Има ли хора започнали връзка само от секс чатове
Здравейте, от няколко месеца си пиша с един мъж, но той иска да говорим само на тема секс. Та се чудя има ли смисъл да продължавам? Казва ми как съм го разтрепервала, колко ме желаел.. Живее в чужбина и затова още не сме се виждали. Да поясня, че сме учили заедно преди години. Благодаря!

Коментари

3.   Ако търсиш примитивен тип, идеален е.

4.   Пълни глупости. Иска да се забавлява и да мастурбира покрай чатовете ви, а после и да си свърши работата на живо и да те зареже :)

5.   Загорял е като каубойски тиган.

6.   Питай го, дали мисли за реална среща с теб, ако иска се виж с него, изживеи си емоцията, това е решението.

7.   Преди години имах връзка с един мъж, после пътищата ни се разделиха, не спряхме контакт в годините, в смисъл той беше по-активен, пишеше отвреме навреме, но тогава по-общи неща или някакви спомени е връщал, аз бях на съвсем друга вълна. В един момент се нацелихме в някаква еднаква вълна и с нова сила избуя страст, много секс чатове и после имахме и реален секс няколко пъти, но се оказа, че онлайн писаниците нямат общо с реалността. В смисъл изпадаш в някаква илюзия, че човекът е точен и имате някаква кой знае каква връзка, а то всъщност е един розов балон, който се спука с гръм и трясък. Човекът постъпи гадно, по същия начин като преди години.

8.   До н. 5- загорял, като каубойски тиган? Ха ха разсмя ме... не го бях чувала това определение досега:)
До авторката- не бъди наивна, а си имай едно наум, че тоя загорелтак, да не се окаже някой мръсен сутеньор.

9.   Тая чужбина да не е Турция?

10.   Такова нещо с българин няма как да стане. Мацката просто си мечтае за луксозния живот, който я очаква зад граница и ще пренебрегне всякакъв здрав разум...

11.   Загорял не значи несериозен. Може би наистина иска да се видите и факта, че му се парви секс като на всеки друг не определя дали е стока. За това си зависи дали имате химия и дали сте един за друг. Не разбирам как можем да определим това само като знаем, че пишете за секс. Колко трябва да си ограничен да мериш хората по това...

12.   От автора. Майка му е българка, а баща му турчин. Живее в Англия в момента, Познаваме се от университета, но не сме били близки там. Сега пишем от няколко месеца, нямам големи очаквания към него, защото освен за секс за друго сякаш не му се говори.. не знам

14.   Че за какво ти е да си пишеш за секс с някой ако нямате намерение да се видите и да излизате. Я го провери тоя дали си няма приятелка.

15.   Еми и да се срещнете, само туй ще е - секс. Тоя поне е напълно откровен. Явно стои много на сухо (що) или е манияк някакъв.

16.   Пишеш си със загорял смотльо. Ако е много читав ще си намери жена там, където е. Вариантите са два и в двата говори, че си много наивна. 1. Или си толкова наивна, че му вярваш, че нещо ще се получи между вас или 2. Си толкова наивна, че си мислиш, че ще отидеш с него в чужбина и там ще имаш хубав живот. Да знаеш, че българските бачкатори - чекиджии в чужбина, търсещи като удавници закъсала българка, за да могат да пипнат жена, не са цъфнали и вързали.

17.   В момента, в който прочетох това за "чужбина", аз също си помислих за Турция. После надолу в публикуваните постове се оказа вярно.
Ми... там са така... Не знам каква им е драмата, ама колегите ми турци в университета бяха същите. Врътяха по 2-3 мацки едновременно, заграждаха други 2-3 реално и още толкова из нета.

18.   Е, ако си достатъчно глупава... рязания ще те изплющи...
Вече, колко пъти... от него зависи...

19.   Има да. Перфектни двойки с по 2, 3 деца, женени щастливо.