Намерих перфектното момиче
Запознах се с едно уникално момиче 23г, аз съм на 29г

Преди 4 седмици я добавих в соц мрежи и в деня който ми прие беше рождения и ден, да ли неслучайност или не реших просто да и честитя, тя взе отвърна и така започнахме да си чатим.

Живеем на 90км един от друг,
Аз съм завършил имам стабилна работа, знам какво искам от живота, изглеждам добре, спортувам.. минал съм през тежки връзки и не търся нещо за една вечер.

Тя е завършила преди година, работи по специалността, миличка, добричка, умее да готви, не излиза по дискотеки, спортува дори има изкаран курс за персонален треньор, тя също търси сериозно нещо не нещо за една вечер. Скоро е приключила връзка в която онзи е пиел, повече не съм питал и не съм и искал да зная.

В един факултет сме учили, живял съм в нейния град докато учих, абе оказа, се че имаме доста общи неща.
Честно да ви кажа аз не търся кифла, искам просто да има отношение към мен.

Още с първия разговор и чатове видях че има интерес към мен, още след първия ден си пишехме като двойка всякаш
... тя мн ми се радваше, а аз бях наистина искрен с нея, не съм я заблуждавал.

След около седмица реших да я попитам, имам път към твоя град, мога да комбинирам и да дойда да те видя? Само не знам да ли ще желаеш? Тя взе че откликна веднага, дори не само че се получи мега яката първа среща, но тъй като имах и работа тя дори се зарадва че съм такъв работлив.

Зарадвах я с цвете, прегърнах я. Говорихме си сигурно 3 4 часа, хапнахме, после тръгнах да я връщам към тях, до тогава само я докосвах по косата, за ръката я галех, целунах и първо ръката защото ми сподели нещо много хубаво. питах я какво слушаш, каквото да ми пуснеш нямам проблем.. пуснах и някой любими мои песни... и на третата която е уникална.. тя сама каза ох.. много е романтично, в движение... погледнах я веднъж и на втория път я целунах тя само придържаше волана и не ме пускаше.
Беше уникално, отбих за да я целуна още веднъж, два три...

Романтично беше абе като в приказка.
Целунах я пред тях и си тръгнах, загрижена е за мен, пиши звънни като се прибереш.. ял ли съм.. студено ли ми е.

Абе на друго ниво са нещата.. вечерта като се прибрах.. беше ми много приятно.. искаш ли да те изненадам... да? след 2 дни аз ще дойда при теб, ако желаеш.... естествено.. дойде и вече преминахме въпреки бързото развитие на друг етап...

Тя е наистина мн добра и мн мила... знае че имам мн работа и не настоява да идвам, но въпреки това аз пак отидох при нея.. трета среща и то беше уникална.. пита за родителите ми, тя дори сама споменава, ще помагам на майка ти, ще я отменям, като гледам какъв си гладник, ще ме умориш от готвене, ама какво да те правя нали си моето момче..

Абе на върха на айзберга съм с това момиче... всичко ми споделя, честна е, държи се по детски и аз винаги ама винаги я искам да е усмихната за това всичко правяз говоря пиша само за да я искам усмихната...

Е да до вчера... писа ми преди работа ще дремна за 2 часа защото съм нощна, и след като стана ми написа:
Виж знам, че ме харесваш, но някой неща ме задушават.. примерно че съм и пращаал наши снимки често (аз го правя защото и се радвам и ценя), постоянно ми казваш за очите за, че ме искаш, еднакви изрази не сме малки деца ( да де ама тя сама ми заяви че се държи по детски и отделно аз просто искам да я зарадвам да е усмихната).
Много съм избързвал с някой думи (думата е че я харесвам за нещо повече и тя го знае е че е така и тя го иска виждам и очите, казах и го защото наистиня видях нещо различно в нея и защо да бавя като това го виждам в нея) всичко ще се нареди рано или късно недей да насилваш нещата.
Надявам се да не съм те обидила... искам да съм честна с теб, не да се цупя.

Отговорих и че няма проблем и че я разбирам, ясно ми е че няма как да ми се довери толкова бързо, че ще направя всичко за да и покажа че съм точно такъв какъвто съм, нямам маскаа, нямам задни намерения.

