или като го видя следващия път да му кажа?

30.   Авторке, единствената опасност, която съществува за теб с тези критерии е да намериш правилният без да се хабиш, особено емоционално с разни... Подобни от коментиралите, които с двете мозъчни клетки все опитват да смъкнат самочувствието на жената, че да се наместят и по- ниски летви.
Повтарям: не е българин твоят човек!
И не защото няма да има и някой свестен българин, но са толкова малко, че е като игра на тото.

31.   Фармацевт = амбулантен наркопласьор на фармацевтичната мафия. Най-добре си хвани някое меркантилно докторче, та да продавате смърт в комбина. Ако любовта не проработи, поне бизнесът да върви...

32.   Авторке, ти що си мислиш, че като срещнеш някой такъв, то той мигновено ще стане твой? Той, ако е с тея дадености, да не мислиш, че ще стои сам? Или, ако е във връзка, веднага ще разкара гаджето си, защото ти си го "избрала"?

Друго - ако се хване с тебе, защо да бъде задълго във връзка точно с теб? Ако аз имам всички тези неща накуп - красив, атлетичен, пари... , защо да се ограничавам само с тебе? На всичкото отгоре професията, която си избрала, е твърде "неприятна" и "непрестижна"! Ти реално не си и няма да бъдеш с хубава професия. Ще си най-обикновена продавачка в някоя аптека. Хубавите професии са други. Да кажа, че съм с някоя "фармацевтка", не е ОК, разбираш ли? Т. е. самата ти не си добра партия от тази гледна точка. Дори и за един доктор. Докторите ще искат докторка, адвокатка, архитектка, мода, дизайн....

Животът на много хора не е цветя и рози и не че не биха искали да изпълняват твоите критерии за "подходящ" мъж, но животът ги е тласнал в друга посока. Давам пример със себе си. Не пия, не пуша, добро образование, възможност за спорт 0 и т. н.. Няма да се хваля. Но все пак и аз избирам. Все пак, когато искам да съм с някоя, искам аз да командвам, аз да казвам, какво ще правим и как ще се развиват нещата между нас, да не ми мърмори, да не ми върти номерца, без к*рвенски истории, без харчене на поразия до последната стотинка и др.. В секса също имам условия - да дава всеки ден, да пуска отзад, свирките са задължителни, да се празня по лицето ѝ, да ми гълта спермата след определено време (примерно след 3-5 месеца, откакто сме заедно) и други. Като например още нещо се сетих, обичам да бия шамари. Да, обичам да ѝ бия шамари! Такъв съм. Какво да се прави? Обичам и да душа по време на секс! Нещо лошо виждаш ли? Нещо лошо да има в моите критерии за жена? М???

И аз искам определен тип красавица. Да изпълнява, да слуша, да я шамаря отвреме на време, да гълта... Нещо лошо има ли? Ти съгласна ли си на моите изисквания?

33.   Забавно е да прочета мъжки критики към жена, че си е вдигнала летвата високо, след като повечето мъже имат огромни изисквания към жените.

Т. е., ние да се задоволим с каквото дойде, а за вас - най-доброто. Защото сте мъже, заслужавате, а ние да търпим, че да не ни говорят хората, че сме стари моми и нещо ни има.

В 21-и век да четеш за "стари моми" е безумие...

Само в този сайт се начетох на какви ли не претенции към жените - да не пият и пушат, без татуировки, без деца, без материални интереси, без приятели-мъже и прочие. Само едно да не си от това - ти си боклук и не заслужаваш високата чест да му родиш децата, да делите 50:50 и да си го гледкаш и него цял живот.

Момичето даже има съвсем скромни изисквания, а тук пак я нападнаха. Нормално е да иска мъжът до нея да ѝ харесва физически, както и да води здравословен начин на живот.

Не си сваляй летвата само, защото някой не може да я достигне!

34.   29, той мъж ли е или лукова глава? Трябва инициативата да дойде от мъжа, иначе ще минеш за лека и ще се възползва от теб емоционално и физически.

35.   Почти всички в тези коментари са с тежки психически отклонения.

Има една поговорка, която гласи: "Ако не можеш да допринесеш към един разговор, си замълчи" ;)

- М21

36.   32 - Не звучиш като интелигент, а като порноманиак. Никоя не би търпяла извращенията и гадостите, които си изброил. Освен някоя проститутка срещу двойно плащане.
Аврорке не сваляй критериите си, само защото някой не може да стигне летвата. И аз търся такъв като теб. В чужденците е истината, както виждаш в коментарите, особено от мъжете.

