На каква възраст мъжете са най-търсени
Здравейте. Мъж на 33г съм. Много много не ми вървеше с момичетата, докато бях млад. Мислех си, че с времето, с годините на съзряване, личностно, социално, професионално и ако щете материално развитие, вратите за един мъж се отварят все повече. Реално не виждам някаква разлика с преди. Не съм някакъв темерут, мога да говоря с всеки по какви ли не теми, сам се оправям с всичко, нищо не чакам някой да ми свърши. Визуално смятам, че имам приличен външен вид, защото още от дете спортувам - основно плуване. Ако трябва да съм честен единствените жени, проявили някакъв интерес към мен са доста по-големи от мен и най-често разведени с дете. Все още свободните на моята възраст, както и по-младите не ме отразяват. Явно е, че има някакъв проблем в мен и не са ми виновни жените. Но си мисля, че май трябва още 7 - 10 години да минат, още да поодъртея и тогава някоя да ме отрази.

Коментари

1.   Ох, едно време и аз си мислех, че е до възраст. После разбрах суровата истина, че вървежния мъж си е вървежен както на 20, така и на 60. А невървежния си е невървежен на всяка възрат.

2.   На всякаква възраст. Особенно, ако си добре обезпечен. Но трябва и сам да ги гониш, за което ти трябва и самочуствие, което при теб липсва. От поста ти личи, че си пасивен и с пасивност нищо няма да стане. За мен самочувствието е по-силен фактор от парите. Макър, че парите често дават самочуствие. Но познавам достатъчно бедни момчета дето си хванаха красавици. Трябва да си поставяш цели и да ги постигаш. Това също дава самочуствие. Успех брат!

3.   Няма такава възраст, ти трябва да търсиш жените, да предлагаш срещи, да ги сваляш, да ги възбуждаш и да си готов да им търпиш приумиците... Така че действай. До другия декември да си пробвал да се запознаеш и да излизаш с десетки жени, ще имаш успех накрая.

4.   Явно физически не си привлекателен за жените!

Значи в такъв случай остава да ги привлечеш с интелект и добър характер!

А и по принцип да си намериш подходяща жена за своя съпруга - това не е лесно! Трябва упоритост и търпение!

Преди време четох една страхотна тема по въпроса тук и съм си я запазил. Тя е в този раздел и се казва"

"За хората, които са сами, но искат да си намерят съпруг/а. "
http://spodeli. net/4/story-172076. html

Махни интервалите във връзката(този сайт ги поставя автоматично), защото иначе няма да се отвори!
Но и само заглавието й да напишеш в Гугъла - пак ще ти излезе като първи резултат.

Прочети я внимателно и се надявам, че ще ти помогне!

5.   Всичко зависи от външния вид, най-вероятно пика е между 30 и 40.

6.   Нямаш достатъчно пари!

7.   Авторът съм.
Финансови възможности имам. Не съм богаташ, нито наследник на богаташи. Но може би съм по-добре финансово от повечето средностатистически хора. Много неща постигнах със собствени усилия. Но не съм човек, който се хвали и демонстрира възможностите си. Дори избягвам тази тема. Пред никого не споменавам какви имоти имам, какви пари имам, какъв доход имам от работата си и от малките странични дейности, в които инвестирам. Дори карам стара кола, която поддържам добре, защото ми върши чудесна работа. Реално абсолютно никой не знае с какво разполагам. Е освен в ЕСГРАОН и прочие. Но на дали точно от такива като менпсе вълнуват. Ясно е, че жените гледат да имат добре обезпечен партньор. Но не говоря за кифлите, които търсят чичко-паричко или мамини синчета. Говоря за най-обикновени момичета, които искат нормален човек до себе си, а не някой безработен, безделник или прахосник. Но не мисля, че и това е водещ фактор. Не мисля, че финансовите възможности, материалното и т. н. са най най-важното нещо. Както споменавате самочувствието е най-важно.

8.   Аз съм на 42, налитат ми както 20 годишни, така и по-големи. Всъщност винаги са ми налитали, не е от вчера.
Не е заради пари, не съм милионер, макар да се справям доста добре. Не е заради външност макар са изглеждам доста добре, тъй като познавам красавци, от които жените бягат.
Характер е, държа се с уважение, не се натрапвам и имам себеуважение. Не се държа грубо, но при селски номера тежа на секундата и приключвам. Спокоен и уравновесен съм.
Предвид написаното докато се държиш като тинвйджър и се чудиш защо и какво харесват жените, няма как да ти връзват. Но то си е до преживяно, възмъжаване и опит. Най-харесваните мъже са тези, които са имали най-много трудности, личи им че са силни, мамините синчета никой не ги иска.