Искам да се отпусна напълно пред теб, но не забравяй че съм била в отврателна връзка и сега това с теб ми е нещо невероятно.
Казах и всичко го правя за да те виждам усмихната, давам 101% във всяко едно нещо което правя, а за теб бих направил доста повече.

Чухме се после, казах и не се притеснявай бъди усмихната на работа всичко е наред.

После пак се чухме.. сигурен ли си че всичко е окей, да да и казах.. писахме си вечерта и аз заспах, звънна ми пожела ми лека нощ.

Да реално се чувствах кофти, не съм предполагал, че може това да и въздейства така, но пък има право 98% от хората са лицемери, лъжци, а аз съм искрен, добър и каквото казвам го правя, тв сега е пред дилема това истина ли е, заблуждава ли ме.. не я виня норманло хората не се доверяват лесно..

Сега не знам как да продължа.. мислех днес след нощна смяна да я изненадам да отида при нея, но така развилите се неща, да не и се натрапвам.. въпреки че снощи ми каза липсваш ми като ми звънна за лека нощ

Моля за някой съвет.. не виня момичето, то е наистина добро, не се сърдя че така е реагирала, но да стана ми кофти...

Коментари

51-81 от 81

53.   Знаеш ли, авторе,
Наблюденията ми са, че доста хора отключиха някаква психична нестабилност, неуравновесенст или по-сериозни отклонения. Ковид ли, стрес ли, храната ли - кой знае каква е причината, но станаха чести подобни случаи.
Не може през 12 часа това момиче да се променя. Сутрин те търси и иска, вечер се задушавала.
Не смея да бъда категорична, но звучи точно като човек, който има нужда от психолог и/или психиатър.
Далеч стой от нея. Ще си патиш.

54.   От опит пиша. Което е силно привличане, направо фатално, не е на хубаво. Има патология. Ще се блъснете, може да се разделите... след това, ако видите грешките си 3и се поучите - може да имате и щастие, да си го създадете сами. Сега се хвърляте като коте на суджук - търсите "перфектното", най-добрата, съдбата, Господ... сами си правим всичко, не допускай сенките или идеалите ти да те задушат.

55.   Какви са тия глупости? Звучи като някаква измишльотина...
Аз ако не познавам една жена от поне 2-3-5 години, и то на живо, изобщо не бих се захванал с нея...
Това твоето е като да си пуснеш в пазвата лимонка с извадена халка...

56.   До 50 от автора.

С държанието си тя просто ме отблъсна, да харесах я защото тя това ми показа, дори за момент тя не полаказваше подобно нещо като реакция, смисъл за повечко от месец и доста срещи и постоянно разговори тя се държеше по начин по който е нормален за връзка и сериозни отношения

Щом така е преценила. тя си носи товара, съжалявам само за това че бях искрен с нея!

До 51
Насериозно я виждах защото сред останалата сган.. тя се отличаваше, аз никога не съм търсил кифла или някоя принцеса или джукеста, да в днешно време трудно се намират такива и мислех че може би тя ще е това момиче поне с държанието си това показваше.
Не се получи жива и здрава да е.

До 52.
Да приятелю доста захаросано звучи, защото за разлика от останалите 25 30годишни не пуша, не пия, имам образование, работя в акъла си, мисля по различно, търся любовта.. да последното е най трудно..

Дори и да изглеждам зле че търся любовта, това ми е приоритет на мен, а не секса..

Двамата бяхме точно това добри, скромни, спортна натура, домашари, тя скоро аз от 4год завършила, в разговори сме си казвали кой какво търси а именно: сериозна връзка, а не мотаеене на време, домз семейство.

Аз за нищо не излъгах! Заставам зад думите си, мъж съм и то на място.
Трудно е за разбиране и от през вече 2024г, но да има и такива хора още.

Виждах нещо различно и истинско в нея и нещо което ме накара да си мисля че може и да се получи, всичко на там сочеше.

Уви не се случи и то мога да съм честен с ръка на сърцето без адекватна причина.