37.   До Номер 33, тези "повечето мъже", които визираш са само и единствено малкия брой наистина топ мъже, които жените в днешно време виждате. Останалите, които са по-големия процент мъже, които вие жените изобщо не виждате, имат съвсем нормални изисквания.

Много години ставаха брутални спорове, които нито една от двете страни не разбираше. И това е, че жените, когато генерализират, генерализират на базата на малкия брой топ мъже, към които са се насочили. А останалия по-голям процент, да кажем 80% имат много занижени критерии. Само, че повечето жени в днешно време виждат най-доброто от най-доброто и си вадят генерални изводи погрешно. В света на една средно, добре или много добре изглеждаща жена, всеки мъж има пари и вашето средно вече не е 5 от 10, а 10 от 10. Жена, която е спала само с Топ мъже, нейното средно и нормално е автомобил за 100 000лв и мъж 10 от 10 на външност. Затова и жените ти говорят глупости как много страдали, как били игнорирани, как били зарязвани, дават ужасни примери с разни мъже, но тези мацки пропускат да кажат, че не са се занимавали със съвсем обикновен мъж, който между другото ще ги боготвори от сутрин до вечер. Те са се занимавали с топ мъжагата бе човек. Към който нямат никакви задръжки. И заради големия избор от жени, тези мъже си позволяват да се държат по този начин, точно както повечето жени с голям избор от средно изглеждащи мъже се държат гадно. Просто защото ги имат в изобилие.

В света на един красив мъж, а като добавим и пари мацката 10 от 10 е неговото нормално.

Това, което мъжете можем да направим е подобрение, до колкото е възможно.

38.   36 - рядко ми се случва да гледам порно, даже е имало периоди с години да не гледам, а ако се случи въобще, гледам най-нормално аматьорско порно.

Ако на теб тези неща ти се струват извратени, които само проститутка би направила срещу двойно заплащане, е защото си консерва. Представям си (по-точно не искам да си представям) що за заспал секс правиш!

И не бери грижа толкова за авторката. Щом не иска да смъкне критериите си ще живее с татко до дълбока старост, каквито индивидки гледам, че има в квартала. А чужденец може да види, само за да я опъне дваж-триж и дотам. Дори и африканците няма да вложат във вас нищо повече от един гол чеп...

Така че на долнопробните женички - долнопробни използвачи.

39.   Хехе вечно пропусканите ганьовци вместо да покажат някакви качества, че да си помислим жените, че бързаме с тях- те от злоба съвсем се пръскат.
Е, така съвсем няма да видите жена, освен в порно.

40.   38 Е то на извратеняците всичко им е скучно. Представям си колко извисени са жените, с които практикуваш тези гадости. Или са въображаеми или платени
от 36

41.   Във въздуха :) при всичко което изреди той вече би трябвало да си е платил и да няма плът!

43.   Допълнение към 41 коментар ако го публикуват. Красавците се виждат със затворени очи когато застане до теб трябва да виждаш красотата му.. Без очи и без да говори. Който е красив от вътре не държи да е красив от вън и си горно ще е с някакви нацапани работни дрехи:) красотата при красотата ходи ако ти си красива няма да ти е трудно и него да го направиш красив така че ако искаш да си намериш красив мъж от вътре първо ти трябва да станеш красив и после всеки мъж можеш да го направиш красив:=)

44.   Добре де като не ви върви разговора не можете ли да си се радвате и без да си говорите... На пресъствие

45.   Някой като ми каже интелигентен и веднага си представям "мъж "с очила (на когото духа му не е чист)

46.   Намерих. От два месеца сме заедно, ще видим дали ще се получи.
От Авторката

47.   Авторке, с какво се занимава?

48.   До 47, лекар е приятелят ми. От Авторката

49.   Нещо много надуто ми звучиш. Била студентка фармация. Ами това значи, че ще бъдеш на касата следващите 30 години. Така де, свестни мъже има навсякъде, но е ясно, че искаш някаква батка. Тези пък ги има още по-навсякъде. Тъй като тази тема е писана преди 2 месеца сега най-вероятно вече си намерила някого така че живи и здрави!