10.   На тая възраст хората имат деца в детската градина или училище, ти още искаш да си женкар. Още искаш бройки.
За себе си написа, че говориш, че блъскаш в някой фитнес и изглеждаш добре по твоя преценка. Нищо за пороци, характер-важните неща.

11.   По принцип се води, че между 30 и 40 години мъжът е най-привлекателен, защото вече е изградил живота си и може да даде много на една жена.
Аз вярвам на това. Както и че жените са най-харесвани до към 25-годишни, пряко сили 30.

12.   Не е до възраст, а до момент.

13.   Номер 1 много точен коментар.

14.   Ох, миличкия. Мисли си че на 40 години като е уморен дъртяга, оплешивял с бяла брада някоя ще го отрази. Чисто физическият пик на човека, мъж или жена е между 20 и 22 годишна възраст. Тоест, хормонално и физически това ти е абсолютният пик. От там нататък бавно и безславно се върви надолу. На никого не му пука за житейски опит, мъдрост, интелект и такива неща. Тези неща можеш да ги имаш и когато си на 20 дори, може би без житейския опит. Всичко се свежда до 1. Физическо привличане 2. Интереси. Ако не си бил сексапилен и желан на 20, далеч няма да бъдеш такъв на 40. Съветвам те да играеш друга игра или просто да се отдадеш на някое хоби, или пък да се задомиш с някоя самотна майка.

15.   По мои наблюдения най-търсени са в обхват 25-29 години. Стане ли на 30 някой и край - повечето 20-25 годишни го отписват. И то не защото изглежда стар, а защото си имат някакви приказки помежду си и си представят всеки 30 годишен като побеляващ или оплешивяващ. Под 25 не мога да кажа - може би 17 годишните имат интерес към 22-24г мъже. Интересното, че 20 годишна отписва всеки на 30 . Същата става на 24-25г и продължава да разсъждава посъщия начин сякаш тя си стои все на 20.

16.   Един мъж има най-висока стойност, когато е около 30-35, има кариера, активи, материално осигурен е, има опит, качества, умения.
Една жена е в пика си до около 25 и след това ако наистина има качества може да се превърне в качествена жена, но повечето сме наясно че не са така. Нито пък мъжете гледат да се саморазвиват, учат постоянно нови неща и надграждат. Като цяло не трябва да си посредствен/а.

17.   Заговорил съм 400-500 жени за 8 години, на кафе излизах със 100 и съм спал с 50.
От година съм с тази до мен и дори едно здравей не съм обелил на друга.
Идва момента мъж се кротва.
Яко е, всяка има различен аромат, усещане

18.   Не била при изгрев, че при залез...

19.   Живеете с моите пари, а ми се правите на силни с тях

20.   Комбинация от фактори е - начин на поведение, външен вид, социален статус и произтичащите от него пари. За щастие и трите могат да търпят промяна в положителен аспоект, но с усилия от твоя страна. Действай!

21.   Относително е, зависи по принцип един мъж как изглежда. Но все пак мога да кажа, че трудно забелязвам в България мъже над 40, 50 да изглежзат добре. Повечето не спортуват, пият, ядат нездравословна храна, надебеляват. По-възрастните мъже над 50, 60 забелязвам, че по- занемарено ходят и облечени, личи им че не поддържат добра хигиена.

22.   На всяка! Скоро говорих с една възрастна комшиика, позната на нашите и ми разправя за младо момиче в квартала на 24г, която се е хванала с мъж на 56.

Ако мъж е вървежен на 20, ще е на 30, и на 40 и на 50...

Жената на брат ми пък преди години разправя за техен комшия на 60, който тогава е излизал с 45 годишни.