Тя се подмокряше пред мен, не съм грозен, отделно я впечатли факта че тренирам от 10г а тя пък е в тази сфера също.
Работя работа която е приятна и в същото време доходоносна, тя сама се увери още от първата ни среща, запозна се и с нашите видя и къде живея, дори приятели ми..

Ако трябва да съм честен споделих с 3 4 приятели, тя пред тях е звъняла чували са я, като обясних как е постъпила те също нямаха обяснение, смисъл те ме познават, знаят че аз няма как да допусна детинска грешка или да се направя на такъв какъвто съм.
При това приятелите ми са, кой с едно кой с две деца, сериозни хора не хлапаци и получих стойностно мнение не само: брато ти си знаеш..

За съжаление го преглътнах, гледам да не се сещам за нея, да работя нещо друго въпреки че са почивни дни, излизам с познати разнообразявам.

57.   Авторе, наивно си постъпил. Допуснал си я в живота си само защото ти е казвала това което си искал да чуеш, ама провери ли дали наистина е така - не. Нито си искал да провериш, нито си имал време. Не е разумно такова поведение. Ясно е че си разочарован от повечето жени, но както сам виждаш - не всичко което лети се яде. Тя си е такава каквато си е, може да е психичен проблем, а може и с всички да се държи така. Проблема е в теб, че си се хвърлил във връзка с напълно непознат човек.

58.   56, нарцисист си. Смяташ се за безгрешен, за вечната жертва.

59.   До 58 от автора:
Пак казвам:
Не знаете значението на думата нарцисист.

Аз не казвам, че съм перфектен! Но за малко над месец аз наистина наистина няма в какво да съм сгрешил пред нея, тя самата го знае!

Едно нещо като е по мед и масло и както ви казвам аз съм имал сериозни намерения да ли ще има за какво да се правя ба жертва? Не просто от нищото без дори да и дам повод, да я излъжа, да я обидя, провокирам... каквото и да е..!

Добре така решила така направила! , но тя на фона на това как изглежда добра и мила и как се държеше с мен, е просто лицемерно. Или просто страх от сериозно обвързване или вкъщи са и надули главата.

61.   59, знаем значението. Никога вината не е в теб, нали? Няма как да си сгрешил? Това само нарцисист ще го напише. Не е длъжна всяка да те харесва и да те смята за добър улов. Не е длъжна.
За месец са прекалени тези турски сериали. Никой не е сигурен за сериозно обвързване от 1 месец. Тя е на 23, нормално е да витае в облаците и да е импулсивна.

62.   Добре щом смятате, че съм нарцисист окей
Въпреки че когато човек е прав отстоява своето и аз в случай съм наистина прав.

Тя на 23, работеща, със сериозни намерения за сериозна връзка, неспираща да ме търси, говореша за деца, семейство.
Момиче коети готви, домашарка е, не ходи по дискотеки, всяка втора дума и е на зрял човек и не спира да ми се радва изведнъж завърта площата на 180градуса и аз оставам безмълвен.

Естествено не знам какво се е случило към тях, но дори и да е от там проблема аз и обясних и тя разбра че съм сериозен човек, ако има някакъв проблем какъвто и да би бил той.. искам да го решим като големи хора. Така правят разумните хора!
Тя беше много щастлива от тези думи които и казвах и от всичко случващо се по край мен, занимавам се и с деца и помагам те да са по щастливи- буквално се влюби в това което работя защото е мн сладко.

Но както и да е оставам си сам с моите мечти

63.   Миличка и добричка, ако си мислиш, че само ти си го наточил.... си в голяма грешка.

64.   62, някой и е отворил очите да не хвърля през глава. Това е.

65.   Дали са и отворили очите или са и ги затворили тов времето ще покаже, жалко за пропиляното време и за надеждите които и възлагах.

Така е като тръгнеш към човек с отворено сърце и готов да дадеш всичко се получава точно това.

Поне ми показа в началото че не е сериозен човек за нещо повече че туко виж в бъдещ план направила простотия да си вдигне и събере чукалата щото някой(например техните) и "отвори очите"...

Поне знам че всичко съм направил от сърце, дори и никой да не повярва това е истината, честен и отворен към ново начало, но с неподходящия човек.

