Държа се мило и пак никоя не ме иска
Не знам какво да кажа. Когато се запозная с някоя, се държа мило с нея, не я обиждам никога. И пак никоя не ме иска. Абсолютно винаги по закон влизам във френд зоната. В мен ли е проблема? Защото другите не се държат мило, а имат късмет в любовта? А няма логика грубите да имат по-добър късмет.

Коментари

1.   Да се държиш мило не значи, че си откровен в поведението си. А това се усеща. Няма нищо по-отблъсква що от лицемерието за мен поне.

2.   Авторе, не се комплексирай от това!

Може да не си привлекателен физически за жените, а и навярно си твърде млад. Има време! Имай търпение!

Старай се да се развиваш интелектуално и духовно, да бъдеш сериозен, отговорен, точен, добър, да държиш на думата си, да помагаш на хората!

Към жените се отнасяй добре, контактувай и общувай с тях, но без да се правиш на интересен - бъди винаги себе си!

Преди време четох една страхотна тема по въпроса тук и съм си я запазил. Тя е в този раздел и се казва:

"За хората, които са сами, но искат да си намерят съпруг/а. "
http://spodeli. net/4/story-172076. html

Махни интервалите във връзката(този сайт ги поставя автоматично), защото иначе няма да се отвори!
Но и само заглавието й да напишеш в Гугъла - пак ще ти излезе като първи резултат.

Прочети я внимателно и се надявам, че ще ти помогне!

3.   То въпросът е, че може би не се държиш мило, а се мазниш. Другото, което е, че просто трябва да си нормален, не да решиш, че за да ти върви трябва да си грубян или простак. Да, някоя заблудена тийнейджърка може да ти се изкефи, ако се държиш като говедо, но толкова.

4.   Мило, или отчаяно? Има ли любовно бомбадирване?
Много хубаво не е на хубаво, особено отначало. Големите жестове, думи стряскат.

5.   Точно защото се държиш мило никоя не те иска. Започни да се държиш гадно и грубо като батка, да псуваш и да биеш всички, и тогава ще започнат да те искат.

6.   Дай пример какво разбираш под "мило", защото без да се усетиш можеш да станеш досаден или прекалено прилепчив и да изглеждаш отчаян. А никоя мацка няма да иска гаджето й да е лепка, която 24 часа я следи (не казвам, че си такъв, това е пример). Така, че явно някъде бъркаш и ли прекаляваш в нещо. Не знам, но не е лошо да помислиш за това.

7.   Ако да си мил беше критерия, аз трябваше да съм с Меган Фокс. Ама истината е, че никой не го цени.

8.   Просто няма "химия" понякога. Като мъж би трябвало много добре да го разбираш. Даже жените правим по-често компромиси, ако има отношение насреща. При мъжете жената и ангел да е, и общи интереси да имате, и каквото още ще да е, не го ли усетите, няма връзка. И ако не режете грубо, аз лично го намирам за справедливо и достойно. По-добре нищо, отколкото да те развеждат като кученце, да си чешат егото или да си като утешителна награда. А ти да агонизираш.

Аз съм била винаги точно като теб, но пак са ме наранявали, или уж сродни души с перфектна комуникация, но "френд зона". А с мъжете, които са ме харесвали през годините, обратното. Добре, че този ужасен период приключи и си намерих човека. Колкото и да си "мил", ако не е писано, няма да се случи. И понякога точно като не очакваш, се случва чудо.

И не правете грешката да ставате "лоши момчета" и "кучки", защото уж това се харесвало. Харесва се от кого? От разни въздухари, които нямат какво да предложат на другия. И за какво са ви те? Бъдете си добри хора, правете жестове, грижете се за другите. Който оценил - оценил.

9.   Жените като цяло не харесват прекалено добрите момчета. Може би в последствие като мине еуфорията искат да се укротят, но в началото искат мистериозни, тихи, мъжествени, леко нахални и лоши момчета. Трябва да излъчваш увереност, лека агресия и мистерия.