23.   Както се казва, нека денят да започне със смях. Е, аз определено не съм от търсените мъже, може би е имало някакъв краткотраен период, когато може би съм бил харесван, но до някъде. Сега след като сутринта ми се "накара" моята мила съпруга, имам един time slot, в който мога да си пиша. Най-важното, като се изключат всички други мои недостатъчно, аз не съм висок. С голяма мъка съм "добутал" до височина 182-183см, далеч съм от изискването -"да бъде висок" е определено не съм. Даже с тази моя височина разочаровах и майка ми. Специалист съм да разочаровам жените, направо съм "цар" в тази област. Теглото 96-98кг, врат 46-47, гръдна обиколка при вдишване 126-128см, бицепси към 44- 45см, талия към 78-79см, ханш 100-102 см. Коса бяло-сива / е тогава не беше такава/, сравнително гъста, не съм плешив, никога не съм харесвал дълга коса. Повече нося кожени якета и джинси, незабележимо лице. Случвало се един или два пъти, когато позната или колежка, след като сме приключили със сеанса, в момент на откровение да ми каже "Знаеш ли, че аз не те харесвам", това разбира се не е повод за радост, но все пак любопитствам, нещо от типа, "ами тогава какво правим ние двата заедно в това легло". Отговора е много абсурден, била харесвала тялото и физика, защото и напомняли на древногръцки атлет, но пък характера ми бил шегаджийски, лековат, неамбициозен и ред други недостатъци-направо красота. Както веднъж каза -part time lover. Е, даде ми добър урок, не е нещо, с което да се хвалиш. С една дума, грешки на много младите години. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

24.   След 20 започнаха да ме преследват най-различни момичета, без да ги интересува дали имам пари! Да приемем, че тогава времената бяха други и всичко беше до външност. С времето продължаваха да ме харесват доста жени. Сега съм на 49 и пак в момента има няколко, които са ми дали зелена светлина да действам, но от доста години съм семеен и до момента не съм изневерявал въпреки всички изкушения.
Последно, на едно обучение, колежка на 25, която е от друг филиал ме канеше в нейната стая на хотела, че много държала да ми благодари, че я закарах с колата! Как точно щеше да ми благодари не знам :)
Имал съм няколко флирта, които прекратих, тъй като жените бяха готови, но явно аз не... :) Успехът ми идваше от самочувствието което показвах - казваха ми "за това трябва доста смелост"..
Висок съм 1. 82, зелени очи, вски ден тренирам, косата ми е леко прошарена и все още не е оредяла. Винаги съм облечен добре - дори когато ходя и до магазина.
Ползвам хубави парфюми, часовници, очила и др. аксесоари.
Явно няма възраст и нв случая номер 1 е прав..

25.   21
Как разбираш, че един мъж е на 40-50?
Аз съм на 49, но всички ми дават максимум 35 и ми се свалят жени, които са в този възрастов диапазон!

26.   Потвърждавам за това, че възрастовата разлика няма значение. И тук не говорим за „вървежни“ и „невървежни“ мъже. Защото всеки мъж може да бъде вървежен, ако се прицели в подходящата таргет група. Ако пък жените от нея не му харесват, нека да се замисли какво толкова повече предлагат тези от „шампионската лига“ и дали си струват усилията :-)
Сега по същество. На 48 години съм. Горе-долу по едно и също време в мен се влюбиха жени на 34 и на 31 години. И ми беше трудно да ги убедя, че такава разлика не е нормална. Напротив, те дори се забавляваха с моите „притеснения“ :-) Както беше казал, някой тук, във форума, това не е интервю за работа – няма значение какво знаеш и можеш, колко езика владееш, какво харесваш или не, откъде идваш. Жената просто те харесва и това е. А една жена, която те харесва, е способна на много неща и няма какво да я спре. Хеле пък, ако се влюби в теб, може да направи чудеса. Та така... когато една жена те харесва, тя винаги ще намери начин да ти го покаже. Което определено не означава непременно тя да направи първата крачка и да те покани на среща. А оправданията за разликата във възрастта са наистина само кухи фрази и начин да те разкара дипломатично.

27.   Цаката е да намериш точната за теб. Някой са ги намерили когато са били на 15, други на 55, съдба. Лошото е че женките хем искат да са феминистки, ала, бала, ама постоянно развиват теориите с 100-те изисквания за един мъж, а те реално не могат да предложат нищо друго от хубав секс (някой и това не могат) и някаква компания колкото да не си сам.

28.   Авторе, чети внимателно. Казах, че нямаш ДОСТАТЪЧНО пари, а не че нямаш никакви пари. Когато имаш достатъчно много пари, жените сами ще ти налитат и в очите на всяка ще си топ!

29.   17, това "Заговорил съм 400-500" говори, че си голям маниак, психар и професионален позьор. На курсове по сваляне ходил ли си или само си гледал клипове?