66.   65, имаш нереалистични очаквания и звучиш обсебващо. Всяка ли запознаваш с вашите? Всяка ли е потенциална сериозна партньорка?
Искал си да я вържеш, ама не е станало. Това е.

67.   От автора

Не всяка разбира се, отделно момичето се виждаше че има сериозни намерения и нито съм я накарал на сила да се запознал, нито съм и казвал ела да те запозная.

Така се получи и предпоставката беше коледната украса вкъщи която тя нямаше търпение да види.

Как щях да изглеждам в очите и момиче което явно ми показва интерес, идва при мен от друг град и е пред нас и аз дори не и кажа ела за половин. час до горе(и то не за секс)

Попитах я и тя помисле 5 секунди и каза защо пък не, пак я попитах ако мислиш че е рано няма проблем.

При това тя видя че аз сън добър и към нея подходждам като към истинска дама.. всяко нещо забелязваше.. и и правеше впечатление, явно не го е получавала от предишни.

Та тя с насълзени очи ми говореше ти си наистина това което съм търсил толкова време, всяка една мечта която съм имала за мъж си ти.

Аз реално се грижих за нея не всякаш ми е приятелка или гадже, а всякаш сме заедно от година две и всякаш е част от моя живот, всъщност аз това и исках да споделя моя живот с нейния. Моя живот не е фълшив, не е изкуствен, чист и без да се правя на такъв какъвто не съм.
Не съм някой филмар, но където и да отида мога да си позволя абсолютно всичко, Дори ми е смешно като виждам как някой спекулират с неща които дори нр могат реално да си ги позволят, не показвам висок стандарт на живот, но който е умен ще го разбере по другия начин. Малките детайли са от значение, не пари, имоти и коли.

С нея съм бил джентълмен дори постоянно ми се караше, защото дори веднъж не и позволих да плати нещо, не защото съм голямата работа, защото така е редно, тя е дама, аз съм излезнал с нея защото съм изпитвал нещо, не защото съм я искал за секс.

70.   67, е, и? Нямали сте добра комуникация. Не се се опознали реално, а всеки се е втурнал да бърза.
Вместо да пишеш теми, да беше се опитал да оправиш нещата. Да си търпелив, да комуникарате. А не след години да се сещаш, че имало там някъде си момиче, с което е можело нещо, ако....

71.   70,

Как по-точно.
Въпреки, че нямаше причина да се отдръпне и да постъпи така детински, след 3 дни аз я потърсих, именно аз исках да сме на коледа заедно, уви тя само каза "и на теб" като я поздравих за коледа и след това като исках да говорим каза Не не не искам.

Брей преди 4 дни не мога без теб, говориш ми за почивки и прочие, след това не можеш да говориш с мен, ами това самочуствие и Его точно това прави разбива дори истинански намерения.
Отделно ден след като ми каза не мога, тя да ми покаже колко "не и пука за мен" си качва снимки с чаша в ръка(а именно за това не питаше постоянно нали не пиеш, моля те не ме лъжи)
Следващия ден ме махна от социалните мрежи, като в потърсих и ме блокира.
Да от разстояние е лесно, на живо трудно да се случи, но нека така е трябвало да стане.

Всеки на мое място би бил не само объркан но и направо отвратен от такъв човек.
Всеки ден липсваш ми, не мога без теб любовче, нямам търпение да те видя. Хоп палачинката не искам да говорим.

72.   71, а ти какво очакваш? Обяснения във вечна любов? Животът си е нейн, ще си го живее както си иска. Отговорила е на пожеланието ти като културен човек, но не е длъжна да е с теб, ако не иска. Качва си каквото иска, не си и господар. Егото ти е огромно, щом не можеш да приемеш, че някоя не те ще. Ами случва се. Явно не е видяла в теб нещо, за което да остане.

