Моля за съвет
Здравейте.. Момиче на 22г пише. От 2г съм с един мъж.
В началото всичко беше страхотно откъм отношение след това се започна.. Започна да играе на топло и студено. Уж сме заедно спим заедно, прекарваме време заедно, пишем си постоянно, но ме е изкарвал навън сигурно само 5 пъти. Нито разходки нито кафе нищо… Само вкъщи. Ту ме омайва с приказки за бъдещето, ту казва че не иска връзка и иска да е сам. Както и да е това ту се държи добре, ту се отдръпва. Аз много го обичам наистина, много съм свикнала с него и от 10 дни насам много се е отдръпнал не остава да спи при мен, не ми говори мило.. И какво стана познати ми казаха, че сваля друго по-малко момиче от мен, а от нейна близка приятелка разбрах, че и пише да я зарибява, при което аз му казах и той каза просто че вярвам на слухове и не е вярно, но аз знам че е защото го познавам и с всичките си приятелки е постъпвал така, до като не се хване за друго момиче не пуска старато и дори не казва просто се отдръпва и чака момичето да го остави, за да не излиза виновен. Каза ми, че не искал връзка, не искал жени искал да се фокусира върху себе си, ама няма да му пречило да сме секс партньори.. все едно съм боклук. Дадох толкова време от живота си за да го чакам, преглътнах всичко слушах го промених се той ме ограничаваше. А сега просто не знам искам го, но той ме унижава толкова го обичам, че съм склонна да приема всичко и да простя всичко, но знам че нямаме бъдеще и че няма да се промени. Моля ви дайте ми съвети как да го превъзмогна и да сложа чертата, защото ми е много трудно.

Коментари

1.   Как ли? Трудно ще ти е, защото се гаври и му позволяваш. Гадно е чувството да те правят на глупак. Не му пречило да сте секс партньори-ти ще на повикване и ще избърсва пода с теб.
Оставяш го да си омайва, която си иска. Показвай, че имаш достойнство и си тръгвай от такива нагляри. И никакво търсене, молене, звънене. Никакво питане на приятели за него. Все едно е умрял. Ако хукне да се връща- натиряш го като мръсно коте.
Това не е любов, а токсично извращение. Спал с тебе -тоест не иска да е на сухо и ти си под ръка, докато другата клъвне. Вика те на домашно за секса, защото не вижда смисъл да се старае и да харчи пари. За новата ще се старае. Не искал връзка и жени-има сумати манастири, да се замонаши.
Превъзмогва се като се фокусираш върху това какво искаш и какъв човек искаш.

2.   Сигурно е някой мускулест, дебеловрат, бръснат с татуси, нали? Може би кара и някое БМВ-нце?

Трудно ще го оставиш. Ще ти изневерява, ще ти изневерява, но кво пък? След време ще свикнеш и така ще си го карате.

3.   Както се махат лепенки върху рани- поемаш дълбоко въздух и дърпаш изведнъж.

4.   Ти какво искаш от този мъж? Само секс или връзка? Отговори си на този въпрос и имаш решение. Вярвам, че щом казваш че го обичаш значи искаш сериозна връзка, която той ясно ти е казал, че не иска. Щом и други вече търси, ясна е работата...
Зарязвай го и не се занимавай изобщо с него повече.