Обича ли ме или ми изневерява според вас?
Здравейте, с мъжа ми за две години сме правили не повече от 5 пъти секс. Зимите е в депресия, летата зает.. Държи си телефона с екрана надолу и е заключен по всички начини, както и винаги е с него.. Отделно, по това време някъде почна да ме убижда.. бях божие наказание, късата клечка и какво ли още не.. Според вас дали изобщо ме обича или ми изневерява и затова отношението му от супер любящо стана такова?

Коментари

1.   Възможно е да ти изневерява, но така или иначе важно е да си оправи отношението към теб.

2.   За обич тук и дума не може да става, за изневяра няма как да знаем. Ако ти изневерява, явно има проблем от нейна страна да са заедно официално и екслузивно и той си го избира на теб. Що не го оставиш на собствената му "клечка" и да духа там сам.

3.   Съжалявам, че преминаваш през това нещо, но откровено казано не мисля, че този мъж те обича. Как така 5 пъти секс за 2 години и те обижда?? Какво въобще търсиш при него? Тръгвай си веднага! Няма смисъл.

4.   Явно си го оставила на сухо.
Поизнервил се е човека.

5.   Тук проблемът даже не е чак толкова дали ти изневерява. Не те ли притеснява повече, че те нарича "наказание"? Ако някой те обича ти за него ще си точно обратното на наказание, ще има отношение, внимание, ще се чувстваш обичана и желана. В случая според мен хем не те обича, хем ти изневерява, само не разбирам защо още седиш с него, както и той с теб.

6.   Не мисля че те обича щом ти говори такива ужасни неща и да най-вероятно има друга.

7.   Зарязвай го веднага! Със сигурност ти изневерява!

8.   При нас/мен е същото.
Все депресии, все лошо настроение, нервно му било и не знам си какво. Разликата е, че му имам достъп до телефона, ама само това.
Чудех се дали ми изневерява, може би поне веднъж, но нямам доказателства.

9.   Прилича ми на някой порнозависим загубеняк. Такъв няма с коя да изневери освен с някоя дорнопробна проститутка.
Ама и ти май си се постарала да се отврати от теб.

10.   Ако си искала да го хванеш, щеше да си изобретателна, за тези 2 години все щеше да сгафи, тоест съмнявам се да изневерява, по скоро бръмчи в сайт за запознанства за да компенсира твоето поведение и вторачване.

Това че те обижда, вече не е добре, мъж съм, имал съм защо да се дразня на жените с които съм бил, но никога не съм си позволявал да ги обиждам, нагрубявам, посягам, абсурд. Не бих позволил някой да се държи така с мен, никога. Съветвам те и ти да не търпиш, защото може да ти останат трайни последици.

11.   Е, щом за две години не си разбрала защо отношението му е такова, явно наистина си "късата клечка" и "божието наказание". Но какво да се прави? Преглътни го.

12.   Добре е да се разбере, че много от мъжете обичат съпругите си с цялото си сърце, но понякога, най-вече при създалите се конкретни обтоятелства може да преспи с друга жена. Нека съпругите да не преекспонират такива постъпки. Той си е нейн. Мъжката изневяра е в много пъти по-невинна от женската. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

13.   Искам да отбележа неща:
"Обида" и "обиждам" се пишат с "о", а "Господ" и "Бог" - с главна буква.
Второ, мъжът ти те нарича "Божие наказание" и "къса клечка" и ти все още си с него? Вие жените верно ослепявате, като сте влюбени.

Съветът ми е: Питаш мъжа си в прав текст какво иска от теб и връзката ви. Ако не ти даде задоволителен отговор, напускаш го.

14.   По телефоните ще ги познаете. Моята така я хванах.

15.   Не казваш какво е твоето поведение. Най-лесно е да се каже, че ти изневерява.
Но ако ти си обсесивна, манипулативна, не си пасвате в секса, преиначаваш всичко и му триеш сол на главата - и без да ти изневерява няма да иска да правите секс.
Освен това в повечето случаи и годинките са важни. Той може да си гледа порно и да си се задоволява сам.

16.   Ти много отдавна си изпуснала признаците на неуважение от него, възможна изневяра, възможно да не е особено потентен. При всички положения отношението му е ужасно и то е по-ключовото от изневярата, за изневяра, да, възможно е, кажи му или парола на телефон или ти, да видим какво ще избере, поне да му отнеме време да ти замазва очите, а то така паролка и всеки може така за двойки според мен е смешно всеки да има парола на телефона си

18.   Започне ли единия да държи телефона с екрана надолу, тази връзка и тя е с главата надолу. Разбирай, ще има изневяра, загуба на доверие, караници и нищо няма да е, както в началото, т. е. хубаво.

19.   Чакай сега, това в началото на брака ви ли е или сте женени от десетина и повече години - и говориш за последните 2 години?

Впрочем и в двата случая е много зле, но ако е първия - чак не мога и да си го представя!

Така или иначе добрият и правилният вариант е един:

Сядате и говорите сериозно като големи хора, които имат проблем в брака си и трябва да го решат! И го решавате!

Ако съпругът ти откаже да говорите или продължи да проявява неуважение към теб - съветът ми е да се изнесеш и да не живееш с него! (Но без да се развеждаш - поне засега)

И след това вече в зависимост от обстоятелствата да прецениш какво да предприемеш!

Защото имам две приятелски семейства, които успяха да преодолеят изневери и отчуждаване като се разделиха за около година. И видяха, че всъщност в семейството им е било много по-добре, и си оправиха семействата и заживяха отново заедно. И вече минаха 20г. оттогава и още са си заедно, и изглеждат като нормални семейства.

Е, какво е в душите им - аз няма как да знам! Но поне външно - всичко изглежда наред!

20.   Това е недопустимо!

21.   За да се отврати от теб не е нужно да ти изневерява.

22.   Така като гледам нормален български мъж. Такъв е материала, няма какво да се лъжем. Има и по-зле. Иначе българския мъж може да обича само себе си и майка си, нищо лично.