73.   Прочети за "любовно бомбардиране". И ти, и тя неволно сте следвали касическите стъпки на нарциси и психопати. Извод за тебе: слагай си спирачки пред романтичните прояви и обяснения, докато не опознаеш човека добре, т. е. не се хвърляй през глава при първата мила усмивка и силни думи на непознато, хубаво момиче. Вариант едно: жената си има психични проблеми и това обяснява поведението и (позната с Биполярно афективно разстройство има подобно поведение - можеш да прочетеш за какво иди реч), вариант две - вие сте двама нарциси и сте се надцаквали с любовно бомбардиране, вариант три - счела е, че я лъжеш и криеш нещо, защото е малко странно поведението ти за толкова кратко запознанство, все пак статистиката не е на твоя страна. Нормалните хора със здрав разум дори и да се влюбят силно, първо действат предпазливо, проучват обекта, внимателно подхождат, не се подлъгват по мили думи, нито бързат да се доверят, не товарят с очаквания и не се натрапват. Почти всеки е изживявал силни страсти от раз, но да не се бърка с любов. Не трябва да натоварваш човекът с очаквания и обяснения на ранен етап. Твърде голям товар е и човек се чувства манипулиран. Представи си, идва при теб момиче от нищото буквално, хвърля ти се на врата, почва да те обсипва с внимание, изисква, обяснява се, надява се, това всичкото почва да тежи, защото при такива прояви, човек едва ли не се чувства длъжен да отговори с нещо подобно, отнема се възможността на човек да помисли, да почувства какво той самият иска, да обмисли нещата за себе си. Следващият път действай по обрано и умерено, дай си време да опознаеш истински човека, като гледаш действията му, не думите.

74.   На жената нищо и няма. Не те харесва, а се е мъчила да те хареса. Абсолютно елементарно и очевидно.
Тя е едва на 23 г., животът и мъжете са пред нея.
Осврн това звучиш обсебващо и притеснително. Изчетох всичко - просто приеми най-накрая, че тя никога не те е харесвала. Не си нейния човек и така. Къде е драмата? Бяха ти написали да гледаш да страдаш две недели и да приключваш. Еми, хайде осъзнай се вече. 29 г. мъж не разсъждава така.

Семейна щастлива жена, 31

75.   Повечето неща изчетох. Жена съм, значи това, че момчето е показало чувства не виждам нищо лошо, вие веднага обсебваш....
Според мен автора трябва да спре всякаква комуникация с нея.
Някой от коментирашите беше написал нещо много вярно, бившия алколикът тя си го е избрала, което пък говори за нея за изборите и т. н и т. н
Към автора живей си живота и я отрежи изцяло ако пък вече направи немислимото, за да сте заедно, но тук говорим за важни крачки да дойде да живее в твоя град и т. н Успех

76.   От автора отзад напред:
75.
Аз също не разбирам защо като показваш какъв си, си едва ли не обсебващ?
Отнася се и към по задните коментари, с кое я обсебвам.
Тя самата това търсеше мил добър грижове а аз съм точно такъв.

Извинявайте ама това си е изцяло биполярно разстройство, предния те е тормозил не е бил до теб, аз ти давам именно това защото съм такъв и какво? Това е повод за съмнения ами хубаво съмнявай се.

Ама има една поговорка не знаеш кога ще кацне птиченцето на рамото ти. Не твърдя че съм перфектен но съм точно такъв различен, любота я разбирам като това че човека който харесвам и обичам искам да е добре да се грижа и да му помагам, искам да графим заедно неща и да сме като семейство по филмите. Да драми ще има, но нито съм тръгнал да я лъжа нито нищо. Най ме е яд че се отнесе с мен всякаш съм някой като бившия и ими като някой който я иска само за...

Относно това тя на колко е.. да на 23 но всяка трета дума и беше дете и семейство, съответно аз нито съм я отблъснал със държание защото ми е било мило и драго да си говорим такива неща.
Та тя постоянно ме изтъкваше колко добър баща бих бил. С тая грижовност, с това което ми показваш и като гледам как ме обгрижваш поне ще съм спокойна.

Да ли съм и показал в началото или след една година че я харесвам ими обичам мисля това говори за човек колко е добър и колко би заобичал някой заради самия него не заради това какво има или какво е постигнал.. просто заради човека който седи срещу теб.

Такива където цяла връзка не казвате на даден човек обичам те защо изобщо сте заедно.. то и стигате до изневери разводи..

Мъчила се да ме хареса е малко глупаво да го кажеш, защото мога да те опровергая веднага с нейните действия, емоции, думи чувства, жестове..

Да не съм първия нито последния след раздяла.

