Любов с женен
Здравейте, от 2 год имам връзка с човек живееш на семейни начела с 1 дете. Чувствам се обсебена от него и не успявам да го напусна категорично - хем ми е трудно, хем искам да го виждам. Всеки ден се засичаме и на работа. Какво да направя. Аз съм на 26 години а той на 38.

Коментари

1.   Ами нищо. Просто се подготви да ти се случи същото и на теб! Или да останеш сама накрая.
Общо взето не знам какво очакваш от такава връзка... Няма особено много сценарии за развитие и май нито един от тях не е със щастлив край. Така че изживей си романтиката, щото следва ад.

2.   Заглавието на темата ти не е вярно, щом човека не е женен!

Но, аз ще те попитам друго: От какъв зор се хвана с него, щом като е бил обвързан?

Ти не предпочиташ ли да започнеш нещо ново начисто, както трябва да бъде?
А реши да се вреш в чужди взаимоотношения?

Че и не можеш да се измъкнеш все още!

Моят съвет е: прекратявай нещата моментално! Без да се чудиш и маеш! И си търси свободен човек!

3.   Има израз "Свършиха ли свободните мъже? ".
Защо си пречиш и не си позволяваш да се обвържеш с някой, който би могъл да ти даде това от което имаш нужда?
Жената на този мъж с какво е заслужила това отношение?

4.   Виж какво ще ти кажа, той няма да остави жена си, още повече щом имат дете. Прекрати колко и да си влюбена в този човек. След време ще стане късно и много по болезнено. Такъв човек дори да е с теб ще изневерява и на теб. Жена му му е омръзнала. И за това е с теб. Дори ти да беше с него и ти щеше да му омръзнеш колкото и да не ти се вярва. Той е просто егоист. Не му пука нито ти как се чувстваш, нито жена му. Ако тя разбере за теб, той ще подвие опашка ще каже че е било нещо мимулетно и ще се отърве от теб. Накрая ти ще излезеш виновна. Ще страдаш сама. Бий му шута, ако мислиш че те обича наистина раздели се с него. Ако след това се раздели с нея и се събере с теб, може и да те обича, но помни и на теб ще изневери.

6.   Вземи си котка.

7.   Стой си с него, ерген трудно да хванеш, те не търсят сериозни връзки, гаранция имат повече от една.

8.   Няколко пъти понечвах да коментирам това, което си написала и все спирах. Ти си жена без капка себеуважение, не ти прави чест това, което вършиш. Дето са двама се пришляпваш да си трета, не те спира нито дете, нито нищо. Затова сме на този хал, защото не ни остана нито морал, нито човещина, нищо...

9.   А каква работа имаш ти с него щом има жена и дете. Пък и само да попитам ако ти сама не си се запитвала ама представи си че този човек си остави семейството и се хване с теб? Според теб можеш ли да му вярваш? Не мислиш ли че след време и ти ще му омръзнеш и ще си намери някоя която да е в твоята роля сега. И да ти кажа обсебена си защото е непозволена любов. Ама ако заживееш с него бързо ще се променят нещата.

10.   Млада си още, не бързай, поживей си. Балъци има много. Като станеш на 35 ще му мислиш. Сега се отдай на "караиера и усъвършенстване".