Нормално ли е?
Не знам в мен ли е проблема в някой стар век ли живея. Но на вас нормално ли ви се струва 46г. Жена с мъж и две деца да излиза с момче на 24 г и дори да е горда от това и да се събира и с приятелите му и дори да не се крие? От кога стана нормално и похвално да спиш с жени по-големи от собствената ти майка?

Коментари

1.   Не, не е нормално!

Това е изкривяване и извращение!

2.   мъжът и знае ли за тоя работа?

3.   Всеки си има различни представи. Тази жена едва ли е заплашила момчето с пистолет. Щом им харесва да са заедно коя си ти, че да съдиш? Или жената те слага в малкия си джоб - теб и наборките ти. Има невероятни жени на тази възраст, както и 20 годишни дропли. Защо на мъжете над 40 им е позволено да бъдат с 20 годишни, а на жените не? В 15век ли живеем? И не се чуди много. Не знаеш какво ти е приготвила съдбата. Утре ти може да си на мястото на тази жена. Имам познат женен за 15години по-възрастна от него. Ама мацката е топ, искам да съм като нея един ден.
ж, 26

4.   Ако това не те касае директно, какво ти пука? Хора всякакви. Щом така са щастливи, то си е тяхна работа

5.   Не е нормално, но се опитва да се въведе като норма. Едипов комплекс

6.   Омъжена е жената явно, в това е основният проблем. А и разликата, в която е да е посока, е огромна. Това е вече друго поколение, не опира въпросът до как изглеждаш, на колко се чувстваш и дали личат. То си има и мъже на 24-25 със зряло мислене и външен вид и ако не се бръснат няколко дни, ще изглеждат като набори на 40-годишните. Но, ако не е за секс, даже и двамата да са свободни, не е добре - на съвсем различни етапи в живота са.

От друга страна, малко клюкарска тема. Нека гледаме повече собствения си живот. Да налита някой на непълнолетен, ясно, но на 20 всеки си има глава на раменете да мисли и преценява.

7.   Всеки има право да е щастлив. Това ти (или някой друг) мисли по въпроса няма никакво значение.
Аз лично харесвам по-млади от мен жени, но всеки си има различен вкус.

8.   3 - Топ мадами над 40-50 има, ама в Холивуд. Тук има шавливи лели и дърти разпоретини. Като си обича много любовника, да зарязва мъжа си и да отива при дечкото. Да видим дали ще я прибере.