Токсична комуникация с женен мъж
Когато бях на 14 се запознах със женен мъж на 37 в сайт за запознанства. Още, когато се регистрирах знаех, че не трябва да казвам истинската си възраст. От там започнах да лъжа много, построих кула от лъжи. Представях се за двайсет годишна. Имах много страхове и комплекси и това повлия на отношенията ни. Отначало ми беше интересен, после ми омръзна, но той започна да се влюбва в мен. Направих грешката да кажа, че го обичам, а всъщност не знаех какво е любов. След като заплаши, че ще се самоубие започнах да се страхувам, че ако си тръгна ще го направи. Когато разбрах, че няма такова намерение вече бях тръгнала да се оплитам в лъжи, той се привърза и твърдеше, че ме обича, а същото време твърдеше, че е женен щастливо. Комуникацията, не искам да я наричам връзка продължи три години, през които допуснах много грешки. То не бяха ревове, виртуален секс, страхът ми, че ако го изоставя ще започне да ме преследва и да разкрие истинската ми самоличност. Започнахме да се контролираме взаимно, кой кого да блокира във въпросния сайт, с кого да не пише или аз да не пиша и така. Избивахме си комплексите взаимно. След три години най-накрая събрах смелост да го изоставя. Тогава той продължи да ме търси, макар и рядко. През това време, в което бяхме разделени премислях отношенията ни и осъзнах, че не е трябвало да комуникирам с него от съжаление. Накрая реших ако пак ме потърси, да му кажа истината. Така и стана и решихме да се видим. Така започна отново тази комуникация. Разликата беше, че отказвах секс виртуален, който правихме в сайта, когато бях непълнолетна. Спрях да използвам думата "обичам те" и досега не съм спирала да му казвам истината. В резултат на което си избива комплексите върху мен. Търси ме предимно вечер за секс, въпреки, че отказвах многократно Аз не искам да го блокирам, не губя надежда, че може да ме разбере и да се осъзнае. Опитвала съм се да го блокирам завинаги, но ми ставаше жал и го отблокирах. Има ли начин според вас да поправя грешката си, без да го блокирам или поне да осъзнае, че не съм влюбена в него? Не вярва на истината, според него съм влюбена и затова съм се върнала. От друга страна заради мен е зачестил случаите, в които прибягва до леки жени, защото в миналото е бил влюбен в мен, но съм го наранила.

Коментари

1.   Ти не си добре.

3.   Пази се от този. Кажи му че ще ставаш монахиня и ако той реши да става монах може да продължите да си пишете в противен случай Не. И никакви физически срещи които могат да ви попречат да си развали те обета, ако е съгласен с твоите условия добре ако не му кажи, да слиза от твоя влак:) - Той просто е боклук и не може да застане като мъж да се държи здраво на мястото си и затова пребягва до леки жени понеже той е по долен от тях и има какво да вземе от тях!

4.   1. Всичко което си направила е страшно безотговорно.
2. Този мъж те манипулира. Той вижда, че се връзваш на неговите игрички. Играе го много чувствителен и нуждаещ се от състрадание, а всъщност просто си играе с теб. Спри комуникацията с него. За това е нужно да проявиш воля.
3. При положение, че е женен е напълно некоректно от негова, както и от твоя страна да комуникирате.

5.   Блокирай го, спри контактите с него.
Продължи живота си сама, не го мисли. Миналото е минало. Изтрий си профила там, прекъсни контактите с него.
Излизай на реални срещи. Твоето не е любов, обич а ЗАВИСИМОСТ от тази социална мрежа.
Лекият живот и жените на повикване не са твоят, а негов проблем.
Ти не си изтривалка.
Бъди смела, и по-умната от него. Прави верните неща и бъди щастлива.

7.   Блокирай и прекрати отношенията. Попадате в схема жертва, насилник, спасител. Далеч и не го съжалявай пак и не се връщай. Трудно ще е, защото сте влезли в навик, а навика е нещо което се повтаря. Създава се за 21 дни, а може да трае с години. Всичко за да прекратиш тази връзка е в ръцете ти.

9.   Чета и не мога да повярвам, че си казала Обичам те на някого, когото никога не си виждала в реалността! На 14 поне трябва да си чувала за това, че хората лъжат!

Толкова си неопитна и така те манипулира този, че не само трябва да го блокираш, но и трябва да спреш да ползваш интернет за малко поне. Докато си събереш мислите и акъла!
Тръгнал с други, щото бил наранен! Колко е нагъл!!!

Зарядвай онлайн живота и гледай реалността!

10.   И после защо се вихри педофилия!? Но по изказа, мисля, че текста е манипулативен и е писан от майката на глуповатото момиченце, пак за съвет. Липсата на контрол в периода 7- 11 години е причината за ситуацията между дете и мъж в развитие.