Ама се питам хубаво не си женкар, търсиш стойностно момиче, не е я някоя шаврантия.. не е някоя която е с 2 леви ръце.. показва ти реален интерес, иска да е с теб.. и хоп бам не не искам да говорим чао.

Или някой от техните се е намешил или просто и трака нещо в главата.
Пожелавам и да намери любовта, но просто е изгубила един истински човек, а аз просто за пореден път се уверих, че когато точно повярваш, че си намерил сходен човек като теб и като възпитание, и доброта и и всичко друго биваш опроверган по най глупавия начин.

77.   74 съм. Ми не бе, човек. Не те харесва. Мои приятелки са се държали по същия начин. Целувки, милувки и хоп чао. Мъчеха се да ги харесат, не стана.
Абсолютно се е мъчила да те хареса, сигурна съм. Като ти е говорила захаросано всъщност е опитвала да убеди себе си, че изпитва нещо. Ако имаш чувства към някого не бягаш от него. Замисли се така ли е? И ето факт, че ти е казала чао. Повече няма какво да го мислиш, а се стягай. На тия години много време отделяш за размисли по нещо свършило.
А и най-вероятно има друг намесен.

78.   Авторе, браво, действаш сърцато, искрено! Според мен не изневерявай на сърцето си, ще сполучиш, рано или късно...
Мисля че сте си паснали като хора, със сходна душевност и емоционалност!
Просто разликата е в годините...
Повярвай- 23 години и 29години, разликата е много повече от между 40 и 50 годишен човек, много голяма жизнена разлика.
Мисля, че момичето е послушало душата си и е влязло във връзка с теб. Но е и осъзнало бавно дълбоко, разликата в жизнените ви етапи. Плюс някой и е повлиял. Другото може да е нейна защитна реакция-ние хората често неосъзнато защитаваме себе си по странни начини... Дали е болна-всички сме болни по някакъв начин :)
Разбери-това не е зряла жена, за да може да направи адекватната оценка и да има силите да отстои и продължи започнатото...
Моята дъщеря е на 23г, завършваща студентка, от първи курс са приятели със съкурсник, после връзка 2 години и и трябваше време, да се настрои и да се изнесе сама с него, в отделен апартамент в нашия град, да" тренират съжителство" така го наричам аз :) И идва често вкъщи, явно трудно и е да се откъсне, въпреки че ние я подкрепяме да се развива...
Та по твоя въпрос-млада е, трябва и време, моя съвет е не си затваряй вратата за нея пред Вселената, кажи към Небесата- Ако е благоприятно, нека бъде, дори след години! Довери се на Господ, живей си живота, спомняй си само хубавите моменти, за да измиеш болката и да няма вътрешно осъждане към нея-така можеш и да си затвориш вратата за евентуално благоприятно стечение на обстоятелствата след време, но това никой засега от нас хората, не знае! Живей, цени и се радвай на подарения ти свише живот- майка ти е родила тялото, а друг е пипнал душата :)
Усмивко

79.   Братле, всички са пълен траш, без значение дали са на 20, 30, 40 или 50 години. Всичките им приказки са празни думи. Те нямат морал или доблест. Гледат само да смучат, едни гадни паразити са. Нищо не става от тях и от и от родителите им, които са ги направили такива. От мен да знаеш няма свестни жени, всичките са двулични карикатури без морал. Не се залъгвай че тази е била стока или че ще намериш свястно момиче. Няма такива.

81.   От автора до 74,

Аз не знам как го разбирате, това не те е харесвала.
Алоу нещата бяха 50 на 50 аз давах тя даваше, веднъж видя, че аз казах нещо по рано от колкото трябваше и след това дадох задна тя обаче, настъпи напред и дори надмина очакванията ми.
Отделно кое момиче което не харесва даден човек, ще изгаря да го види, ще пътува 150 200км само за да го види?
Кой човек ще предлага и ще запазва хотели за почивка, за след нова година, за деня на влюбените.. да ми говори за деца.

Хайде моля ви се, добре не ме е харесвала окей всичко това е фалш.

