Тя ме нарани, а казва че аз съм я наранил
Случката е следната. Аз съм момче, а тя е момиче. Бяхме близки близо половин година. В един момент тя ми каза че си е намерила гадже и аз я оставих, защото това ме нарани. По-късно тя започна да ми пише отново, пак бяхме сравнително близки, но не беше същото, държеше се по друг начин с мен, държеше се лошо с мен, безсърдечно и т. н. Тя ми каза, че аз съм я наранил. Тя се била бъзикала, че си е намерила гадже, каза че можеше да питам кой е и щеше да ми каже че е шега, но седмица след като я оставих си е намерила наистина. Кой е прав и кой крив според вас. На мен това че ми каза, че си има друг ме нарани, а нея я нарани това че я оставих.

Коментари

1.   Изобщо не е била наранена, а те прави на глупак и като пиявица се връща в живота ти, за да те тормози. По разказа ти мога да ти кажа - абсолютно откровена си е била за гаджето и си е хванала друг зад гърба ти и те е изритала като мръсно куче. После с него явно не се е получило, може да се е държал зле с нея и да я е зарязал и тя да си е спомнила за теб и да се пробва сега да те прави на луд и да ти вменява вина, да се пробва пак да ти влезе в живота. Решението е едно - блокираш навсякъде и въобще спираш да ѝ говориш и да я отразяваш. Ако някой ти прави проблеми за това, насъскан от нея - казваш си им истината - " тя ме остави заради друг, какво да се занимавам с нея повече". И така. Не се занимавай въобще с такива жени.

2.   И за тая половин година защо не я свали? Защо не възмъжа и не и призна?
Естествено, че ще си хване гадже, няма да те чака години да и кажеш, че я харесваш. Сам си си пропилял шанса, и то доста тъпо.
Първият път ти е дала знак, може би не много правилно, че я изпускаш. Ти пък никак не си реагирал и си я пуснал. Оставил си я да си тръгне. Пуснал си жена, която ужким искаш на друг. Чакала те е месеци, и се е уморила. Може би е искала мъжка инициатива, сила. Ама си е останала с чакането.
И двамата сте виновни. Ти, че си безволев и пъзлив, а тя, че те е чакала толкова време и се е опитала да те стресне, макар и не много правилно.

3.   Постъпил си правилно!

Такъв тип шеги(ако изобщо това е било шега, а не истината) никога не се правят!

Но, дори и да е било наистина шега - то тогава е много гнусна и подла шега!

Според мен и двата случая - не си струва повече да се занимаваш с нея! Аз така бих постъпил!

4.   Още едно "добро, нормално момче", пренебрегвано от лошите, зли и меркантилни българки. Още един, който ще хленчи, че жените тичали по батки, алфи и милиардери Още един, който чака жената да го свали.
Ми писнало и е да те чака и я е грабнал друг. Наранил си я в смисъл, че нищо не си направил. Нито си заявил намерения, нито нищо. Разочаровала се е от теб.

5.   Не обръщаи внимание, да не ти пука за такъв човек, не е постъпила добре с теб, защото не е подходяща, ще си намериш точната, търси си такава, има коректни хора, във връзката искай точност, това го заявяваш още от начало.

7.   Автора: Сигурен съм, че е шега, тя си намери друг няколко дена след като я оставих. Не спирам да плача за нея, а тя в момента е с друга.

8.   Наранил си я, защото не се е получило по нейния план - да има няколко момчета, които да върти около себе си. Да ги манипулира, да прави каквото си иска и да се радва на това. Изобщо това е егоист. Остави я. Не се занимавай.

9.   7, плачеш, защото толкова ти е акъла. Нима си очаквал другите мъже да спят и да се ослушват като тебе и 6 месеца да не кажат на една жена, че я харесват? Те действат, ти спиш.
И ти ще си от тия, дето викат след години "Ех, имаше една, която харесвах, ама....
Изтървал си я от пъзливост. Другият път чакай 1-2 тодини да свалиш някоя. Близки били, а нямал куража да каже нещо.

10.   Бе от където и да погледна чак ми е смешно. Тя не е виновна, жените не са виновни, ти доказваш това.
Прост на гадулка, без капка мъжественост в себе си.
Някаква ще ти разтяга локуми, ще те манипулира, а ти ще се държиш като ощипана тинейджърка. Така ще те парзалят цял живот и няма да са виновни те, с ти че не знаеш къде се намираш. После като пиша че съм търсен и че ме свалят жени, пак се чудете защо. Все по-рядко да се види мъж, който да се държи достойно и мъжествено, да не е големия разказвач, да знае кога да мълчи, кога да каже нещо или кога да каже до тук бях.

11.   На колко години сте? На 11?

12.   Забрави и продължи. Не е твоят човек и ти не си нейният. Намери си някакво занимание, туризъм, фотография, животно, четене, каквото ти е интересно и каквото да осмисля времето ти.

13.   Тя е манипулатовен човек и не иска да носи отговорност за действията си. Това е. Не се занимавай с нея.

14.   Като гледам стила на писане на автора, малки сте още, няма драма, друга ще срешнеш.