Дали ми изневерява?
Гаджета сме от 8 месеца. Не живеем в един град, обаче се виждаме всеки ден, защото работим заедно.
Нещата в работата не вървят, той ми каза да се фокусирам върху работата.
Не сме правили нищо последните няколко месеца, защото е много изнервен и буквално се прибира само да спи и яде. Казваше ми "малко да се успокоя, да се провят нещата във фирмата". Преглеждала съм му телефона няколко пъти... няма нищо съмнително.
Като се видим ми разказва къде е ходил и с кого през времето след работа.
Приемаше и някакви стероиди, които потискат синтеза на тестостерон. Другото е, че го забелязах да получава ерекция на работа, обаче остава доста дълго време така и не е пълна. Чудя се дали не му има нещо здравословно...
Възможно ли е да спи с други през това време?
По принцип кара служебна кола постоянно и за лични цели и аз следя GPSите на служебните... няколко пъти го следих и не ме излъга, че се прибира и къде ще спре, а той не знае, че имам достъп до тази информация.
Чудя се вече защо нищо не правим.... и направо ще полудея.

Коментари

1.   Авторке, чакай сега, пишеш следното - цитирам:
"Гаджета сме от 8 месеца... "

И малко по-надолу:
"Не сме правили нищо последните няколко месеца, защото е много изнервен и буквално се прибира само да спи и яде. "

Е добре де, то не остана време, в което нещата между вас да са били добре!

Аз не мога да рабера - какво изобщо очакваш от такива отношения? И защо изобщо поддържаш такива отношения?

Проблемът тук са вашите отношения, а не дали има друга!

Аз винаги съм си търсил жена за своя съпруга и всичките ми връзки са били сериозни, евентуално с цел създаване на семейство и сключване на брак.

Такива отношения като твоите - не бих поддържал въобще!
Ще ги прекратя на секундата и ще си търся подходящ човек за мен!

Това бих направил аз.

А - за теб, ти си решаваш!

2.   От стероидите не му се прави секс, може и по принцип да не е особено сексуален. Това следене от твоя страна не трябва да продължава. Основата на стабилните отношения е доверието в партньора. Ако има нещо, често жената го усеща интуитивно. Успокой се и се концентрирай върху други неща. Добре е също да поговориш с него.

3.   Той не е твой, че да ти изневерява. Това със следенето говори, че си контролираща и обсебваща, хич няма да коментирам, че очите ти са в дюкяна му. Остави човека на мира. Насила не можеш да го имаш. Той решава за себе си.

4.   Какви са тия глупости? Били от 8 месеца заедно, пък от няколко месеца не правят секс... Не живеят заедно ама той се прибира да спи, а тя има време да му рови в телефона...
Вие ако още от първия месец сте почнали да се следите за изневери, не сте за връзка.

5.   Следя го от един месец, защото многократно го молих да поговорим, а на него все не му се говори за това.
Какво трябва да направя според вас? Да си тръгна без обяснение ли, какво?
Следя го, защото искам да съм наясно в какво съм се забъркала. И то не е точно следене, просто проверих дали ме лъже.

6.   Присъствието ти е много неприятно и това допълнително го товари. Не му внасяш спокойствие след тежък работен ден и това не води до интимност. Само да стоиш до него е дразнещо. Всъщност много жени сте такива и заради вас повечето връзки са нещастни. Жените в днешно време са вампири и цедят мъжа психически. От там нататък нищо не става.

7.   Извинявай, той не може да е*е, а пък ти се чудиш дали изневерява, че и го следиш. Прав му път, за какво ти е?

8.   Не те иска. Удобна си му за нещо си.

9.   """Приемаше и някакви стероиди, които потискат синтеза на тестостерон. Другото е, че го забелязах да получава ерекция на работа, обаче остава доста дълго време така и не е пълна. Чудя се дали не му има нещо здравословно... """ Нищо чудно. Чувал съм, че при рак на простата се слагат едни инжекции на всеки шест месеца, търговското наименование е "Елегард", сравнително скъпи, към 600-700 лв, в комбинация с ежедневно приемане на хапчета с търговско наименование "Йонистип". Казват, че тестостерона подхранвал деленето на раковите клетки, а целта е те да не се делят. И двата препарата оказват силно влияние на ерекцията, нещо като химическа кастрация, но е само докато се вземат. Но пък може и да греша с предположението си за вашият приятел

10.   Прегледах му телефона няколко пъти... само с тва изречение може да си направиме изводите каква си. Обаче ако беше обратния вариант щеше да оревеш целия сайт как ти е гледал телефона

11.   Лъже те - 100%
Зарязвай го и си намери друг