Постъпих като глупак
Бях много близък с нея. Разбирахме се. Държеше се все едно сме заедно но не бяхме защото не искаше. Но през март ми каза че си има друг. Тогава се махнах от нея и я блокирах навсякъде, но започнах да страдам много. След като се разделиха и предложих да сме заедно но тя ми отказа. Всъщност се оказа че когато ми е казала че си има друг, се е бъзикала, но наистина си намери друг няколко дни след като се махнах. Та както и да е. След като ми отказа започнах да си правя фалшиви акаунти за да ме приеме, но тя ме разкриваше. След това тя се запозна с друга и или са заедно или се правят че са заедно, заради мен и другите които я харесват, не съм сигурен. Тя каза че съм и съсипал живота, че съм я травмирал, не може да се запознава с нови хора, защото не знае дали съм аз. А в същото време аз направих много неща за нея, запознах я с нови приятели, с които сега са близки, похарчих сумати пари за нея. Миналия ден не издържах и полудях от това че не съм с нея и и заплаших че ще убия двама нейни приятели, тя тамън щеше да приеме от страх, но се отказа и ме блокира. Знам, че не е редно, и не исках да го правя, ама просто нали знаете че понякога човек полудява и започна да прави ужасни неща, особено по време на тежка депресия. Сега не знам какво да правя обаче.

Коментари

1.   Звучиш като хахо и с право тя стои далеч от теб. Депресираните хора нямат сили да се изкъпят, а някои други са неуправляеми. Тя не иска да бъде с теб. Не я тормози и намали малко оборотите, че а-ха и ще превъртиш.

3.   Доста психо. Хем кръшкала, хем търчиш подире и. Мазохизмът ви е в кръвта на българските мъже. Изневерява ли, лъже, тя е Жената. Това е Любовта.
Че и хора ще трепеш. За лечение си.

4.   това са лапешки истории
"когато ми е казала че си има друг, се е бъзикала"
"започнах да си правя фалшиви акаунти"
"похарчих сумати пари за нея"
"не издържах и полудях от това че не съм с нея и и заплаших че ще убия двама нейни приятели"
пийте си хапчетата след това мислете да включвате други хора в животите си

5.   Какво да правиш - остави я на мира!

И си намери друга!

6.   Ти не си добре. Прегледай се, ако обичаш.

7.   Брат - тая те прави на глупак.

"Бъзикала се била" - не знам дали си я "наранил" или не, но жените изначално не ги слуша главата.

Лошото е, че ти си се вкарал във филма. Остави я намира, забрави я и продължи напред. Само проблеми и неврози ще имаш с нея.

Няма "незаменима" жена (освен майка ти, примерно).

Спри да я мислиш, оттегли се и потърси жена с която да имате "по-ясни" и "по-изчистени" отношения. Дето да се "базика" по-малко.

Поздрави!

8.   Н 3, за какво крушка е говориш, като те НЕ са имали връзка никога! Чети!

9.   8, държала се е все едно са заедно. Тоест целувки, секс. Тоест двойка. В кръшка включвам това, че не е сериозна и е въртяла и други.

10.   Типичен Ганьо.
Момичето от началото ти е казала, яе не иска да създава връзка с теб. Но не, ти си си наумил и точка. Как може жена да не иска да е във връзка с теб? Че тя не знае ли, че няма право на глас? (поседните две изречения са сарказъм).

Като правиш нещо за някого доброволно, проблема е изцяло твой: ти си решил, направил си го. Другия не ти е длъжен с нищо. Според историята ти излиза, че си го направил, защото си очаквал нещо. Отвратително!

Остави я на спокойствие, не иска да гради живота си с теб. Бъзикането за другия е било надежда, че ще я оставиш на мира и за кратко го е постигнала.

11.   9, не е имало секс, БЕ! Не си измислят да си напаснеш и ти хахавите идеи за "дори непозната да е, моя е ако ме е поздравила".

12.   11, в най-добрият случай е несериозна въртиопашка. Но това се цени от българските мъже и подир това търчат.
Ти какво разбираш под държи се все едно са заедно? Аз разбирам да е имало интимности.

14.   Ажторе, като имаш депресия, иди на психиатър. Тази не ти е жена, не ти е партньорка даже, не живее с теб, не ти е никаква и не ти дължи нищо.
Никой не те е бил по главата да правиш нещо за нея и да харчиш пари. Правил си го заради себе си- за да я свалиш и да я имаш, ама не ти се получило.
А държи се все едно, че са заедно, означава че НЕ са заедно.