Или е повлиял някой вкъщи или просто нещо си е чалната да реагира така.
Такива хора осъзнават грешката си но трудно и най-вече късно. Преди година имах такъв опит една се извинява извинява, но вече просто бях променен, но тогава нямах чувства. Не сега имах... имах и някакви мънички мечти(всъщност огромни с планове, с идеи за реализация, дори проектирах другата коледа как би могла да се впише в моя живот, как би била до мен) всичко това е на база нейни разкази нейни мечти.

Тя сама дори ми се предложи леле догодина аз ще ти помагам с това, щото ме виждаше че се пръскам от работа и работех осърдно, " аз ще поема тази част от работата, дори много ми допада"- стига ти да искаш.

Като чуеш човек който те гледа в очите, държите за ръката и те кара да мечтаеш да ли няма да повярваш в глупавото чувство любов..

До 78

Аз мога да кажа, че годините са просто цифри понякога, няма значение на колко си а какво искаш и какво желаеш. бил съм и с друга 23годишна, търсеше реализацията повече от сериозна връзка. Казахме сме разминават ни се плановете и точка.

Обаче сегашната 23г, знаеше какво иска, искаше сериозна връзка, партньор, деца, без загуба на време. И от такъв човек който ти говореше за бъдещи планове изведнъж бум без обяснение.
Без да съм я насилвал за нищо, без да съм се натискал, карал.. абе нищо, вървяхме по мед и масло.. много хубаво не е на хубаво...

До 79
Няма значение годините наистина, 20 24 26 30... аз лично това е просто оправдание..! Наистина повечето нямат морал, нямат нищо, да не говорим за големия град... софия плв.. там цари разврат, просто там не виждам как ще се гради бъдеще, любов, деца, семейство.

Въпреки това, въпреки уроците които човек с болка на сърцето научава.. вярвам в любовта.. може да е смешно, но да вярвам, че има някой който ще те обича заради теб самия.

82.   81 -Много филми си гледал май. Било каквото било, кой крив, кой прав, минало е вече, край. Да ти е за урок, на приказки, обещания и планове за бъдещето да не вярваш. Така си като някоя изоставена жена- ама той ми каза, ама обеща, аз всичко му дадох, не беше преди такъв, защо ме остави...? Оная си е фантазирала разни розови мечти, ти си приемал желаното за реалност. Много те харесвала. И какво? Вече харесва друг и тези същите ги реди и на него. От 1 месец познанство и хайде вече приказки за семейства и за деца? ! После пишеш "Или е повлиял някой вкъщи или просто нещо си е чалната да реагира така". Я си прочети заглавието! Нали беше Мис Перфектна?? Сега пък чалната?
На това му казват хората "Бързата кучка слепи ги ражда". Дано си извадиш поука и със следващата да я караш по-спокойно и по-разумно.

83.   74 съм. Не те харесва! Не е било истинско. Пак ти казвам, че се е мъчила да те хареса. Ако обичаш махленския израз "алоу" да не го употребяваш.
Жквееш в някаква странна илюзия. Хората са ти го написали. Няма никакво значение какво ти е говорила. Накрая не сте заедно, така че слез на земята.
За мъж на тия години си адски заблуден. Всеки може да си говори каквото иска, гюедат се действия. И недей се държа за думите и за деца, семейство, почивка. Ми всеки може да го каже, друго е какво прави.

Не сте заедно нали? Не сте. А тя ли си тръгна? Да. Разбираш ли изобщо?

84.   Автора
Тук въпроса е друг... явно не разбирате...

Да кажем да прави сте прекалено мноого съм и повярвал, тя ми е говорила за розови слончета и аз съм хлътнал. Да но за съжаление аз във връзка не мога да съм фълшив и за това показвам истинския си образ. И какво излиза по нейните обяснения тя искаше такъв като мен:
И накрая пак с пръст в уста.. да разбирам че ме трябва да го мисля..

Но как в днешно време да намериш стабилен партньор за сериозни отношения ако дори в човек който е рядкост (не тича по дискотеки, не е кифла, не е някаква претенциозна, скромна, добра е... ) не се получава...

Знаете за какво говоря за съжаление всички на възраст 20 30г са пълен фалш, живеещи денн за ден... и все повече ме мъчи факта добре че това което искам не трудно с почти невъзможно да се случи...