30.   Може би е до излъчване. Щом казваш, че те харесват жени в 40-те и 50-те си години, най-вероятно изглеждаш зрял - спокоен, праволинеен, уравновесен. С твоят характер и поведение си по близък до тях на емоционално ниво. Както се пее в една песен "не всичко е пари, приятелю". Моето впечатление, е че повечето млади жени са привлечени от някой мъж, който има влияние или понякога надмощие над останалите. Накратко казано, някое "лошо момче". Но това е твърде кратко определение и често е погрешно развивано. Не е необходимо да си лош в смисъл на това да пречиш на другите и да вършиш нещо незаконно.

31.   Между 30 и 50, преди 30 са с детски лица, след 50 няма как да впечатлят с визия или потентност.
При жените е между 15 и 35...
Общо взето и при двата пола има диапазон 20 години, в който са най-активни сексуално и това са според мен.
Разбира се с добър начин на живот и грижа за себе си, и добри гени, този период може да се удължи с около 10 години.

32.   С жените е както и с други области и сфери в живота - на някои им върви повече на други по-малко.

Познавам супер пичове - и с визия, и с професия, и от добри семейства, дето си кретат с по една женица и то такава, която не е нещо особено.

Виждал съм пък и най-обикновена мъже, по анцузи и т. н хванати за ръка със супер красавици.

Не е до пари и финансови възможности. Тези неща ги гледат чисто рационално жените - дали ще може да я осигуряваш и да 'храниш деца', евентуално.

Но по същество НЯМА КАК жената да се 'влюби' в парите, колата ти и т. н. по-скоро може да станеш обект на тънки сметки и златотърсачки, дето да те използват за банкомат

Т. Т.

33.   До 32. Що за глупави обощения?

Викаш красив, готин, пък се хванал с невзрачна жена? Странно ли ти е?
Ето ти едно мнение от подобен. След едни години се сещаш, че не е достатъчно една жена да е красива, да, задължително трябва да те привлича, но чак пък да е красавица, няма нужда! Всъщност най-отвратителните връзки съм имал с красавици. Вирнали нос, свикнали все някой да им поднася, елементарен речник и мисли. Просто като е красива, от детство още е свикнала на внимание, всичко да се върти около нея, не и било нужно да учи, да се развива, да се бори с живота, само трябва да протегне ръка и някой ще и даде.
И така хващаш се с такава и установяваш, че тя те обвинява че и е тъпо, скучно, невзрачно, пък ти реално не си циркова маймуна и не си длъжен освен да работиш, да имаш други мисли, да си почиваш, да задоволяваш най-маликте и капризи. От друга страна не знаеш колко кревата е сменила, защото класиката е такива да се правят на много велики, но да не могат сами да се оправят, което значи че някъде назад има един куп мъже, които са вдигнали ръце от нея и са мачкали чатшафите с нея и то такива, които са давали. В един момент притегляш, чудиш се и установяваш, че заради едно лице и тяло, правиш компромиси, които ще ти излезат през носа. Не може вечно някой да е млад, някой ден ще имаш нужда да разчиташ на партньора си, а ще се окаже че тя не иска или няма да ти помогне, защото такива не могат да поемат отговорност.

Съответно това е отговор и на обратния вариант. Защо красивите жени ходят с невзрачни мъже! Както казах такава иска пълно 100% внимание, трябва да знае че и лазиш в краката, иначе ти казва че не я обичаш, тръшка се. Това няма как да стане с красив мъж на място, обясних вече защо. Така че следващата стъпка е да си намерят някой, който да им ходи по задника и да ги гледат като принцеса. Някой дебелак, някой грозник, с удоволствие ще предложат всичко което имат, ще си дадат бъбреците, за да имат такава жена до тях, ама то не за друго, а защото по принцип такъв никой не го поглежда, камо ли красавица. Е да, тя няма да го обича, обаче ще получи от него цялото внимание, което няма да получи от някой готин тип. На това жените му викат компромис, предпочитат да са с някой, който седи смешно до тях, обаче да е "стабилен", у"улегнал". За любов.. то по принцип след 5тия е трудно да се влюби, камо ли в някакъв увиснал тип, ама кой казва че търси любов?
Казали са го, за да обичаш, трябва яко да даваш, а такива не дават, защото няма какво да дадат, ни акъл, ни отношение,

34.   Ааа Десантчик, вече разбрах защо си изневерявал на жена си. Тя яко те мачка и ти, за да й отмъстиш си й изневерявал.