Дали ще се съберем?
Направих една глупост (не е изневяра).
Бях му ровила в чатовете и видях нещо смущаващо. Обадих му се и както си говорихме, се изтървах, че съм му гледала кореспонденцията. Той знае, че лъжа трудно и ме разкри лесно.
Буквално откачи, започна да ми крещи "коя си ти да ми ровиш в телефона, знаеш ли, че има неща вътре, които не трябва да научаваш" и тем подобни.
Повтаряше "приключихме, приключихме". Въпреки това разговорът ни продължи около 80 минути. Накрая ми каза, че щял да си помисли какво ще направи.
Има ли надежда според вас?

Коментари

1.   Надали

2.   И да има надежда - по-добре да не се събирате.
Ж

3.   Като му се доебе ще ти звънне, освен ако не си тотална маниячка на тема контрол.

4.   Какво тайно имал в кореспонденцията, че го е бъз? Правителствени тайни? Схеми за оръжия? Или поредният играч?
Щял да мисли, все едно се готви за научен труд. Целта е да му се кланяш, да ревеш, да се тръшкаш, да се молиш.
Някой извърти ли ти номера, че щял да мисли, отпиши го. И да се съберете, ще ти го натяква.

5.   Има ли надежда, питаш?
Да, има, ако надеждата ти е да си с някой, който ще те лъже, ще те прави на глупачка, ще си крие телефона, защото има тайни, и т. н.
Ако на това се надяваш, давай!

6.   Има надежда. Той трудно ще намери толкова залупена жена и го знае. Продължавай да му звъниш, и да му се молиш, накрая ще склони да те прибере. Ще продължи да си върти игричките навън и ще има слугиня, която да го обслужва вкъщи.

7.   Връзките се градят на доверие.
Ти му нямаш, за да му ровиш в телефона, той ако е имал също го изгубил след тази ти лапешка постъпка.
Нямате бъдеще

8.   Ще погледна в кристалната топка.

9.   Миличка, да, не си била права да гледаш чатовете му без негово разрешение, но и той така истерично подскача, като ощипана госпожица, сякаш наистина крие нещо. Ако беше мое момиче и ако ме попиташ ще ти дам телефона ми да го разгледаш отгоре до долу. Знаеш ли защо? Защото котато съм във връзка с даден човек не се свалям из чатовете с други жени. Послушай интуицията си. Ако нещо те съмнява е твърде вероятно да има причина. Има ли надежда? Има да. Но може би трябва да обмислиш да си намериш нов човек защото доверието между вас е разрушено. Не извинявам действията ти, но той се е държал подозритно и те е провокирал. Послушай ме и продължи напред. Ще си намериш по-добър, повярвай ми.

М33

10.   Ако съм аз на местото му- никаква надежда няма. Хората имат не само чатове в телефона, а и онлайн банкиране и какво ли не. Спрете да ровите из чуждите телефони. Като нямате доверие, стойте си сами.

11.   А ти защо искаш да се съберете, явно не му вярваш. Да, ровила си в телефона му, не бива да го правиш, нормално е да се ядоса. Но чак до късане и крайности да се стига, заради някави четени чатове. Явно твоят човек има какво да крие, което никога не завършва добре. Като в случая изневярата е най-леката артилерия, може да има проблеми с хазарта, може да има дългове, може в други каши да се е забъркал... ако се е замесил в разни незаконни истории, по-добре да не се събирате, нищо добро няма да излезе и пак ще ревеш в тоя форум.

13.   Не се занимавай е моят съвет. Мъже много има, като от много нищо не става.

14.   Ако това, което си видяла е толкова смущаващо за теб, би трябвало ти самата да не искаш да си с него, вместо да се чудиш дали има надеждаоверието вече е нарушено, след като си му ровила в телефона. Все едно теб някой да те дебне тайно и да ти се рови в личните вещи, няма да си ок, нали? Ако си усещала, че крие нещо и те прави на балама, просто късаш и не го мисли. Според мен след тази случка, дори и да се оправите, повече няма да е същото, ще е една игра на надлъгване и въпрос на време ще е пак да стигнете до нещо подобно.

15.   След подобна реакция, ако бях на твое място щях да съм аз тази, която нямаше да искам да се "събираме". Поне не докато не се изясни какво е това, от което е изпаднал в истерия.
Не искам да съм с човек, който се има причина да се страхува от това, което прави, но го прави....

16.   Бе, вие сте буквално ненормални! За кво доверие лафите из сайтовете, като се вижда като бял ден как се изневерява нон стоп? ! Че даже и лаячи, които седят вкъщи по цял ден, подканват хората да изневеряват! Такива псувните и клетвите са им малко! Аз също бих поискал да видя телефона на приятелката/жена ми, но само, ако усетя нещо нередно. Колкото до тия, които подтикват другите към изневяра, по-големи мухъли от тях не съм виждал!

Гаро

17.   Явно е с някакъв стармодел телефон за да имаш достъп така лесно.
Какво е смущаващото в чатовете?
Браво на номер 10 точно казано!
13 Мъже има много ама те вече се научиха да си правят сметката много добре и не се върват така лесно на сладките приказки на жени, говорещи за сериозни отношения и любов а в същото време самите те се минали през купища мъже, точно от тези неставащитеи са тотално провалени в любовта!