10.   Какво точно е това твоето мило? Ако е прекалено, мазно и натрапчиво се постига обратния резултат. Не става въпрос да ги обиждаш, особено като не са ти направили нищо. На първите срещи не се дръж прекалено фамилиарно, без да се натискаш за физически контакт, умерено и учтиво, с уважение. Ако физически не си ок, също шансовете не са големи. И забрави клишетата от рода, че жените харесвали грубияни, простаци и мутри.

11.   Явно ме трябва да се държиш мило.
"Защото другите не се държат мило, а имат късмет в любовта? "
Ами затова.

12.   Значи първо да изясним какво е това " любов". Всичко се върти около нагона и като се има предвид изключително ниското ниво на над 90% от младите българки е повече от ясно защо си харесват примати. Така че първобитните маймуни имат единствено късмет не в любовта, а в простия вече споменат факт за представителките на нежния пол. И междудругото няма универсална формула за успех сред жените. Или си го можеш, или не. И накрая ще кажа, че женска красота няма, има мъжки полов нагон. Затова не ги идеализирай толкова.

13.   Трябва да имаш и някакви други качества все пак. И грубите не са привлекателни единствено защото са груби.

14.   това, че се държиш мило не означава, че те харесва
ако не й допадаш както и да се държиш е все едно

15.   Помпи мускули, учи бойни изкуства, въобще спуквай се от спорт, изваяй тяло на атлет. Гледай да вадиш повече пари. Купи си хубава кола. Да си мил и добър на никой не му трябва.

16.   Правилният човек, ще те оцени, държиш се както трябва, търси коректни хора, има такива.

17.   Трябва да си добър, но трябва и ясно да можеш да и кажеш в очите че ти дърви К. ра и че я желаеш.
Това е мъжа.

18.   Виж сега пич. С жените, а и като цяло хората трябва да се отнасяш така както заслужават, тогава ще получиш тяхното уважение. Първо трябва да накараш една жена да те уважава после да ти духа и да си вдигне краката, че после да бъдеш мъжът до нея. Една жена не те ли уважава, никога няма да ти пусне, освен ако не е проститутка и не си платиш. Тоест какво имам напредвит. Ако се опитва да те унижава, със спокоен тон да и кажеш, че прекалява и, че не толерираш такова поведение, и че ако продължава ще затвори вратата от вън. Жените често ни тестват за да проверят имаме ли самочуствие, самоуважение, чест. Можем ли да отстояваме себе си. Че ти, ако не можеш себе си да отстояваш, как ще я защитаваш нея? Въпроса е риторичен. Теб те тресе синдрома на, , Доброто момче, , , което ако не се поправи може да остане стар ерген и да бъде постоянно използван от хората.

19.   До 16,
"Правилният човек, ще те оцени, ... "
- Ами ако правилния човек е грозен и с наднормено тегло какво правим?

20.   До 19. Бе той може освен изброеното от теб да има още 100 кусура, ама това не е важно. Важно е мадамата да вижда, че пича би и лизал и обувките да си я води тук там да има снимки от модерни дестинации. Това че ще се клатят над нея телеса и че може би е единствената която се навила да му пуска не е важно, гледаме интереса. Нищо шокиращо, с това инфантили наоколо.

21.   Ами приятел, явно си доста младичък. Добре дошъл в реалността! Жените харесват престъпници, богаташи, мутри, биячи, наркомани, много често и някои четириноги приятели... Всичко, но не и нормален мил мъж.

22.   Това не е фактор, важното е, че е видял хубавото в теб, другото е лесно за поправяне, номер 16 съм, отговарям на номер 19.

23.   В поведението си изглеждаш отчаян, не бъди прекалено мил и не се хвърляй на всяка, само защото никоя не те иска. Прави се, че не ти пука какво мислят за теб. Изглеждай доволен и бъди забавен, но не се прави на клоун. Сигурно си много млад и нямаш опит. Това ще се промени, ще ставаш все по-уверен. Успех!
От по-възрастна жена