Аз и приятелката ми
Здравейте приятели! От близо три години ходя с едно прекрасно момиче, което много обичам. Разликата ни е шест години и нещата при нас са в доста напреднал стадий. Само, че през май месец тя ще има абитуриентски бал и съответно 5-дневна екскурзия след него до Турция. Ще ходят само баладжиите без гаджета, което е нормално. Имаме си огромно доверие и се случва да излизаме поотделно с различни компании, но все пак ме притенснява дали тя няма да го направи с друг. До сега е била интимна само с мен и не знам дали има основание да се тревожа, че може да “залитне”. Къде заради алкохол, къде заради любопитство. От класът и има и други обвързани момичета, които ще са сами така или иначе. Но преди седмица като си говорихме тя се пошегува, че се радва че е обвързана защото ако е нямала приятел е щяла да опита да преспи с колкото се може повече момчета в Турция. Каза го на шега разбира се, но ми вкара едни мисли в главата. Та според вас има ли за какво да се тревожа или всичко е в моите мисли? Тя многократно е рязала разни други и винаги ми е споделяла когато някой я сваля.

Коментари

1.   Ъмм.. Нали знаеш, че във всяка шега има капка истина?

2.   Че какво правиш с ученичка? Тя на 18-19, ти на 25. Хванал си я на 14-15.
Вместо да се чудиш на акъла си какво правиш с хлапе, той седнал да си мисли дали щяла да изневерява. Мъж за женене се заниманава с хлапе.

3.   Сам си си отговорил - " ако е нямала приятел е щяла да опита да преспи с колкото се може повече момчета в Турция"

От улуците е дошла и към улиците ще се завърне.
Не е твоя, просто е твой ред.

5.   Абе, човек, я не се филмирай!

По-спокойно гледай на живота!

6.   Блажени са вярващите.
Подобна история жената на един приятел отиде на море уж само със заети приятелки. Пък нея я вижда друг познат на заведение с други мъже.
От толкова вяра жененият не можа да повярва на снимките, които моят познат предостави.

9.   Щом винаги е рязала до момента другите и е била откровена с теб, значи се е доказала. Остави я да си изкара хубаво, не я притеснявай. Нека си почине в Турция - сам казваш, там ще са и други обвързани момичета от класа ѝ, ще са си заедно. Не виждам какво те притеснява. Момиче за чудо и приказ, примерно, отговорно, ти за изневери мислиш. :) Chill, bro.

11.   В началото щях да ти напишада не се филмираш мбого, защото ако във връзката има място за такивасъмнения, няма да просъществува дълго. НО... "шегата" на прителката ти не е безобидна. Щом й минава през ума дори на шега такава мисъл, имаш причина да се съммяваш. И според мен е искала да провери как ще реагираш на шегата. Ако и ти "на шега" (но с напълно сериозен тон) й кажеш да каже на тея дето ще го правят с нея, че ще им отрежеш оная работа, ще се стресне малко.

12.   Бягай с 200 от тая докато е време. Нормално момиче не си прави "шега" по тоя начин.
И да, гаранция ше я пори друг там

13.   " ""Но преди седмица като си говорихме тя се пошегува, че се радва че е обвързана защото ако е нямала приятел е щяла да опита да преспи с колкото се може повече момчета"""" Може да не е все още курва, но е въпрос на не много дълъг период да стане такава. Нещо и е повреден компаса на ценностите. Бих Ви препоръчал да си преориентирате към друг обект за вашите чувства. Не е класно момиче, въпрос на време е да го разберете по един или друг начин. Ако отиде да следва, там вече ще е страшно. Обект на нейните сексуални желания, ще е всичко, от мъжки пол на два крака без перушина. Така, че ""думам ти дъще сещай се снахо"""//Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

14.   "спри да си създаваш сценарии в главата и да се самонараняваш"
-от хората до хората

15.   Погледни на нещата така:
Докато тя е в Турция, ти планираш ли да и изневеряваш? - все пак и тук остават доста хубави момичета - например тези, дето ще са абитуриентки следващата година.
Та не му мисли толкова - и да се ожените, няма да сте всеки ден заедно, а и тя ако иска да ти изневери може да го направи и в БГ.

16.   Няма жена, която да е останала само с един мъж!

17.   Викат му HotGirlSummer.
Едно от местата за женски секс туризъм е Турция.
Мацки (омъжени, обвързани или не) отиват сами там и се чукат яко със случайни пичове. Доколкото знам, огромна част от днешните момичета са го правили.
Казват че жена се ебе най- яко на място където никой не я познава и с мъж който никога повече няма да види. Тогава всички задръжки падат.
Авторе, иди и ти някъде докато е в Турция- на слънчака или другаде и гледай да топнеш и ти та да сте квит.
Дори и да не иска, като тръгнат с приятелките по барове и дискотеки, като гледа другите какво правят, като нищо ще се изплющи с няколко пича. Май не е много на майтап това което ти е казала. В главата и е. Неволно се е изпуснала.

18.   9
"Щом винаги е рязала до момента другите... "
- Ахъ, до момента.... Всъщност това откъде го знаеш?
"Нека си почине в Турция... "
- май няма да почива
"там ще са и други обвързани момичета от класа ѝ, ще са си заедно. "
- то това е най тревижното. Няколко като хукнат по пичове увличат всичките. Логиката е "щом всички го правят, що и аз да не... "
Ти ще пуснеш ли мъжът ти с други пичове на слънчака например?

