Задънена улица
Здравейте!

За пръв път използвам този сайт, за да споделя историята си. Трябва да призная, че просто не ме бива в тези неща. Искам да се обърна към всички вас, защото наистина се чувствам като в задънена улица.

Ще започна с това, че искам да си кажа честно, че имам вина и аз. Ето я и историята без неограничени детайли:

Става въпрос за мен и едно момче, което познавам от деца още. Въпросното момче, обаче в момента на срещата ни си имаше приятелка (срещата ни не беше романтична/интимна, а по-скоро да се видим след толкова години). Ще ви призная нещо -аз винаги съм имала слабост и чувства към него, но никога не бих му се натискала. Той има приятелка от доста години, но въпреки това аз и той тръгнахме в неприятна посока (неприятна не за мен). Истината е, че и аз имах някой, с който пробвах, така да го кажем... съвсем от скоро. Той ми каза за приятелката си, но аз не му казах за моята проба така да кажем... Виждахме се и напрактика изневерявахме в прав текст... това беше с месеци и аз изтървах юздите. Започнах да го обичам, но все още криех и не казвах, защото аз знаех, че няма да остави приятелката си зареди мен. За моя изненада дойде време, в което я остави и ме помоли да отида, но аз като най-голямата глупачка, заради обещанията, които бях дала за следващите 2 месеца не можех да го направя. А трябваше и то без да се чувствам зле, трябваше... Така си изпуснах шанса да започна връзка с него, но още се виждаме и се обичаме. Не иска обаче да започваме връзка сега, защото не ми вярва, заради тази лъжа и защото му отказах тогава. Аз съм реалист и според мен той никога няма да ми вярва и ще се съмнява... Хора.. аз се измъчвам всеки ден, че обичам и някак другите са ми гнусни и знам, че не ме е стиснал и винаги мога да продължа, но не искам. Знам, че с друг ако съм, ще мисля за него... няма да мога да се отдам напълно. Искам да ми вярва, но не знам какво да направя.

Дайте ми съвет, ако според вас не е загубена кауза.

Коментари

1.   Искал е да отидеш? Къде? Защо не е дошъл той? За да не си мръдне пръстта и да обвинява теб, че му се натискаш.
Той не ти вярвал. За кое? Че той е коцкар, който от два стола не иска да тупне на земята. То и ти си горе-долу същата, ама си прихванала чувства. Не искал връзка. Кога забрави и преодоля предната, кога залюби тебе? На това му се вика краткотрайна памет и чисто манипулиране. Не иска връзка, тоест иска секс с теб, но си е оставил отворена вратичка за бившата или нови опции. Ти си му се доказвай години, лази по земята и така. Робко мислене и мазохизъм.
Не е задънена улица. Човек, изневерявал с теб, ще но направи и на теб.

2.   Ти си го излъгала, себе си също, как да ти вярва? !
Ей сега ще си "платиш" за лъжите и подлостта към неговото момиче и към "пробата". Така се учи- чрез страдание. Страдай, няма лошо, тъкмо няма да допускаш да правиш повече глупости. Успех!

3.   Без да го увъртам мога да ти кажа, че няма да остане с теб. Както е лъгал приятелката си, докато е ходел с теб, така ще ти се насити и на тебе и ще си намери друга. Той даже не иска връзка, това какво ти говори? Че много те обича и иска бъдеще с теб? Грешката ти е, че изобщо си започнала отношения с него след като има приятелка.
Така и не се научихте да не се завирате в чужди връзки и че няма щастие, изградено върху нещастието на друг. Връща ви се това, което сте направили и за това ще страдате. Напълно заслужено.

5.   Търкулило се гърнето и си намерило похлупак...