Бихте ли приели жена с профил в onlyfans?
Ако жена има профил в onlyfans и качва голи снимки за пари, бихте ли я взели на сериозно?

Коментари

1.   Не естествено. По-скоро бих я взел за бизнес партньор, да правим секс пред камерата и да качваме в онлифенс и да печелим от чекиджии.

2.   Абсолютно НЕ, брат! Това е съвременна проституция! Ти би ли взел насериозно проститутка? Това са продажни жени. Сам го каза, че го върши срещу пари. Мислиш ли, че няма да "продаде" "връзката" ви и "приятелството" ви? С такива жени само секс и нищо повече. Това е положението.

3.   Ти мъж ли си или тая жена?
Ако си мъж-критериите ти са покъртителни. Ако си жената-родителите не са си свършили добре работата.

4.   Не.

5.   Ти как мислиш?

6.   Никога не мога да приема на сериозно жена, която качва голи снимки където и да е. Кибер проституцията е пак проституция.

7.   Дори не знаех какво е това преди да го прочета тук. Аз си мислих, че просто качват снимки като в Инстаграм и правят пари от тях. Не мога да повярвам, че има такова приложение/сайт като да качваш голи снимки и да правиш пари от тях.

8.   НЕ!

9.   Не е същото, като проституция, както се опитват да ти внушат горе. При проституцията жената спи с други мъже, има физически контакт, докато при оф няма такова нещо и това е голямата и значителна разлика.

10.   Ще и стана фотограф.
Ще си делим парите.

11.   Пфф, в днешно време може да видиш как жена прави секс пред камера, да виждаш, че това й доставя удоволствие, ама след година-две или пет, тя след като е прекратила тази своя професия, да стане детска учителка и да преподава морал на децата. А когато я осветлят - да мине с номера, че тя не била такава, че е била жертва, че е била подмамена от доминантното си гадже да печелят лесни пари по този начин, че след като са скъсали с него - тя продължила с тази кариера, защото й трябвали пари, че имала кредити, че издържала по този начин цялото си семейство и т. н. Така че - що да не. Ако печели добре в ОнлиФенс, то тогава по-малко ще й плащаш, затова че е с теб (имам предвид подаръци, вечери, почивки и т. н. ). Пък, ако има ОнлиФенс, то вероятно не е някоя дебелана - КингСайз, ами красиво, разкрепостено момиче.

12.   Чакайте сега. Когато мъж гледа порно, то нали не е истинско, няма контакт с обекта, всичко е фантазия и т. н. Но ако жена се гологъзи пред монитора отново без да има реален контакт - ебаси долното, брат. Бая лицемерно. Искате свястна жена, която да ви ражда деца, да ви обгрижва и прочее, ама после ходите да въздишате по "курволяка" и да си мечтаете да ви бара пишочетата... еех!

Аз не виждам особен проблем - като има балами да дават пари за това, ще има и хитруши, които да ги доят. В свят, който да си продаваш стъплата по онлифенс ти изкарва много повече, отколкото да си мед. сестра, не са онлйан проститутките виновни.

13.   3, аз съм жената от onlyfans. Много ми се иска да кажа профила си и да се абонирате, но няма да ми пуснат коментара. Както и да е, не съм тук да си правя реклама, а да питам какъв е проблема да изкарвам пари по този начин, а мъжете да ме вземат насериозно? Толкова ли сте комплексирани и тясно скроени? Какво толкова, някакви си снимки?

14.   Само за секс и за веднъж да. Иначе за гадже и за сериозна връзка никога! Да не говорим за съпруга и за семейство...

15.   Доста лицемерно наистина. Гледат такива материали, ама иначе аууу, скандално, мръсници.. А защо има такива сайтове и платформи? Ако нямаше интерес, щяха ли да се занимават с това?

И веднага пак се намери начин да е на сметка мъжът - така нямало да плаща вечерите с жената, нито да ѝ прави подаръци.

И не била "дебелана"...

И момиче точно, да.

Най-важното в една връзка - да не е дебела жената и да не правим нищо за нея.

И вие точно коментирате морала на жените и какви интересчийки била.

16.   Еха, как решиха някои, че ще се намсестят като "бизнес партньор" Или фотограф:))))) пак търсят как да се качат на жената на гърба "мъжкарите" а тя дали ще ви даде подобна възможност е друга тема.
Дали жена, която вади по такъв начин парите си, тръпне в очакване някой ганьо да се намести и да и дава наклон на "бизнеса"? !

17.   Не!

18.   Нали правехте много милиони на година бе момичета? Какво стана сега? Изморихте се, изтощихте се и сега ви светна, че искате семейства... Няма как да стане.

19.   16,
Фотограф и трябва. Иска си професионални снимки.
С телефон срещу огледалото не става.
Аз тая работя я върша добре, пък и другите работи също.
Имам и професионална (горе- доло) техника.

21.   Лично аз ще пропусна. Гнуслив съм и не желая да се навирам по разни полови канали, къде са бродили дълги редици от клиенти с различни навици и хигиена. Мерси не е за мен, консервативен съм, а и не съм широ-о-о-ко скроен по новите неолиберални и демократични критерии. Оборотните момичета стават за епизодична полова разтуха, но за съпруги -не.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

22.   Ако ми плаща сметките...

23.   Авторката, ако ти не искаш да се омъжиш за нисък, слаб и безработен мъж, това защото си комплексарка ли е, или защото имаш елементарни изисквания?

Аз бих се оженил за ниска, слаба и безработна жена, ако не е курва.

Мъжете любим истински, ти си просто заблудена курва.

24.   16, че повечето сводници какви са? Търтеи живеещи на гърба на жената дето си вдига краката на всеки срещу пари, а той се явява бодигард и пласьор, като често се използва термина, , бизнес партньор, , А ти няма как да имаш претенции за истински мъжкар, защото истинските мъжкари не се хващат с проститутки.

25.   13, z
Зоро сте завоалирано казано новите проститутки. Един мъж за сериозни отношения гледа на жената като на потенциална майка. Ако родите момиче, на какво ще го възпитате? Да се голи, да се гъзи или за него това да е новото нормално?

26.   Хайде сега, голяма работа. Показвала си била цепката и бибероните за пари. Не се страхувай, никой няма да я разпознае. Кой ти гледа сурата- от друго се вълнуват пичовете. Работи хоум- офис към кол- център или за фондация.

27.   Жена ми се показва абсолютно безплатно в един сайт. Хората и правят комплименти и това се отрази много положително и за двама ни. Тя вече е уверена в себе си и със самочувствие, а аз не я ревнувам. Да шантаво е но ни помогна да се справим с проблемите които имахме. Сексуалният ни живот също се подобри значително. Нито един българин не и е писал и не ми е изневерявала с никого и двамата сме хоум офис. Онлайн проституцията вече е друга тема. Но в крайна сметка по-добре да сте с истински човек, който е честен с вас, отколкото след време да разберете как вашето скромно момиче е пращало голи снимки на всякъде и дори е чукала някой ваш познат...

28.   Възможно е, но ако ще създаваме семейство, ще трябва да се преориентираш в друга посока. Продавате ли тялото си за пари? Хей, това е грях, съжалявам.
Това не означава, че си по-малко човек от мен или някой друг, аз също имам грехове, но трябва да ги поправяш. Вярвам в Бог и прераждането, с всяко ново прераждане се издигаме или изоставаме.

29.   Не знаех какво е това, но вероятно става дума за проститутка.