Нормалнл семейство в което и двамата се обичат, желаят семейство, деца... а не да тичат по почивки всяка седмица.. ето аз мога да си позволя да ходя но знам че не си струват бе... не си струват.. какво ще преживееш там което ще по хубаво от това да има дете?

Както и да го мисля, това момиче не ме нарани, не е и обидило, просто ми плясна още един Шамар с който да се осъзная че тази любов, тази идилия за семейство и дом в 21век и 2023 24г са почти невъзможни дори и да си финансово добре.

Осъзнавам какво искам и с трезва глава гледам и си казвам дори оптимист като мен вече почти не вярва..

85.   За съжаление, това е поредната история, която е имала шанса да бъде нещо красиво и истинско, завършваща с крах, поради простата причина, че умът се оплита и панира, а гласът на сърцето заглъхва.

В нея са се активирали защитните механизми и блокажи, съчетани със собствената й неувереност. Момичето си носи неотработен товар от предишната връзка, който има нуждата да отработи, за да създаде чисто пространство за това, което заслужава. Оттук мога да кажа, че има блокаж на женската енергия. Подозирам и че самата тя не осъзнава какво причинява на отсрещната страна с променливото си поведение. Нужен е открит диалог и споделяне. Поговорете за страховете, които изпитвате, как се чувства всеки един от вас. Много малко мъже умеят да създават защитено пространство за споделеност, в което жената може да се отпусне с всичките си страхове и несигурности и да се почувства закриляна, защото в такива моменти жената се нуждае от това.

Няма случайна среща, самият факт, че пътищата ви са се пресекли е красива благословия и дар, независимо дали ще прекъснете контакта си или ще създадете споделено пространство помежду си.

86.   Автора

Като човек който знае какво иска и знам какво мога да предложа това което стигнах като извод е точно че тя е страх от нова връзка, страх от изоставяне на родителите, страх от това че предния е бил еди какъв си и сега не вярва на това перфектно момче...

Колко пъти ме е питала ти реален ли си? Наистина ли не пиеш, надявам се да си останем така завинаги.
Това последното много ме караше да с3 замисля? Защото няколко пъти в момента в който е хипер щастлива развълнувана, гушната в мен ме пита с тея големи синьо-зелени очи..

Но колкото и да се опитвах да я разбера стигах до извода, че по добре така да ме боли сега защото тя в бъдеще може да реагира още по остро а не си заслужава... Ей бого не съм и дал повод, ако ви кажа че връзката ни вървеше по мед и масло, нямаше да повярвате...
Последната ни среща пък беше върха на айсберга, мега романтиката... самото запознаство, самата първа целувка всичко беше като по филм.
Така и да съм го планирал нямаше да стане, но аз съм романтик.

Тя взе това решение да спре комуникация, въпреки всичко я потърсих но реакцията и то на коледа не искаш да поговориш - да оставиш всичко просто ей така ми удари шамара който превърна тръпката малко по малко към неприязъм.

Прочем излизам навън не съм се затворил, но всеки изминал ден си затвърждавам мнението, че колкото и да не искам да съм прав съм прав. Жените като цяло са глупави, обградени от една фълшива среда, използвани от пълни комплексари... Буквално са като ностни сълфекти..

Не знам явно достойнство, чест, това да запазиш себе си такъв какъвто си не е присъщо в днешно време.

87.   Авторе, бъди гаден бе брат. Какво я търсиш постоянно не искаш ли да поговорим не искаш ли да се видим. Скучен си и станал за 1 месец. Готов на всичко. Ако ти беше казала дай да ти натикам пръст отзад щеше ли да се навиеш? И тя сама не знае какво иска, нормално, след връзка, страх я е! Много бързаш да се откриваш, какъв си и що си. После ревеш.
Бъди малко мъж, дръж се на положение. Всички мъже сме така, видим ли някоя по светеща от останалите, светваме и ние и после ревем. Трай си, като му дойде времето ще и покажеш кой си. Ама явно е твърде късно вече. Тя излиза от връзка. В главата си е още с бившия. Като се сети, че не е той ами друг човек и почва да се дърпа. Какво искаш?

51-81 от 81