Влюбих се в известна личност
Бях на един самолет с една наша известна поп певица М. Ф. Тя не само е красива, но има и невероятен чар. Моментално забравих зя моделката и за русата красива инфлуенсърка, които също бяха на моя полет. Подкосиха ми се краката като я зърнах. Не съм от тези, които са луди по известни личности. Обикновено като ги видя не реагирам и ми е все едно. Какво да правя?

Коментари

2.   Михаела Филева?

3.   Нямаш шанс с такава. Михаела Филева няма да се хване с никому неизвестен.
Зяпай каки в Инстаграма и си мечтай.

4.   Не знам, според мен Михаела е доста зле. Аз не бих се забъркал с нея, ма ти си знаеш...
И по принцип такива с много фенове не създават здрави семейства.

5.   Аз съм мъж на 33 от София.

"Тя не само е красива, но има и невероятен чар"

Виж аз познавам, излизал съм, спал съм с известни личностни, богаташки и тн. Ясно ми е че те са много чаровни. Ако я заведеш при майка си, баща си или приятелите си всички ще я харесат. Ще те гледат с уважение и завист. Буквално ще искат да ти стиснат ръката и да те поздравят. В леглото всичко ще е чук.

Обаче има само един минус. Тея жени очакват много висок стандарт на живот. Те буквално така се издържат. Уж е певица, уж така се издържа, но ще те иска по 5-8 к за песен и клип записването. Другото което е че те изкарват доста пари от разни участия. Примерно уредиха ме да пея в бургас за 4000 лв, невероятно възможност искам да дойдеш с мен да ме подкрепяш. Да де ама това което не ти се казва е че тя с реис влак няма да иска, трябва с твоята кола и да караш, след това там ссте на хотел, ти го плащаш, отделно ресторантче да хапнето, пък едно спа и като теглиш черата 1500 лв за един уйкенд, карал си в 2 те посоки и тя е прибрала чисто 4000 от който ти не виждаш нищо. Но пък ти остават яките истории.

Тъй като на тях им трябва мъж който да е яко добре с парите, знай че тя няма да ти обърне даже внимание, ако тя вече не знае че ти си нейният човек.

Другото в коя класа беше? Не е била в първа или бизнес нали?
Много известни личности (жени) ако тя си плаща лети в икономична класа, обаче ако си гадже с такава веднага ще ти каже че не може така, как нея ще я видят да лети икономична.

Виж аз малко се чудя за какво е темата? Това е все едно да видиш кола за 500 к, да се влюбиш в нея и да пуснеш темата. Ако не можеш да плащаш 10 к лизинг на месец какво като ти е харесала колата. С тея мацки е същото. Поне колата някога става твоя, а при тея мацки си набиваш пари за спомени.

6.   Нищо, ще ти мине. Тя май се ожени скоро.

7.   Потърси жена, която визуално да прилича на твоята мечта. Не мисля, че имаш голям шанс с известна личност, все пак те са свикнали да са заобиколени от обожатели и за нея ти ще си просто един от многото.

8.   Да слезеш на земята, освен?

9.   Пич мъж си, не си жена за да се влюбваш според това дали отсрещната страна е богата и известна. Мъжете не търсим това в отсрещната страна, нито ни интересуват парите и. даже има обратен ефект към привличането, ако има пари. Ние търсим хубава, приятна и сдържана жена, това ни влече в нея, а не еди си коя певица дето дава на показ на екрана голото си дупе на всички мъже за да и върви бизнеса. Аз съм се отдръпвал от взаимоотношения с жена просто спрях да и пиша повече и изтрих всичките и контакти, именно защото беше известна, а това я прави ненадеждна за съпруга и затова се ометох. Не е нормално това при теб.

11.   Здравей, пише ти жена, която имаше отношения с известен музикант и покрай него се запознах и с други известни личности. Ами съвсем обикновени хора са си. Казвам го в хубавия смисъл. Общото, което забелязах е, че им е омръзнало да се държат с тях като със звезди или все едно да нещо повече. Както и целият фанатизъм им идва в повече. Ако си фен и искаш да се снимаш с нея, няма проблем, но с такова отношения няма да постигнеш повече. Аз щях да се влюбя в него, ако го бях срещнала, дори и да не беше известен, защото харесах самия човек, открих общи интереси, харесваше ми начинът, по който мисли. Съветът ми е да отидеш на някоя нейна изява и да се опиташ да я доближиш след това. Но да се държиш напълно естествено, все едно е момиче, което срещаш на улицата. Можеш да помислиш за нещо, което ви свърза и да отвориш разговор. Можеш да я попиташ къде можеш да отидеш на нейно участие отново в близкото бъдеще, защото (примерно) е един от малкото наистина красиви съвременни гласове и оценяваш труда й. А дори и да не тръгне наникъде разговора, можеш все пак да ходиш, ще те забележи. Също друга идея е да коментираш постовете и, но не по просташки начин, разбира се. Няма да стане от веднъж, но не пречи да опиташ. Трябва да знае, че не я преследваш, защото е известна.

13.   Нищо, просто отиваш и поздравяваш Михаела Филева. Какво толкова има? Тя е паризматичен човек и едва ли ще покаже грандомания и високомерие.

16.   Събуди се! И се отрезви!

18.   Едва ли ще имаш шанс с нея, нормално, те си търсят хора, от тяхната среда.

19.   9 ами тя е красива и приятна.

20.   Ами случват се и такива неща в живота. И на мен се случва. Аз имам доста приятели музиканти, в такива среди се движа просто. На едно събитие се запознах с приятел на мои приятели. Той също е музикант, само, че доста по-известен /говоря международно/, от приятелите ми. Искам да ти кажа, че от момента в които го видятх и започна тая работа с пеперудките. Точно защото човека не се прави на "звезда", а и в последствие се оказа, че имаме доста сходни интереси като цяло.
Какво правя ли, ми следя му инстаграма и въздишам. Общо взето, нищо нередно, човекът не е обвързан /до колкото знам/.
Честно казано, не му пиша, защото не искам да се излагам. Не страдам от илюзията, че не получава разни секс покани от разни фенки. А и на общите ни приятели, хич няма да им стане приятно и ще натякнат, че е с 15 години по-голям.

21.   18 а как да стана част от тази среда? Аз всъщност пея много добре, постоянно ми го казват.

22.   Михаела Маринова, нали? Хубава е. Ходеше преди с футболист, който очевидно беше циганин, нищо че имаше българско име.
Знам, че с него я беше запознала приятелка.

23.   22, инициалите на певицата от темата са М. Ф, не М. М., значи не става въпрос за Михаела Маринова, а Михаела Филева! Чети, преди да коментираш!

24.   Може и да и известната инфлуенсърка Мария Фарфалатова.