Само секс или чувства
Здравейте, искам да ви питам какво мислите за тази ситуация. Имам отношения с мъж, с когото се познаваме дълго като преди бяхме приятрли, а след това нещата прерастнаха в нещо повече. Когато го попитах какви сме си и дали сме заедно той ми отговори, че не иска сериозна връзка. Обаче отношенията ни са като във връзка. Спя у тях, прегръща ме, ревнува ме, не комуникира с други жени. Казва ми ако нещо в поведението му не му хареса и ми казва че не иска такова нещо... Взе ми телефона и видя едни разголени снимки от преди 4 години( когато реално не съм го познавала) Ядоса се на кого съм ги пращала и т. н. Казва че не иска връзка, защото си цени свободата и явно си мисли че ако е във връзка ще е "вързан". Объркана съм за мен отношения за просто секс са правим секс и никой не го интересува какво прави другия и с кого още спи. А това не е така. Бях го излъгала няколко пъти, предадох му доверието, 5 месеца не си говорихме като знам че през това време е нямал друга и дори не е спал с друга от сигурен източник. Въпреки всичко ми прости но виждам че ми няма доверие и е резервиран. Дали има чувства, но го е страх? Как мислите?

Коментари

1.   Ее, айде като ги мислите тия истории, поне не с бели конци. Нещо времевите интервали изобщо не се връзват.

2.   Мисля, че си глупачка! Човек, с когото не съм в сериозна връзка да ме ревнува, да ми казва какво не одобрява в поведението ми, да ми се ядосва за голи снимки, че и да ме разпитва на кого съм ги пращала-това е абсурд. Нямаш никакво самоуважение. Че и се радваш, че ти бил простил. Ти нищо не му дължиш на тоя. Обясни му, че просто правите секс и да се научи да не смесва нещата. Ако има други щения към теб, да ки жертва така скъпоценната свобода и бъдете заедно наистина. Аман от лигльовци бленуващи за свобода и като минат годините почват да реват по форумите, че жените били златотърсачки и очаквали от тях дом и високи доходи. Ми нормално! А иначе секс без пари всички искат да правят.

3.   Авторке, порасни малко!

Това да имаш отношения само за секс - е най-голямата глупост и простотия!

Аз през целия си живот съм се стремял само към сериозна връзка с цел брак - и съм щастливо женен!

Но хора като теб - просто не ги разбирам! Това е толкова низше и елементарно, че думи нямам!

Бог да те просвети и вразуми!

4.   Няма чувства, защото като повечето мъже са изтръгнати от него при раждането му. Знае само как да използва.
Няма такова нещо като наплашен от чувства и прочие сапунени мехури от любовни филми и сериали. Никой мъж не трепери от страх от любов, просто защото не може да я изпита.
Кеф му е да те върти, използва, да ти губи времето. Гаври се с наслада. Искал свобода. Ми да се замонаши и в някой манастир да пише книги.
Предала си му била доверието и великодушно ти е простил? ! Бива, бива наглост, ама това цепи мрака. Просто се е присламчил пак паразита при слабата жертва.
Прочети за нарцисистите и ще разбереш какъв е. Не губи повече време.

5.   Няма чувства, просто си единствената глупачка, която е върнала на комплексаря.
Той свободен, ти на каишка... Еми, не е глупав, който яде баницата.

6.   Момичета, запомнете, че (1) мъжете говорят в прав текст, а не търсят да им търсиш подтекст; (2) “не искам връзка” = “не искам връзка с теб”. Единственият начин да поиска връзка с теб е да го оставиш напълно. Никакъв контакт поне няколко седмици или месеца. Ако преосмисли, чу иска сериозна връзка: ок. Ако ли не, поне ще си свободна да ту открия готин и готов за връзка мъж. Успех!

7.   Мисля, че той не иска да се ангажира, но иска ти да си ангажирана с него.
Много изгодно, но само за него.
Ти пък му заяви, че като всяка една себеуважаваща жена имаш своите потребности и те включват сериозна връзка, а не не ангажиращ секс. Добави, че след като той не ти го предлага, ще ти го предложи друг и го разкарах, без страх, че ще останеш сама, че ще страдаш и тн. Я го виж ти, хитрец. Споко де, повечето са така и не искат връзка. Но ти си искай своето.

9.   И кео значение има като ти спиш с други?

10.   Ами той не иска връзка, а иначе ти държи сметка. Няма право.
Хем иска да се чука с някоя и да има с коя да си говори и да му служи за кошче за душевни отпадъци, хем не може да предложи едни нормални отношения...
Кажи му, че ако иска да имате нормални отношения и да си само с него, да ти каже и да започнете връзка. А ако не му изнася да нямате връзка и да си свободна да правиш каквото си искаш с когото поискаш, просто да се разделите и да си търси друга "само за секс".
А сега ако ми искаш личното мнение - попаднала си на комплексирано момченце, което не знае какво иска. Харесала си му много, обаче го е шубе да е във връзка и не вярвам да премисли. Хем те иска, хем не те иска. Добре му е да не е сериозно и да няма рискове за него, ама реално е сериозно, защото те е вързал емоционално и даже се държи като твое гадже и ти търси сметка (нещо, което не трябва да позволяваш на никой мъж, между другото). Според мен трябва да прекратиш отношения с него и да си намериш нормален мъж за нормална връзка. Не знам на колко години си, но жените имаме срок на годност и ако искаш семейство, хубаво е да се позамислиш по въпроса.

11.   Питай го.

12.   Нищо не ти се разбира!

След като си му предала доверието, защо се чудиш, че те ревнува. Че ти се подиграваш с него!
Тази връзка е разпърдяна още от сега. Да, цени си свободата защото е по-добре да е сам отколкото да го унижават. В същото време има някаква надежда, вярва в доброто, вярва в любовта. Ама не вярва в теб и е объркан. Глупав наивник. По добре си намери някой да те бие. И за двама ви ще е най-добре.

13.   Дали спи с други или не, няма как да знаеш. Семейните живеят заедно и пак хойкат, какво остава за свободен мъж. Той де факто ти е само един тъпкач и не иска да бъде нещо повече. Ти искаш чувства, сигурност и обвързаност, но няма да стане с този.