19.   На нашия бал една съученичка от свестните се скъса да се чука с всякаква паплач. Тя също си имаше приятел тогава, около 8 години по-голям от нея, но се бяха хванали няколко месеца преди бала. В крайна сметка връзката и с него и съсипа живота малко по-късно и от тогава тя не е същият човек. Тогава си дадох сметка защо се е държала така на екскурзията, защото явно е предчувствала какво я чака... Хубаво момиче беше, но за няколко месеца с грешния човек стана една развалина от която никой няма нужда. Може би ако беше разказала какво е преживяла и го беше изпратила в затвора където му е мястото животът и щеше да е друг... Така че ако се обичате истински и не си и давал повод да ти изневерява, тя няма да го направи. Ще се позабавлява за последно с хората с които е споделила няколко години от живота си и това е. Нищо страшно няма. Тя ако иска да изчука друг ще го направи и без да ходи някъде.

20.   19
"... съученичка от свестните се скъса да се чука с всякаква паплач... "
- викаш "от свестните" и с "всякаква паплач". Значи и на свестните може да се случи.
"... Ще се позабавлява за последно с хората... "
- то зависи и хората с какво се забавляват
"... ако иска да изчука друг ще го направи и без да ходи някъде.... "
- прав си, но ако е някъде далече да се забавлява, прага слиза надоло. Няма кой да я види нито да я натопи понеже и другите правят същото.

21.   Пич аз ходих с приятелката си в Турция и в последствие разбрах, че ми е изневерила няколко пъти, докато аз съм лежал на плажа. А уж не и понасяше слънцето и уж се прибираше в стаята.

22.   И какъв е този напреднал стадий в отношенията? Живеете заедно? Ще се жените след бала? Ще правите бебе? Или големия напредък е, че си я изчукал и сега те е страх, че ще пусне и на други? Ами то е неизбежно, никоя не е останала с един мъж, както са ти писали по-горе. Веднъж опитала, в нея се събужда интересът към мъжете- с този е така, ама как ли е с онзи? Ти само с това момиче ли си бил? Едва ли. Или за теб може, ама за нея не? Не ставай смешен! Семейни с деца спят наляво и надясно за по една нощ, ей така за разнообразие, ти искаш ученическото гадже да ти е верно за цял живот?
Може да бъде с друг, може и да не е- гаранция няма, никой не знае. Ако си толкова ревнив и не можеш да го преживееш, разделяй се още от сега.

23.   Горкия.
Мацката така се забавлява с теб.
Защо имаш такива мисли, не всички жени си лягат с всеки срещнат. Дори и да ти хареса някой, това не е причина да правите секс.
Я, спри да мислиш глупости.
Тя, ако иска, ти няма да разбереш, независимо къде ще ходи.
Малко са тъпи изказванията и, не знам защо го е казала.

24.   В какви времена живеем. Всеки си ляга с всеки срещнат, трупат бройки. Ами защо да не може една жена да е с един мъж, ако иска да е с него, ще бъде само с него. Така или иначе всички предлагат едно и също. Не разбирам защо хората днес нямат морал, задръжки и каквото и да било.

25.   Искай моногамност от нея в отношенията, да имаш точност във връзката.

26.   19
"... се скъса да се чука с всякаква паплач. Тя също си имаше приятел тогава, ... "
"... връзката и с него и съсипа живота малко по-късно. "
Май бъркаш причинноследствената връзка.

27.   Няма страшно, няма да се изтърка. Виж мушни пък, след бала всеки ще си хване пътя. После ако иде в университета кво ще залягаш в храстите ли или няма да я пуснеш на купон с групата и или курса? Ще яде буби до припадък. Не се стягай ами виж ти кво ще правиш.

28.   До 21
Как я хвана?

30.   Аз съм 19. Нищо не бъркам. Тя беше страхотен човек, много лъчезарна, красива и умна. Заслужено си изкарваше шестиците. Беше добро момиче през всичките години. Но явно и писна да е смотла хвана се с местния гамен и изведнъж попадна в друга вселена. Той и показа свят съвсем различен от нейния и разбирам защо се увлече така. Но приказката бързо прерасна в кошмар. Идваше със синини по ръцете на училище, сигурно е имала и по тялото, но все пак не е показвала и говорила за това. Спря да излиза с нас или се криеше да не я видят. Вечерта на бала свърши с масов бой, полиция и линейки заради нейния "кавалер" на другия ден събирахме багажа и след това бяхме на екскурзия. След екскурзията тя изчезна и дори не си взе дипломата. Появи се половин година по-късно изтормозена, слаба и смачкана психически и физически. От тогава не е същият човек. Дълго време не излизаше от страх, после се отпусна, но нищо в нея не беше същото. След време взе да сменя гаджетата като носни кърпи и до сега е същата, а вече сме на двойно по-голяма възраст. Не се задържа с никой. Всички почти сме женени и с деца, а тя си остана самотна. Тъжна история, но съвсем истинска. И да за вас може да е една курва която си го е заслужила, но за мен си е свястно момиче, което залитна на криво. В крайна сметка всички имаме по една такава любов, нещастна... Нейната се оказа убийствена...

31.   Чакай сега, авторе, тя ще ходи на екскурзия в края на май или началото на юни 2024, тоест след близо осем (8) месеца, а ти си пуснал сега тема за това? !

Авторе, човек не знае дали утре ще се събуди и дали ще бъде жив - а ти говориш какво евентуално може да се случи след 8 месеца? !

Първо, да приемем че ще сте живи и здрави дотогава - дай Боже, но може вече да не сте гаджета!
Може тя да реши да не ходи на тая екскурзия! И много други неща могат да се случат, които да променят това, от което се притесняваш!

Затова - не го мисли, отсега, а и по принцип!